İlişkiler

Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?

Herkese kocaman selamlar. Arkadaşlarımla geçen gün bir konu üzerinde konuşuyorduk ve bana dönüp senin auran çok yüksek deyip, enerjiden falan bahsettiler. Sorun şu ki ben auranın ne olduğunu bilmiyorum :)) O an bozulmamak için bir şey diyemedim. Size sormak istiyorum, aura ne demek, aurası yüksek ne demek? Bana güzel bir şey mi dediler, yoksa alınmam gereken bir konu mu var ortada?
20 9

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Aura Nedir?

  Aura bence her şeydir. İfade etmeye çalışayım. Aura bi çeşit çevremize yaydığımız hareler biçiminde beyaz ışıkta göremediğimiz enerji yoğunluğu. insan hayvan bitki yani tüm çok hücreli canlıların sahip olduğu ve sıcak bir çaydanlığın bile çevresine işi veya enerji yaymasıyla benzetebileceğimiz var oluş eklentisi diyebiliriz. Kimilerinde güçlü kimilerinde daha zayıf olan ve kişiyle ilk karşılaşmanızda size bilinçsiz aktardığı ön yargı nesnesi.
  Ha geliştirmek mümkün müdür bilmiyorum ama bunun bilincine varmak beslenmenin bir yoludur.

  Bedenlerde duygusal, düşünsel, astral enerjilerimizle ruhsal potansiyelimize ait bilgi bulunur. Örneğin etkilendiğinizi, hoşlandığınızı, aşık olduğunuzu, elektrik aldığınızı, çarpıldığınızı düşündüğünüz bir kişiyle aura katmanları üzerinden ortak bir enerji taşıyor olabilirsiniz. Bu benzerlik, zihinde sevgiyi tanımlama biçiminizdir. Beden ve aura enerjiyi tanıyor, bedende hormonal birtakım hareketler oluyor. Bu yüzden ilişkilerde sevgi genellikle zanna dayanıyor. Çünkü anne, baba, yakın çevre ya da psikolojik anlamda mazide görülen çocukluk zamanı muameleler, sevgi tanımı yerine kodlanıyor. parapsikolojik açıdan, kendisini döven adamı seven kadınlardaki çekimin sebebi bu temel üzerine inşa edilebilir. Falan filan baya bilimsel gittik. d
  Include a çaption for your image…
  Include a çaption for your image…

  Aurası Yüksek İnsan Nasıl Olur?

  Aurası yüksek insanlar deli gibi bir enerji yayarlar içinde bulundukları ortamlara. Gördüğünüz ilk saniyeden itibaren sizi sarıp sarmalar bu enerji. ses, bakış, mimik, yürüyüş ve bu denli değişik ama yoğun enerji sizi savurur bir yere. savrulduğunuz yerde biraz sıkı tutunursanız hayatınız güzelleşir yannii. 🐝❤
  İnçlude a çaption for your image…
  İnçlude a çaption for your image…
  Yüksek auralı olmanın artışı da eksisi de fazladır. ama ben memnunum bu durumdan. Artışı eğlenecek bir şeyler bulur, yoksa uydururlar. Neşelilerdir. Keyiflilerdir. Daimi bir mutluluk halindelerdir.

  Eksisi ise böyle yüklü enerjinin negatif tarafı da yüklüce gelir, en bedbaht olaylar da kendilerini bulur.

  Valla ben mutluyum. Acı eşiğim çok yüksek, şimdiye kadar kaldıramayacağım kadar nice felaket yaşasam da bir felaket yaşamadım, allah beterinden saklasın da güçlüyüm, dirayetliyim.

  Hissiyatlara dair çok enerji biriktiriyorum. Mesela sevme eşiğim de diğer insanlardan çok farklı, çok yoğun seviyorum sevince misal. Ama ben hayatı böyle koyu renklerle ve hissiyatlarla yaşamayı seviyorum ki. Daha manalı yaşıyormuşum gibi geliyor.

  Hayat zaten bir enerji olayı değil de nedir ki? Varlık da yokluk da enerjiden geliyor.
  Aurası yüksek insan da yoğun enerjisiyle "ben buradayım, hayatındaki mutluluğu ve neşeyi arttırmaya geldim..." diyor. Daha ne olsun?
  İnçlude a çaption for your image…
  İnçlude a çaption for your image…
  • Şahane bir görüş olmuş, emeğine sağlık <3

  • Okumadım ama , yaptığın görüş ve emeğine saglik

  • @KürkMantoluHayri Teşekkür ederiiiim 💖💖💖

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?

  Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?Aura, bedeni çevreleyen elektromanyetik bir enerji alanıdır. Enerjisel düzeyde, auraların çakralarımıza ve genel bilinç durumumuza karşılık geldiği söylenir. Bir arkadaşın kelimeleri söylemeden önce ne düşündüğünü hiç tahmin ettiniz mi? Ya da, hemen birinden kötü bir titreşimle kıllanıp nedenini tam olarak açıklayamadınız mı? Sen bir zihin okuyucu değil ama bir aura okuyucususun yani auran yüksek Gittiğimiz her yerde, aurik alandaki diğer insanların enerjisini algılıyoruz.

  Basitçe söylemek gerekirse, aura, canlıların etrafında akan enerjiden oluşan canlı bir renk ışınıdır. Yunanca "esinti" kelimesinden gelen auralarımız, ruh halimizi, duygularımızı ve genel titreşimimizi gösterir.

  Her aura, zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığınızın farklı yönleriyle ilişkili yedi katmandan oluşur.
  Aura Katmanları
  Aura Katmanları

  Aura Katmanları Nelerdir?

  1. Fiziksel Aura Katmanı: Bir auranın bu ilk katmanı, uyanma saatlerinde azalır ve uyuduğumuzda canlanır. Beş duyumuz ve genel vücut sağlığımızla bağlantılıdır.

  2. Astral Aura Katmanı: Duygularımızla bağlantılı olan bu sonraki aura katmanı, duygusal anıları ve deneyimleri depolar.

  3. Aşağı Aura Katmanı: Bu katman mantık ve düşünme kalıplarına bağlıdır. Uyanma saatlerimizin çoğunu burada geçiriyoruz. Alt katman, çalışırken veya eldeki göreve odaklanırken devreye girer.

  4. Daha Yüksek Aura Katmanı: Katmanlar arasında bir köprü görevi gören daha yüksek aura katmanı, refahınızı başkalarının refahına bağlar. Öz-şefkat ve özverilik gibi inançlarımızı tuttuğumuz yer burasıdır.

  5. Spiritüel Aura Katmanı: Bu katmanda, diğer insanlarla manevi konularda bağlantı kurarsınız. Başkalarına manevi düzeyde öğretirken, paylaşırken ve onlarla etkileşim kurduğunuzda auranız büyür ve daha parlak hale gelir.

  6. Sezgisel Aura Katmanı: Bu aynı zamanda daha derin bir farkındalık seviyesi kazanmanızı sağlayan üçüncü gözünüz olarak da bilinir. Bu katmanda duyarlılığınız ve sezginiz artar.

  7. Mutlak Aura Katmanı: Bu katman diğer aura katmanlarını dengeler. Tüm deneyimlerinizi depolar ve yaşam yolunuzda size rehberlik eder.

  Aura Renkleri ve Anlamları Nelerdir?

  Aura Renkleri
  Aura Renkleri
  Auranızın her seviyesinin farklı bir renkle temsil edildiğine inanılıyor. Bu renklerin etkileşim şekli zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak ne kadar dinamik olduğunuzu gösterir.

  Örneğin, canlı enerjiye sahip olduğunuz yerlerde bazı seviyeler daha parlak olabilirken, üzgün veya hasta hissediyorsanız diğer seviyeler donuk olabilir. Ayrıca, auranızın değiştiği söylenir, bu nedenle hayatın neresinde olduğunuza bağlı olarak renkler değişebilir. Manevi danışmanlar ve enerji uygulayıcıları, aura renk anlamlarının genel yorumlarını sunar

  Turkuaz: Dinamik kişilik, doğal düzenleyici
  Yeşil: Şifacı, doğaya bağlı hissediyor
  Mor: Hassas, ruhani
  Kırmızı: Tutkulu, canlı
  Pembe: Uyumlu, huzurlu
  Sarı: Neşeli, entelektüel
  Mavi: Manevi, sezgisel
  Beyaz: Dengeli, uyum içinde
  Bulanık: Zihinsel veya fiziksel hasta

  Aura Temizliği: Auranızı temizlemenin 3 yolu tükenmiş hissediyor musun? Duyguların son zamanlarda her yerde mi? Auralar enerjimize bağlı olduğundan, auranızı temizlemek bir tür kişisel bakımdır. Hizalamadan çıkmış gibi hissediyorsanız, auranızı nasıl temizleyeceğiniz aşağıda açıkladım:

