Aşık olduğum kız evlenmiş?

19 yaşımda tutulmuştum ona. Üniversite 1. Sınıfa başladık ilk ders başladı yepyeni insanlar ve ortam. O sınıfın ön tarafında oturuyordu adeta inci tanesi gibiydi hoca ile ilk konuşmamı yaparken gülümseyen gözlerle bana bakıyordu sonra o esnada bana laf attı o an konuşulan konu ile ilgili bende ders arasında topladım cesaretimi gittim yanına 3 arkadaş oturuyorlar oturabilir miyim dedim tabi dedi ve başladık konuşmaya gözüm diger kızları görmüyordu bile. Sonra arkadaş olduk aralarda beraberdik rüyada gibi hissediyordum onun yanında konuşmaları sesi gülüşü dünyadaki en güzel şeydi benim için ve giderek daha çok aşık oldum. Dışarıda bir bahaneyle görüşmeye karar vermiştik heyecanlıydım. Beraber şehri gezeriz gider güzel bir yemek yer sonra kahve içer sonrada lunaparka gider ve dönme dolaba bineriz diye hayaller kuruyorum mutluyum. Daha bir hafta olmadı yine otururken beraber telefonunda bir erkekle resmini gördüm içim içimi yedi gece mesaj attım sordum ve sevgilisi olduğunu söyledi hayallerim yıkıldı çok kötü hissettim ve konuşmama kararı aldım. Bana güzel sesiyle seslenip adımı söylediği ya da selam verdiği anlar olabildiğince soguktum katıydım ve zamanla kendimden uzaklaştırdım. Aylar geçti ona hep soguktum ve hiç konusmadım ama derste sadece gözüm onu görüyordu günler geçti haftalar aylar.. Hep seyrettim. Sene sonu geldi. Bu anlamsız mesafe onunda kafasında soru işaretleri oluşturdu belli. Bana bir ders bahanesi ile mesaj attı onu son kez görecektim dayanamadım ders anlatmayı teklif ettim. Buluştuk. Ders bahaneydi onu çok özlemişim. Oda sanki beni özlemiş gibi sürekli bana bir şeyler anlatıyordu ben derse odaklanmamızı söylüyordum. Konuştuk güler yüzü ile bana sürekli bir şeyler anlatıyordu sanki rüyada gibiyim dünyadan soyutlanmısım odağım sadece o. Kısa kestim ve akşam oldu ayrıldık. Yaz geldi rüyalarımda onu gördüm. Çok özledim. Yeni bir sene başladı gittim bir sevgili yaptım o bana aşıktı ama sürmedi ben sadece alışmıştım o ise seviyordu sonra onu da soğuttum. Neden bilmem birde onun acısını yaşadım. Asıl aşkımı iyice içime gömmem gerekliydi. İşe yaramıştı da çünkü kafam hep meşguldü. Sonra zaman geçti yine o aklımda onu. Yeri hep ayrıydı. Görüştük. O da sevgilisinden ayrılmış. Ne kahve ne su tam iki saat muhabbet ettik. Görüşmelerimiz hep böyle olurdu. Bu kadar konuşup sikilmadigim tek insandı. Sanki birbirimiz icindik. İki oldu üç oldu ben artık görüşmenin iyi olmayacağına karar verdim ve yine ilk sene yaptığımı yaptım. Yazdığına dönmedim görüşmek istedi gitmedim. Unutmalıydım. Çünkü o yine ilk ve tek sevgilisine dönecekti er ya da geç ve öyle de oldu. Kendimi arada harcayamazdım o kalbinde başkasını taşırken bu iş olamazdı. Etrafımız bizi birbirimize yakıştırıyordu ve sevgili zanneden de oldu. Gerçekten de o kadar uyumluyduk ki. Geldi üçüncü sene. Artık deliliğe vurup abaza gibi ona buna yazıyordum saçma sapan alakasız kızlarla görüştüm konuştum ama hiçbirini içim almadı. Sadece kendimi kandırdım. Devamı detayda?

Güncellemeler:
16 gü
Onu o sene bir kez gördüğümü hatırlıyorum kampüs kafesinde çapraz masalarda o arkadaşlarıyla ben arkadaşlayım yan gözle birbirimize bakıyoruz. Onu son görüşümmüş. Sonra pandemi girdi. O mezun olmuş ben kendi dünyamda uğraşıyorum
16 gü
. Artık geçti. Diyordum ama evlendiğini gördüm araştırırken. Tuğbam evlenmiş. Nikah masasında elinde kalem halinden memnun bir poz. Güzel yüzü güzel gözleri gülümsüyor. İçime işledi birden. Beklemiyordum. Buraya paylaşmak geldi içimden. Hayat ne acayip arkadaşlar öyle de
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • 4 yıllık bir aşk hikayesi okurken swnin adına üzüldüm tabiki. Hayat dediğin gibi tuhaf sen artık unut kendine uğraş ara başka insanları swvmeyr çalış başka kızları aklında o kız olmasın işe yarar mutlaka

En İyi Kız Görüşü

 • Sen ona tutulmuşsun. Onu unutmak için tüm yolları denemişsin. Doğrusunu yapmışsın. Fakat bu kızın bir sevgilisi var, ilişkisi yürümese ayrılsa bile, tekrar ex sevgiline dönecektir. Çünkü ona alışmış, teni artık onu tanıyordur. Seninle iyi vakit geçirmiş olabilir. Maksadı arkadaşlık ötesi değilmiş. Belki o boşlukta çok kısa dönem flört yaşadınız. Sen tam kendine hakimiyet kurarken, sonra tekrar kendini bu kızın etrafında pervane olduğunu görüyorsun. İstersen cesaretin var ise, duygularını kıza aç, konuş söyle. Çünkü süreklü bu yanma, tutuşma duygularını hep tekrar etmemelisin. Onun yüzünden hayatına giren kızlara şans vermiyorsun. Buda bir nevi haksızlık. Sana karşı hisleri var ise. Tercih edebilir belki. Ancak ex ile ilişkisi iyi gitmediğinde, sorunlar yaşadığında. Seninle de ilişkisi iyi gitmediğinde ex sevgilisine dönmekte isteyebilir.

  Asıl mantıklısı kendine yeni sayfa açman. Hayatına aldığın kızlara şans vermek ve sevmek olurdu. Yine de iyi düşün. Karar senin.

  • Güncellemeyi şimdi okudum. Yoktu az önce. Evlenmiş gitmiş. Bir gün çocuğu olacak. Başkasını sevmeye hayat kurmaya bak.

  • Aynen öyle artık evlendi o benim için yok artık

  • Ama bir özlem beliriyor ister istemez keşke bir kez daha görüşüp konusabilseydik

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Hikayene üzüldüm :/
  Ama sende hep sogutmusun kendini ondan
  Bi ara ayrildi sevgilisinden orada açılsaydın kıza.
  Belkit senle beraber olurdu.. sende kendini hep soğutmusun yani..
  artik sadece unutup o kizi kendi hayatina odaklanman en dogrusu

 • Bi an wattpad deyim sandim

 • Hikayen biraz benimkine benziyor. Artık aşık olursam yine üzülürüm diye o işlere yeltenmiyorum bile. Kendimi tamamen kariyerime odakladım. Çünkü herkes gider ama kariyerim hep benimle kalır.

  • Bende öyle sevmekten korkuyorum