Aşk içinden geldiği gibi mi yaşanmalı?

Çok sevince kaçıyorlar ara ara aklımdan ekstra şeyler yapmak geçiyor ama kendimi frenlemek zorunda kalıyorum çünki üstüne düştümmü ilgi gösterdimmi her kız gidiyor. kendim gördüm ve yaşadım ve geneli böyle. bi zaman sonra kıza göre vereceğin bişey kalmıyor ve başkasında bişeyler arıyorlar bunu bilinçli yapmıyorlar ama bu böyle oluyor. Aslında bu ilgiden kısarak onu elinde tutuyorsun. yok mu delikanlı gibi seven her zaman ne olursa olsun arkanda duracak beraber her boku yiyip her koşulda yürüyeceğim bir insan.
Sevgilimi çok seviyorum ama göstermekten kendimi geri tutuyorum arkadaşlar.

Okumaya devam

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Yazdıklarına katılıyorum maalesef üzücü ama gerçek.

 • Tek taraflı aşkmış onlar. Kadın aşık olsa dünyayı yakar

  • Kendimi övmek istemiyorum ama şunu söyliyim hayatımda bugüne kadar hiç sevgilim olmamıştı ve ilk defa aşık oldum çok sevdim. Ciddi düşündüğümü söyledim oda böyle söyledi. Her istediğini yapıyordum yaptığı hatalara göz yumuyordum kendimden vazgeçiyordum benim gibi saf seven birine bile böyle yapılıyorsa düşünemiyorum. Kızların çoğu böyle ne yazıkki ve dediğim gibi bilinçli yaptığınız bişey değil. Siz erkeklerin verdiği ilgiyi iyi hissettirmesini seviyorsunuz erkekleri değil.

  • 1 adım gelene 10 adım gider kadın severse fedakar olur. Sen ergen kızlardan bunu bekleme

  • Varsa öyle bi babayiğit elini öperim. Olgunlaşması için uğraşıyorum zamanla olucak inş. Olmazsa da yoluma bakıcam çünki yaşadıklarım bakış açımı değiştirdi aslında saf sevginin olmadığını öğrendim. Belki de ilk ilişkim için yanlış kişiydi bilmiyorum. Ben hep şunu istedim bana destek olan bana saygı gösteren ne olursa olsun hep yanımda olucak hiçbir zaman sırtını dönmeuecek bana güven vericek ve sadık olacak birini. Böyle biri ömür uzatır insanı en üste taşır bana göre ve böyle bi kadın erkeğine dğnya da cenneti yaşatır.

 • O dengeyi kurmak lazım ben kuramadım bırakıp gitti

  • Çok mu ilgi gösterdin

  • maalesef öyle oldu o da bunaldı haliyle prenses gibi hissettirmek istemiştim aslında

  • 8 aylık bir ilişkim oldu aynı şekilde çok fazla ilgi gösterdim değer verdim ve bunalttım sonra boktan bi sebep yüzünden ara vermek istediğini söyledi sebepte ona sarılmadım diye. tamam sen bilirsin yazdım. Akşama kadar düşündüm ve komple bitirmek istediğimi söyledim sonra tutuşmaya başladı. Beni cebinde görüyordu çünki. Yazdı destanlar cevap vermedim sonra arkadaşlarıyla arattı. Sonra bi şekilde barıştık ve devam ediyoruz her hatasını yüzüne vurdum kötü davranmaya başladım onu kullanmaya başladım vs. Ama bana verdiği değer bi anda arttı ilginç bir şekilde çok şaşırdım cidden. Ve şimdi dengeledim ne kötü davranıyorum ne iyi arası her zaman en iyisi.

  • Hepsini Göster