  • 1. Meditasyon
  Zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden dengeye getirmek için her gün 10 dakika veya daha fazla meditasyon yapın. Duygusal iyileşme için mükemmel bir araçtır ve her yerde, her zaman uygulanabilir. Meditasyon, orada kalmanıza izin verir ve yolunuzla kesişen herhangi bir engelle başa çıkmanıza yardımcı olur.https://www.youtube.com/embed/LoHPhlxo-FI
  • 2- Pozitif Olumlamalar Kullanın
  Duştan sonra günün stresini silip süpürdüğünüzde hissettiğiniz hissi bilir misiniz? Temiz bir vücuda sahip olmak harika hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda su bir şekilde zihinsel ve duygusal dertlerinizi temizlemiş gibi hissettirir.

  Olumlu onaylamalar, negatif enerjiyi temizlemek ve yaşamınıza pozitiflik çekmek için aynı şekilde çalışır. Auralar enerjimize bağlı olduğundan, auranızı temizlemek bir tür kişisel bakımdır.

  • 3. Görselleştirin!

  Auranızın katmanlarını dengelemeye yardımcı olmak için yapabileceğiniz basit görselleştirme egzersizleri vardır. En basit ama etkili tekniklerden biri, beyazı soluduğunuzu, enerjiyi iyileştirdiğinizi ve vücudunuzdan siyah, negatif enerji soluduğunuzu hayal etmektir.

  Beyaz ışığı, sevgiyi ve bilgeliği, siyah ise korkuyu ve sizi engelleyen sınırlayıcı inançları temsil eder.
  • Eksileyen kişi seni kudurttuğum için mutluyum 😘

En İyi Kız Görüşü

 • Aura Nedir?

  Aura;Türkçe bir kelime değildir. Türk Dil Kurumu sözlüklerinde anlamı bulunmamaktadır. Onun için sana yabancı gelmiş olabilir bu kelime. Kelimleri Türkçe haliyle kullansak daha güzel olur aslında.

  Aura araştırdığım kadarıyla ingilizce bir kelimedir ve anlamı ise ''esinti, bir nesneyi veya kişiyi çevreleyen gözle görülmez enerji veya atmosfer sözcüğünden alıntıdır"
  İngilizce sözcük eski Yunanca aúra αὔρα "esinti, nefes"sözcüğünden alıntıdır. İnsan sosyal bir varlıktır,"ben asosyalim"diyen bir insan bile yalnız yaşayamaz. Enerji halinde yaşıyoruz, çevremize pozitif, negatif ya da nötr bir enerji yayıyoruz ama mutlaka yaydığımız bir enerji var. Aura enerji demek.. Kimi insanla auramız uyuşur, kimi insanla ise uyuşmaz..

  İnsanın içinde olan duygularının dışa vurumudur aura. Mesela somurtkan, mutsuz bir insan gördüğümüzde ondan uzak dururuz tanımıyorsak eğer ya da az tanıyorsak..
  Çünkü korkarız ondaki o negatifliğin bize geçmesinden korkarız. Bunun için aurası düşük olan insanlarla samimiyet kurmak istemeyiz. Enerji dolu, neşeli, güçlü, yaşamayı seven, esprili, sıcakkanlı insanların aurası yüksektir ve o insanlar toplum içinde sevilen, aranan, özlenen insanlardır..

  Aurası Yüksek Olan İnsan Nasıl Olur?

  Enerjisi düşük olan bir insan enerjisini yükseltebilir, yeter ki istesin bunu ve konuyla ilgili beğendiğim bir videoyu paylaşmak istiyorum.
  https://youtu.be/DIhGOeMt14s
  Videoda da gördüğümüz gibi kimsenin tanımadığı bir adam metroya biniyor ve kulağında kulaklık var, video izliyor. Ortam sessiz, herkes kendi halinde, herkes gitmek istediği yere ulaşmak için bu arada, iç içe, herkesin yetişmek istediği, gitmek istediği bir yer var, kimi insan ailesiyle biniyor metroya, kimisi ise yalnız ama çoğunluk tanımıyor birbirini ve bu adam izlediği videoya gülüyor, kahkaha atarak gülüyor.
  Kimsenin tanımadığı bu adam ve kimseyi tanımayan bu adam gülüyor ve onunla birlikte herkes gülüyor, çünkü gülmek bulaşıcıdır, çünkü enerji yayılır.
  Olumsuz olan enerjide yayılır, olumlu olan enerji de yayılır. Bu adamın işte aurası yüksek, ortamın enerjisini nasıl yükseltti, herkesi nasıl güldürdü, orda mutsuz, depresif olan yolcuya bile iyi geldi o adamın enerjisi.
  Keşke biz insanlar birbirimize iyi anlamda enerji yaysak, dünya çok güzel bir yer olurdu o zaman, yine de yaşamak güzel her şeye rağmen.
  Rabbim karşımıza Aurası yüksek olan insanlar çıkarsın inşallah 🤲🏻

