Arkadaşlar sizce pişman olur mu? Üzülmüşmüdür sizce?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım vardı lisedeyken aynı sınıftaydık. Ondan son zamanlarda hoşlanmaya başlamıştım 6 aydır falan gittim duygularımı söyledim bir mesaj olarak... Beni çok beyefendi bir arkadaşı olarak görüyordu zaten, onun gözünde bey efendi, iyi bir insanım... Şu an ikimizin yaşıda 27 liseden mezun olalı çok oldu... Biz en son geçen yıl bir kurs merkezinde beraberdik orada karşılaştık, ona hal ve hareketlerim ile hoşlandığımı belli ettim ona, rahatsız olduğunu o da belli etti ve bende sosyal medya aracılığı ile hoşlandığımı küçük iltifatlar ile söyledim.. Lisedeyken en hanım kız olduğunu, okulun en güzel en zarif kız olduğunu benim gözümde her zaman öyle olduğunu söyledim. Sonra, o da bir şey demedi, 2. de yazdığımda yine bir şey demedi, sonra 3. de ve son kez yazdığımda ise bu sefer rahatsız olduğunu ve bir daha yazmamam gerektiğini söyledi red etti ve engelledi... Bende o günden sonra hiç ısrar dahi etmedim. Daha da hiç yazmadım... Bende artık o zamandan beri hiç kıza yazmıyorum... O zamandan bu zamana artık hiçbir mesaj falan atmıyorum. Sizce pişman olur mu? Çok efendi bir arkadaşımdı keşke bir şans verseydim gibisinden falan? yorumlarınızı bekliyorum... Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar... Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorummm... Bu saatten sonra sizce ne yapmamı önerirsiniz?

0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • İstememiş. Hayatında biri olabilir. Üstüne düşme

    • Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zaten üstüne düşmüyorum o günden beri. Sizce aklına gelir miyim? Sonuçta çok eski bir arkadaşım ve beni çok beyefendi bir insan olarak, ona zarar vermeyecek bir insan olarak görüyor. Çünkü arkadaşlığımız liseden beri yani demek istediğim tanıyor nasıl bir insan olduğumu biliyor. Tecrübelerinize dayanarak oluru var mıdır? Aklına gelir miyim?

    • Hayatında biri varsa. Gelmezsin. Senin durumunu bende yaşdım uzun zaman oldu. Konuşmak istemez mesela kısa keser konuşmayı peki tamam der. Falan yeni başka biriyle hayat birleştir. Bol şans

    • Biz en son geçen yıl bir kurs merkezinde beraberdik orada karşılaştık, ona hal ve hareketlerim ile hoşlandığımı belli ettim ona, rahatsız olduğunu o da belli etti ve bende sosyal medya aracılığı ile hoşlandığımı küçük iltifatlar ile söyledim.. Lisedeyken en hanım kız olduğunu, okulun en güzel en zarif kız olduğunu benim gözümde her zaman öyle olduğunu söyledim. Sonra, o da bir şey demedi, 2. de yazdığımda yine bir şey demedi, sonra 3. de ve son kez yazdığımda ise bu sefer rahatsız olduğunu ve bir daha yazmamam gerektiğini söyledi red etti ve engelledi... Bende o günden sonra hiç ısrar dahi etmedim. Daha da hiç yazmadım... Sizce beni düşünür mü?

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?