Artık yalnızlıktan sıkıldım 24 yaşındayım kime yazsam hemen kızın sevgilisi oluyor çok üzülüyοrum halime n'apacağım?

Ayrıntılı bir şekilde tavsiye verirseniz sevinirim ve sonuna kadar okumaya çalışın beni daha iyi anlarsınız.
Yalnızlık hiç de güzel bir şey değil. Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilimdir. Sosyalimdir ama yaşadığım olumsuzluklardan dolayı eskisi gibi girişken değilim. Daha çok kime yazsam kimi beğensem sevgilisi oluyor. Bana denk gelen kızlarla beyin yapılarımız uyuşmuyor ve anlaşamıyorum. Bazen de ilgilendiğim kızların hep sevgilisi oluyor. Ayrıca Koronadan dolayı da eskisi gibi sosyalleşemiyorum. Artık daha fazla reddedilmek istemiyorum.3-4 defa reddedildim. Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümde çok büyütüyorum ister istemez. Bağlanmaktan korkmaya başladım eğer bağlanırsam zarar göreceğim diye düşünmeye başladım.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşirken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani. Çoğunlukla benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kızlardan korkar oldum. Samimi olduklarından emin olamıyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Bazen düşünüyorum ben kendimi beğensem de onlar mı beni beğenmiyor diye. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsam hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramak istemiyorum. Çok denedim bir türlü olmuyor işte. Ben de mutlu olmak istiyorum artık. Yalnız olmak istemiyorum. Hep kendimdee hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasindan neden benim basıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuyor ki sevdiğine ama ben kavuşamıyorum. Neden böyle oluyor?

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Doğru insan olmadığı sürece hepsinde zaman kaybedersin boşu boşuna duygularını heba edersin eksik hissediyor olabilirsin bunu gidermenin yolu sevgili yapmak değil bu sefer başkasına bağımlı kalırsın kendi kendine mutlu olmayı öğrendikten sonra ilişki içine gir her şey sende bitiyor zaten bu tür şeyler arayınca olmuyor karşına kafa yapına uygun birisi mutlaka çıkar sana uygun olmayan bir insanla hayatını yaşayacağına kendine yatırım yap zaten o noktadan sonra karşıdaki seni değil sen onu seçersin kriterlerin tam oturur diğer türlü yalnızlıktan kötü bir duruma düşersin inan bana

  • Peki o kişi hayırlı değil bu kişi hayırlı değil hangisi hayırlı? Demek ki benim için hayırlı birisi yok. Kendi kendime mutlu olamıyorum işte her seferinde ne yaparsam yapayım kendime yatırımın en büyüğünü yapayım istersen Stephen Hawking gibi adam olsam yine de eksik hissediyorum kendimi sürekli birini hayatıma almak istiyorum işte. Ayrıca kriterlerin nasıl tam oturuyor?

  • Sen kendi kendine mutlu değilsen zaten karşıdaki de mutlu edemez ki seni demek ki bir şeyi yanlış yapıyorsun

  • Beni karşıdaki mutlu eder zaten ilacım zaten hayatıma renk gelmesinde yatıyor.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşü

 • Cok çabuk bağlanıyorsun, muhtemelen devamlı konuşmak istiyorsun istediğin veya verdiğin ilgiyi göremiyorsun kendini daha kötü hissediyorsun ama karşı tarafa bunlar olurken daha çok bağlanıyorsun. Kız sonunda daralıyor kendini geri çekiyor çünkü cebinde görüyor. Yani yanlış yöntemler yanlış sonuçlar. Çabuk aşık olmak terimi yanlış bu bağlanma isteği kim olduğu farketmez

  • Neymiş peki doğru yöntemler?

  • Merak ettim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?