  Bir örnek daha vermek istiyorum konuyla ilgili; mesela düşünün ki kızgın olduğunuz, küs olduğunuz bir insan var onunla da enerji içinde olursunuz aslında, onu aramak, onunla ilgilenmek, ona değer vermek içinizden gelmez ve çok sevdiğimiz bir insan var, onu ise görmeye doyamayız, ararız, sorarız, onu mutlu etmek isteriz. Aura bir bakıma kalpten kalbe yayılan bir enerji demektir. Aurası yüksek olan insanlara örnek vermek gerekirse Esra Erol'u örnek vermek istiyorum, inanılmaz bir şekilde Aurası yüksek o kadının ve Nur Viral'de öyle. Aurası yüksek olan insanların tercih etmesi gereken meslek bence sunuculuk ve hatipliktir. Sana da iltifat etmiş arkadaşların, ne güzel ortamlarda her zaman aranan bir insansın, buna sevinmelisin 😊 çok sevdiğim bir sözü de görsel olarak paylaşmak istiyorumAura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?
  • Hak eden budur net 👏👏👏

  • yine sen ve yine harika bir görüş <3 bir de ara başlıklar olsaymış tadından yenmezmiş kuzu

  • Çok teşekkür ederim 🤗❤️

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

71 73
 • Hayata olan bakış açınız, benliğinize dahil olan pozitif olgular, tecrübelerinize olan bağlılığınız ve insanların duygularından bihaber olmamanız, karşınızdaki kişilerin dikkatini çekiyor; tanımı tam olarak bu.
  Fakat buradaki asıl ayrıntı, bizzat bünyenizden mi yansıyor bu kavramlar.
  Yani benimsemek ayrı, yansıtmak apayrı.
  Yakın çevreniz bunu söylüyorsa bilin ki tamamen iyi anlamdadır.
  Diğer ihtimali idrak etmek daha kolaydır çünkü; öyle olsa sizinle iletişimi sürdürmezlerdi.
  Özetle; kötü bir durum yok.
 • Enerji
 • Çok hoşsunuz..
  Güzel bir şeydir. Size '' has '' , size özel bir çekim, etkileyici duygusal ve davranışsal bir senfonidir...
  Kimi bakışı ile, kimi tarzı ile bunu sağlar... Etkileyicilik..
 • Aura basit tabirle insanı çevreleyen pozitif enerjidir. Bu enerji koruma kalkanı gibidir. Aurası yüksek olan insanlar negatiliklerden çabuk kurtulup pozitife çevirirler. Hastalıklara karşı daha dirençli ve güçlü olurlar. Senin için güzel şeyler söylemişler. Neşe kaynağı huzur verici biri demişler bir nevi.
 • bana da öyle denmişti. bu şu demek diğer insanlardan farklı fark edilebilir bir etkin havan var. mesela bir ortama girdiğinde dikkat çekiyorsun. bu konuşmandan görünüşünden hareketlerinden kaynaklanabilir. aura yaydığın etki enerjidir. farklılıktır. sıradan olmamaktır. dikkat çekmendir. diğer insanlarla benzer olabilirsin ama bir şey vardır seni farklı kılan. bu düşüncelerin bile olabilir. bazı insanlar kendilerini bir ortama girdiğinde diğer insanlara fark ettirir. mesela bir ortama giriyorsun. insanların çoğunun arkası sana dönük ama birçok kişi dönüp senin olduğun yere bakıyor. ve senle göz göze geliyor. bu insanlara hissettirdiğin enerjidir. dediğim gibi bu kişinin farklı olmasından kaynaklanır çoğu kez. güzel bir şey. ve herkes aura sahibi olamaz haberin olsun. çok az kişi aurasını fark ettirir. konu daha detaylı ama özet olarak bu.
 • Cehennemin dibi demek
  • Çok kabasın..

