Aşk acısı ile nasıl mücadele ettiniz ben yıkıldım kalkamıyorum yardım edin :( ?

Aşk acısı ile nasıl mücadele ettiniz ben yıkıldım kalkamıyorum yardım edin :( ?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Edemedim ya da edemiyorum desek dogru olur. Bben her gün onu görüyorum gerçekten kalp ritimlerim degişiyor onun gözlerine 24 saat boyunca hiç gözümü ayırmadan bakabilirim sevmek güzel bir şey be...

  Onu görünce derin bir nefes alıyorum hayatta ideallerim hayallerim vizyonum genişliyor resmen. Hiç girmedigim ve girmeyi düşünmedigim mekanlara onunla girebilirim.
  Hani Nazım Hikmet demiş ya gitmek sadece bir eylemdir unutmak ise kocaman bir devrim ben ikisinde yapamıyorum işte... Belkide hayatında onunda sevdigi bir var bilemiyorum gerçekten ilk kez böyle güzel duygular hissediyorum 1.5 senedir anormal yaşıyorum resmen oyun oynuyorum aklıma geliyor sınavdayım aklıma geliyor kalem pıt elimden düşüyor. Kötü insan degilim belki tipimde yok işim olur elbet ama sevgim var saf bir şekilde sevgim var tüm eksiklerimi onun demesiyle kapatmaya razıyım normalde çok inatcıyım o beni uysal ve sakin bir insana dönüştürebilir.

  Her gün görmem çok kötü bir yandanda nefes alamıyorum bazen aşk işte be kardeş gerçekten güzel bir duygu çok güzel sevmesini bilene.

  Buraya ne yazsam az kalır hislerime dair en iyisi zamana bırakmak.
  • Aynı durumdayım artık ölmek istiyorum dayanamıyorum kalbim acıyor acıtıkça nefen alamıyorum :(

  • Mücadele her şeydir kardeşim biz sevdigimiz kızlar için mücadelemizi verecegiz gerisi olursa hani derler ya kısmet o işte.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Zor ama alışırsın sabır
  • 7 ay oldu her geçen gün daha da arttı :(

  • Bi meşgalen falan yok mu kafan boşsa unutmak zor olur

 • Kolay değil ki ölmekle eş değer tek fark var ruhun yok yaşıyorsun sadece zamanla geçer belli bir süre sonra ne kadar aptalmışım ben bu insanı gözümde ne kadar büyütmüşüm dersin deymezmiz dersin spor yap kitap oku bu arada yeni biriyle filan buluşma ama arkadaş olman belki sana yardımcı olabilir uzme kendini hayat devam ediyor ve mutlu olacağın gün bugün kimseyi hayatinın merkezine koyma oraya sahip olmak isteyen kendisi gelir..