Aşk hayatınızı nasıl tanımlarsınız?

Benim için önemi o kadar da çok olmayan yalnızlık en güzel aşktır.
1 1

En İyi Erkek Görüşü

  • Uzun zamandır hayatımda kimse yok yani aşk hayatı benim için kafa dengi olan anlaşabildiğim bir insan olması her şeyden önce bana düşüncelerimi saygılı olması insanlar içinde beni rencide etmeyecek şekilde davranan bir insan olmasını tercih ederim.

    Aslında günümüzde Aşk dediğimiz Duygu bir anda olan bir durum değildir insan zamanla sevebilir görücü usulü yapılan evlilikler de insanların birçoğu evlendikten sonra birbirlerini sevmeye başlarlar böyle bir şey olur mu demeyin olur Çünkü insan birlikte oldukça tanıdıkça bir insanı sevmeye başlar ama senelerce görüştükten sonra, evlilik yaptıktan sonra boşanan milyonlarca da insan olduğunu az çok televizyonlardan görüyoruz. Aşk dediğimiz Duygu aslında insanın yalnız kalmamak için bu hayatta kendisini değerli hissetmek için ya da kendisine değer verilmesini istediği için adı aşk olarak konulmuş bir duygudur. Aslında aşkı kişiyi göre tanımlamak gerekir bazı insanlar çok mutlu olduğu için aşkı çok güzel bir şekilde yaşar bazı insanlar mutsuz oldukları için Aşkın adını bile ağzına almak istemezler, yani bu kişinin ilişkilerde yaşamış olduğu tecrübe ile ilgili bir durumdur, ama genel itibariyle şunu söylemek isterim ki aşk ile hoşlanmayı her zaman birbirine karıştırmamak gerekir insanlar ağzına dolamıştır ben aşık oldum ben seviyorum, Aşk öyle bir duygudur ki insan bu duygusunu söylemeye utanır karşısındaki insana duygularını açmakta ve duygusunun temiz kalması için elinden geleni yapar ama günümüzde insanlar kadınların dış görünümünden dolayı her yaşadıkları beğenmeyi adını aşk koyuyorlar halbuki insanlardaki cinsel çekim tamamı ile aşk değil nefsani bir duygudur. Aşık olduğunuz kadına dokunmak istemezsiniz onunla cinsel birliktelikleri yaşamak istemezdiniz ama günümüzdeki ilişkilerde 1 aydan sonra veya daha kısa sürede insanlar direkt olarak cinsel birliktelikten söz ediyorlar ve yaşamak istiyorlar işte bunun adı hiçbir zaman aşk değildir sadece kendi cinsel dürtüleri doyurmak için hayatımıza aldığımız insana aşk kelimesini kullanıyoruz. Aslında Aşk sevdiğin insanı dokunmamaktır, evlilik yaparak helalin olmasını beklemektir evlilik yaptığında da incitecek olmandan korkarak O izin vermeden dokunmamaya çalışmaktır. Yani kısacası Aşk karşılık beklemeden yaşanan temiz bir duygu olduğunda aşktır.

En İyi Kız Görüşü

  • Bunalım tek kelimeyle. Uzun bir bekleyiş sonra yalanlar vs gözümde buyutmusum hayal kırıklığı. Hayırlısı olsun modundayim artık nasip 😅

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
  • Yokkk
  • Kendime aşığım
  • Hızlı ve eğlenceli