  • @müzikkutusuaşığı sen ne karışıyon ula

 • Bende bilmiyorum 🙄
 • enerji bence. şey gibi gökyüzünde milyonlarca yıldız var ama bazıları daha parlak ve diikat çekiyor. Aynı onun gibi, öyle insanların enerjisi fazladır, hatta yıldızı yüksek diye bir tabir vardır. Diikat çekerler ve ilgi odağı olurlar
 • Aura, bedeni çevreleyen elektromanyetik bir enerji alanıdır. Enerjisel düzeyde, auraların çakralarımıza ve genel bilinç durumumuza karşılık geldiği söylenir. Bir arkadaşın kelimeleri söylemeden önce ne düşündüğünü hiç tahmin ettiniz mi? Ya da, hemen birinden kötü bir titreşimle kıllanıp nedenini tam olarak açıklayamadınız mı? Sen bir zihin okuyucu değil ama bir aura okuyucususun yani auran yüksek Gittiğimiz her yerde, aurik alandaki diğer insanların enerjisini algılıyoruz. Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?
 • Bildiğim kadarıyla insanın kendisinde olan enerji.
  Herkesin enerjisi farklıdır ve herkesin bir aura rengi vardır.
  Auran yüksek demek de daha pozitif enerjili, iletişim gücü yüksek ve toplum arasına girdiğin zaman dikkatleri üzerine çekmek anlamına geliyor bildiğim kadarıyla. ✨
 • internette aratmak varken burda soru sormayı tercih eden koca yürekli insan hehehhe
  • ve bu kadar insanın yazılarını okuyacak kadar işsiz olduğunu düşünmüyorum

 • Bir insan güzel veya yakışıklı olmasa bile kendine özgü bir havası bir enerjisi vardır. İşte bu enerjiye aura denir. Yani seninle iletişim halinde olan insana geçen his duygu yoğunluğu ve enerji sıranın bir sonucudur. Dış görünüşle doğru orantılı olabildiği gibi alakası olmadığı da olabiliyor. 🙏☺️
 • Profilime bakarsanız cevabını görebilirsiniz gençler. 😎
 • Çekici demek
 • Enerji
  Enerjin tavanda
  Yani güzel bir şey insan enerjik olmalı
 • Aurayı burada çekicilik anlamında kullanıyorlar sanırım ama bildiğim kadarıyla enerjiyle ilgili bişey aslında
 • Aura eski inançların, budizm gibi inançların, enerjiyi yanlış yorumlamasından doğan bi enerji çeşidi, eski inançlara göre aurayı vücuda katıp, zamanla tanrısallaşabilirsin bile. Bu yüzden budistler dövüş öğrenirler, tanrı olmak için. Tabi bu görüşlerden biri, budizmde iki taraf var, biri buddha nın önceden insan olduğu ve güçlenip tanrı olduğu görüşü, diğeri ise hep zaten tanrı olduğu görüşü. Gelelim yanlış anlama konusuna, enerji gözle görülebilir bi şey olmak yerine, sayılarla ölçülebilen bi şeydir ama bu inançlar enerjiyi yanlış anladığı için, dragon ball gibi animelerde gördüğümüz, vücuttan dışarı belli renklerle, genelde beyaz renke çıkan bi gaz bulutu, sis, buhar benzeri şeyler günümüze kadar geldi. Aura sayesinde dokunmadan vurabilirsin filan falan, onunla enerji topu yaratabilirsin filan. Yakın zamanda bunu iddia eden en ünlü kung fu ustaları, bir mma dövüşçüsü tarafından dövüldü. Bahaneleri de hep, yer yüzünden enerjimi yayamadım oldu. Ama günümüzde auran güçlü veya güçsüz diyenlerin bunu bildiğini sanmıyorum, beni pozitif veya negatif etkiliyosun anlamlarına geliyo onların söyledikleri muhtemelen. Etrafına pozitiflik vevya negatiflik yayıyosun diyolar yani.
  • Şunu da eklemek isterim, günümüzün dürüst budist rahipleri, böyle bi auranın olmadığını kabul edip, bunun sadece bir nefes tekniği olduğunu söylerler. Vücut çalışırken de doğru yerde nefes alıp doğru yerde nefesini tutarsan daha kolay ve daha fazla ağırlık kaldırırsın ama bu inançtaki aura kadar büyük derecede etkili olmaz.

