Arkadaslar meraba seneye bi sorun olmazsa uniye gidicem kiz erkek iliskileri nasil hic kiz arkadasim olmadi ordaki kizlar havalimi?

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Şimdi kendine güvenin veya zeka seviyen nasıl bilmiyorum. Genel bir tavsiye vereceğim. İlk gittiğinde gözlemle sadece. Zaten ortak alanlarda sık sık insanları görüyorsun ve unutma ki onlar da seni görüyor. Kafandaki profile uygun kızı tespit et, bir de onun yanında olanları tespit et. Sonra önce yanindakilerle tanış ve ikisine de kafana göre yaklaş. Zıt şekiller de ama. Sonra bunlar bir araya gelince senin istediğin kızla dedikodu yaparken seni de anlatcaklar. Biri ona başka, diğeri başka anlatacak. Senin kızda diyecek ki lan ne ayak bu çocuk. d tık senle tanışmak isteyecek.

  • Sey tipimden dolayi kendime guvenim yok ben liseyi imam hatipte okudum bu sende son senem yani lisede hic bi kizla doyologum olmadi bu bi eksiklikmidir

  • O zaman berbere gidip kendine bir tarz oluştur ve yeni kıyafetler al. Önce kim olmak istediğine karar ver. Okuduğun yer sana eğitim verir. Yaşadığın hayat ise karakterini belirler.

  • Suanlikuni sinavina calisiyom uniye baslayacagim zaman yaparim bu dediklerini ama unide yalniz kalacagim gibime geliyor

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?