Artık yanlızlıktan sıkıldım 24 yaşındayımm. Kime yazsam kızın sevgilisi oluyor ve ilgilenmiyorlar benimle. Çok üzülüyοrum n'apcam?

Tavsiye verirseniz sevinirim ve sonuna kadar okumaya çalışın beni daha iyi anlarsınız. Bu arada yalnızlık hiç de güzel bir şey değil. Her neyse bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilimdir. Sosyalimdir. Girişken olmama rağmen olmuyorr. Daha çok kime yazsam kimi beğensem sevgilisi oluyor. Bana denk gelen kızlarla beyin yapılarımız uyuşmuuyor ve anlaşamıyorum. Bazenn de ilgilendiğim kızların hep sevgilisi oluyor. Artık daha fazla reddedilmek istemiyorum.3-4 defa reddedildim. Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümdee çok büyütüyorum ister istemez. Bağlanmaktan korkmaya başladım eğer bağlanırsam zarar göreceğim diye düşünmeye başladım.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum sanki sapıklık yapıyormuşum gibi hissediyorum kıza yaklaşirken mesela. Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken mesela rahatım akıyorum gidiyorum yani. Çoğunlukla benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlar çıkıyor. Artık kızlardan korkar oldum. Samimi olduklarından emin olamiyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Bazen düşünüyorum ben kendimi beğensem de onlar mı beni beğenmiyor diye. Monoton bir hayat istemiyorum. Aşık olsam hüsrana uğruyorum artık hüsrana uğramak istemiyorum. Çok denedim bir türlü olmuyor işte. Ben de mutlu olmak istiyorumm artık. Yalnız olmak istemiyorum. Hep kendimdee hata aramaktan bıktım.7 milyar insan arasindan neden benim başıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuyor ki sevdiğine ama ben kavuşamıyorumm. Sevgilisi olanları hep kıskanıyorum ben kıskanmak istemiyorum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Yalnızlık hissi, insanların hayatında zaman zaman ortaya çıkabilen bir duygudur ve herkesin başına gelebilir. Ancak, bu hissi aşmanın ve kendinizi yalnız hissetmemenin yolları vardır.

  Öncelikle, yeni insanlarla tanışmaya ve sosyal bağlar kurmaya çalışın. Bu, yeni bir hobi edinmek, bir gönüllü çalışma yapmak, bir kulübe veya grup üye olmak veya sosyal etkinliklere katılmak gibi farklı yollarla gerçekleştirilebilir. Bu şekilde, benzer ilgi alanları olan insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

  Ayrıca, yalnız hissettiğinizde kendinize zaman ayırın ve kendi şirketinizde keyifli zaman geçirmeye çalışın. Kendinize yeni bir şeyler öğrenin, kitap okuyun, yürüyüşe çıkın veya meditasyon yapın. Bu aktiviteler, kendinize zaman ayırmanızı sağlayarak yalnız hissetmenizi azaltabilir.

  Ayrıca, diğer insanların sevgili bulması ve sizin yalnız kalmanız, sizi değersiz hissettirebilir. Ancak, unutmayın ki, siz değerli bir insansınız ve sevgiliniz olmaması, sizin değerinizi azaltmaz. Kendinize inanın ve kendinizi sevin.

  Son olarak, bir terapist veya danışman ile konuşarak, yalnızlık hissi ve benlik saygısı ile ilgili konuları ele alabilirsiniz. Bu profesyoneller, size duygusal destek sağlayabilir ve kendinize daha olumlu bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olabilir.

  Özetle, yalnızlık hissi normaldir ve herkesin başına gelebilir. Yeni insanlarla tanışmaya çalışın, kendinize zaman ayırın, kendinizi sevin ve terapi veya danışmanlık desteği arayın. Kendinize güvenin ve olumlu bir bakış açısı geliştirin, bu yalnızlık hissinizi aşmanıza yardımcı olabilir.

 • Bu da geçer dayanmalısın

  • Olmuyor işte ne zaman olacağı belli değil mesela buldum diyelim bulamam ya nasıl yanaşacağım yanlış anlaşılmadan zor olay bence sadece duygusal anlamda değil libido anlamında yükselmelerim oluyor

  • Reis kursa falan git. Mesela halk eğitim merkezi vb. Kütüphanelerde takıl, kızlı erkekli çalışılan bir yerde çalış. İlla ki bulursun yani

  • Ben kafeye gidiyorum olur mu

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?