Artık yalnızlıktan sıkıldım 24 yaşındayım kime yazsam hemen kızın sevgilisi oluyor çok üzülüyοrum halime n'apacağım?

Ayrıntılı bir şekilde tavsiye verirseniz sevinirim ve sonuna kadar okumaya çalışın beni daha iyi anlarsınız.
Yalnızlık hiç de güzel bir şey değil. Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilimdir. Maddi durumum iyidir idare ediyoruz. Sosyalimdir ama yaşadığım olumsuzluklardan dolayı eskisi gibi girişken değilim. Daha çok kime yazsam kimi beğensem sevgilisi oluyor. Bana denk gelen kızlarla beyin yapılarımız uyuşmuyor ve anlaşamıyorum. Bazen de ilgilendiğim kızların hep sevgilisi oluyor. Artık daha fazla reddedilmek istemiyorum.3-4 defa reddedildim. Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümde çok büyütüyorum ister istemez. Bağlanmaktan korkmaya başladım eğer bağlanırsam zarar göreceğim diye düşünmeye başladım.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşirken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani. Çoğunlukla benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kızlardan korkar oldum. Samimi olduklarından emin olamıyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Bazen düşünüyorum ben kendimi beğensem de onlar mı beni beğenmiyor diye. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsam hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramak istemiyorum. Çok denedim bir türlü olmuyor işte. Ben de mutlu olmak istiyorum artık. Yalnız olmak istemiyorum. Hep kendimde hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasindan neden benim basıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuyor ki sevdiğine ama ben kavuşamıyorum. Neden böyle oluyyor?

0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Çünkü herkes kendisine yardım eli uzanmayacağını biliyor. Kendisini geliştiriyor. İlişki kurmak aşırı basit dostum taktiğe bile gerek yok. yeter ki doğru kişi olmayı öğren.

  • Kimseye zararım yok benim öküzlük etmem kimseye sen de diyorsun doğru kişi olmayı öğren diyor ya senin kafan iyi mi? Yardım eliyle ne alakası var ayrıca?

  • Doğru kişi ol derken kriterleri topla dedim iyi birisin veya kötü birisin anlamında demedim.

  • Yardım eli konusu da her konuştuğum kızın sevgilisi oluyor demenden.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?