Artık yalnızlıktan sıkıldım 23 yaşindayim sevgilim bir türllü olmuyor denedim ama yine de olmadı üzülüyοrum halîme n'apacağım ki?

Allah aşkına dalga geçmeyin lütfen. Bir de benim de olmadı gibi yazmazsanız tavsiye verirseniz sevinirim ve sonuna kadar okumaya çalışın beni daha iyi anlarsınız.

Bu arada yalnızlık hiç de güzel bir şey değil.
Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilimdir. Sosyalimdir. Girişken olmama rağmen olmuyor. Bana denk gelen kızlarla beyin yapılarımız uyuşmuyor. Koronadan dolayı da eskisi gibii sosyalleşemiyorumm. Artık daha fazla reddedilmek istemiyorum. 3-4 defa reddedildim. Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümdee çok büyütüyorum ister istemez.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşirken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani.
3 soru kafamı çok kurcalıyor.
1. O benim hakkımda ne düşündü?
2. Heyecandan yanlışlıkla bir laf etsemm tabi hakaret değil tabi benim hakkımda ne düşünür?
3. Rahat davransam mesela benim kusurlarıma rağmen sever mi?
Çoğunlukla benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kizlardan korkar oldum. Samimi olduklarından emin olamiyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Bazen düşünüyorum ben kendimi beğensem de onlar mı beni beğenmiyor diye. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsàm hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramak istemiyorum. Çok denedim bir türlü olmuyor işte. Ben de mutlu olmak istiyorum artık. Yalnız olmak istemiyorum. Hep kendimde hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasindan neden benim başima geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuyor ki sevdiğine ama ben kavuşamiyorum. Sevgilisi olanları hep kıskanıyorum ben kıskanmak istemiyorum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Hocam kız var kız var. Sen anladığım ciddi sevecek kız arıyorsun. Şimdi sana buraya döşerdim ciddi kızlar nasıl bir tip sever diye ama sen ciddi kızların bulunduğu ortamda değilsen yine yalnız kalırsın hani.
    • Kardeşim ben nereden bileceğim ciddi kızlar şu ortamda bulunuyor diye bir yer var da ben mi gitmiyorum hem şu ciddi kız bu ciddi kız diye mi yazıyor herkesin alnında?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Birtek senin başına gelmiyor, 23 yaşındayım mesela biriyle konuşsam ikinci yedeği tutmam. Bende düşünüyorum bazıları bir erkekle konuşurken mutlaka yedeği oluyor neden bizim kıymetimiz bilinmiyor vs. Gibi düşüncelere dalıyorum
    • O yüzden zaten kıymetiniz bilinmiyor. Olay şu. Bir alan var. Bu alanın bir tarafında gerçekten değer verecek erkekler diğer tarafında değer verecek kızlar var. Ama ortada bir curcuna.. Sevmeyi yatak sanan kızlar ve erkekler hırgür içinde. Karmaşadan ciddiler birbirini göremiyor.

    • @Kendal_Dagdeviren şu an zaman kötü kendi kendime düşündüğüm oluyor para pul vs bende okadar önemsiz. Ama bunlarin peşinde koşan bisuru insan var. Ben bunları istemiyorum neden doğru insan gelmiyor? Belkide yanlış seçimler yapıyoruz dur?

    • Yalnış seçimler olduğu şüphesiz bir gerçek. Gelelim doğrular niye gelmiyor. Doğrunun sesi az çıkar ama yanlış çığırtkandır. Su şişesine bak en önemli ihtiyaç hani. Bir de alkol şişesine. Zararlı bir şey. Ama alkol şişesi daha göz alır. Eminim ki çevrene bakınca sana gelen 1 se kahbe tıniyetli kızalara gelen 10’dur. Bu 10’un 8’i yanlış insan 2’si de saf doğru insandır. Şöyle bir gençlere bak. Sahte yüzük takan gerçek yüzük takandan fazladır. Çünkü gerçek pırlanta göz önünde olmaz ama insanlar da gösterişi seviyor. Sen doğruysan bir inci tanesi gibi bekle illa o istiridyeyi birisi açacaktır.