Artık yalnizliktan sıkıldım 23 yaşindayim kime yazsam hemen o kızın sevgilisi oluyor çok üzülüyοrum halime n'apacagım?

Allah aşkına dalga geçmeyin lütfen. Bir de benim de olmadı gibi yazmazsanız tavsiye verirseniz sevinirim ve sonuna kadar okumaya çalışın beni daha iyi anlarsıñız.
Bu arada yalnızlık hiç de güzel bir şey değil.
Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilimdir. Sosyalimdir. Girişken olmama rağmen olmuyor. Daha çok kime yazsam kimi beğensem sevgilisi oluyor. Bana denk gelen kızlarla beyin yapılarımızz uyuşmuyor ve anlaşamıyorum. Sevgililer gününe artık yalnız girmek istemiyorum. Bazen de ilgilendiğim kızların hep sevgilisi oluyor. Artık daha fazla reddedilmek istemiyorum.3-4 defa reddedildim. Canım yandığı için kızlarla tanışmaya korkuyorum ve bu korku durumunu atlatmak istiyorum. Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümdee çok büyütüyorum ister istemez. Bağlanmaktan korkmaya başladım eğer bağlanırsam zarar göreceğim diye düşünmeye başladım.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşirken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani. Çoğunlukla benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kizlarla tanışamaz oldum. Samimi olduklarından emin olamiyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Bazen düşünüyorum ben kendimi beğensem de onlar mı beni beğenmiyor diye. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsam hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramakk istemiyorum. Çok denedim bir türlü olmuyor işte. Ben de mutlu olmak istiyorum artık. Yalnız olmak istemiyorum. Hep kendimde hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasindan neden benim başıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuyor ki sevdiğine ama ben kavuşamıyorum. Sevgilisi olanları hep kıskanıyorum ben kıskanmak istemiyorum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Canım benim bak ben de 23 yaşındayım ama 23 yaşında bir erkekle işim olmaz niye çünkü şahsen ben daha yetişkin bir erkek olmasını tercih ediyorum on yaş ideal bana. Bu yüzden benim yaşındaki kızlar biraz daha kendinden yaş olarak büyük erkekler tercih ettiği için senin de 19:18 yaşındaki bir kızı şu an görüşme şansım maalesef zor niye o kızlarda şu anda yeni gelişme çağındalar haliyle onlar şu an kendi yaşıtlarıyla görüşüyorlar yani senin yaşındaki erkekler hep bu tarz sıkıntı yaşıyor kişisel algılama sen Ama sana yinede birkaç tavsiyede bulunucam öncelikle bir ilişki yapmadan önce karşındaki kadına sorumluluk sahibi bir adam olduğunu göstermelisin dışardan sana bakan kadınlar bu çocukla çıkmam demek yerine bu adamla çıkmam derse orada bir artı var senin için dışardan bakıldığında çoluk çocuk gibi görünmemelisin adam gibi görünmesin Buda kekolukla sizin o saçma sapan tik tok racon videolarınızla olmuyor elinde tespih sallamakla hiç olmuyor girişin asaletin duruşun işin gücün Ve zeki oluşun. her şeyi yakışıklılık değil mesela kadınlar her zaman onları güldüren erkeklerden hoşlanmaya bilirler biz kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanırız bu durumda senin de biraz iyi bir iş araba ev birikim sorumluluk hesabını kitabını bilen kültürlü konuşması düzgün keko olmayan birisi olmalısın ev sahip olmayabilirsin ama halihazırda düzgün bir ev kurmuş ev taksi de olmayan güzel bir evde oturup kirasını tıkırtıkır ödeyen borçu harcı olmayan birisi olabilirsin mesela kadınlar kurulu düzeninden hoşlanır kadınlar çok fazla kibar erkeklerden hoşlanmaz zaten her erkeğe de kibarlık yakışmaz kibarlığında bir raconu vardır sen hiç kibar bir keko gördün mü ama kibar saygın bir işadamı görürsün çünkü ona yakışır tarzını dilini duruşunu gülüşünü konuşmanı her şeyini baştan yarat değiş hayatının sonuna kadar hep değiş bugünkü sen yarın olmasın karakter olarak demiyorum bakış açın görünüşün estetik bir görüntü olsun kasların çok kötüyse bir erkekte olsan bakımlı aldırabilirsin abartıya kaçma tabi saçına bir tarz verebilirsin neden sevgilim yok demeden önce hem dış görünüşünü hem hayattaki dik duruşunu bir öne sergilemesin ondan sonra bak gör kadınlar nasıl koşacak peşinde.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Niye dalga geçelim dostum olur böyle şeyler sen kendini geliştir en önemli beyin ve konuşma

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?