  • Peki neden vücutlarını güçlendiriyolar, sadece auralarını güçlendirmek yerine diyen olabilir. Bunun sebebini "vücudunu geliştirerek yeryüzüne, enerjini geliştirerek de cennete hükmedersin" gibi bi düşünceleri var yanlış bilmiyosam. Hiç bi zaman böyle bi enerji olmadığı için böyle bahaneler üretmeleri normal çünkü, vücutlarını geliştirmeyip, enerjiyle bi şeyler başarmaya çalışsalar, güçsüz olcaklar, bakıyolar tüm işlerini fiziksel güçle başarıyolar, o zaman enerji cennette işe yarar, burası için değil demeye başlıyo olmalılar ki bahaneleri olsun.

 • Kısaca sana şöyle söyleyeyim, varlığıyla (göreceli) şu an burada olmayan ama hislerimizle - az önce buradaydı, ya da -az önce buradan geçti diyebileceğimiz bir enerji hissi diyebiliriz. Bu tam tersi de olabilir, hatta şimdiki zaman bile olabilir. Şöyle ki - buraya gelebilir, -buradan geçebilir, -şu an burada. Bunu sadece geldi gitti olarak değil tamamen aura okumanın ne olduğunu kavraman için söylüyorum. Ama bence! canlı varlıkların aurası olur cansızların olmaz diye düşünüyorum.
 • Halk dilinde sende şeytan tüyü var dedikleri cins oluyor. Yani iyi bir şey :)
 • Bence insanın aurası tebessümünde bakışlarında saklıdır. Bizler yüzlerini görmediğimiz insanların enerjisini farkedemeyiz öyle değil mi? Benim düşüncem açıkçası böyle. Karşıdaki insanın gülüşü, duruşu, konuşması... bunlarla pasif veya enerjik bir insan olduğunu anlayabiliriz.
  Yani böyle sizin söylediğiniz gibi yayılan bir enerji olduğunu düşünüyorsanız hadi bir de yüzünü dahi göremediğiniz sesini dahi duyamadığınız ama aynı ortamda bulunduğunuz bir insanın enerjisini tahmin edin bakalım. Bu ancak büyücülerin işidir..
 • Aura Temizlik Robotu, toz torbasız, özel tasarım seperatörü ile %99.9 oranda tozu tutan sulu filtrasyon sistemine sahiptir. Tıkanmayan su filtre sistemiyle kesintisiz emiş gücüne sahip Aura , sıradan bir elektrik süpürgesi değil, temizlik robotudur.

  Acaba size temizlik konusunda çok titiz olduğunuzu mu demek istemiştir.
 • Aura, evrendeki tüm varlık ve nesnelerin yaydığı elektromanyetik alandır. Canlılardaki aura, canlının yaşantısına, duygularına ve düşüncelerine göre; rengi, tonu ve sağlamlığına göre değişmektedir. Genellikle pozitif duygu ve düşünceler ile yaşayanların aurası daha sağlıklı olmakla birlikte negatif bir yaşam sürenlerin aurası itici ve zayıftır. Eğer biri size "auran çok güzel, renkli/canlı bir auran var, güçlü bir auran var" gibi ithamlarda bulunuyorsa bu sizin manevi (ruhsal) olarak iyi gözüktüğünüz anlamına gelir. Yani evet, güzel bir şey. ^^

  Ayrıca aura görmek ve yorumlamak da mümkündür. Örnek temsili bir görüntü bırakayım, dikkatinizi çekerse daha detaylı bilgilendirme yaparım. Varsa konuyla alakalı başka sorunuz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :)
  Aura, gözle bu şekilde görülüyor. (T)
  Aura, gözle bu şekilde görülüyor. (T)
  Aura, kirilan fotoğrafçılığıyla (bilimsel olarak) böyle görünüyor.
  Aura, kirilan fotoğrafçılığıyla (bilimsel olarak) böyle görünüyor.
 • aura elektromanyetik enerji alanıdır.
  aurası yüksek kişiler + kutbu gibidir ve çekici olarak adlandırırlar. enerji yayarlar ve pozitiflerdir.
  aurası düşük kişiler ise - kutbu gibidir ve itici dediğimiz insanlardır. enerji yayamazlar, yalnızlardır. negatif düşünme eğilimindedirler.
  auralar topraklanma yapılarak güçlendirilebilir diye okumuştum.
 • Aura; a-u-r harflerinden oluşabilecek dört harfli kelimelerden biridir.
 • Enerji ya da kişinin kendisine özgü elektromanyetik alanına deniyor diye biliyorum. Ayrıca kişiye özgü renkleri de oluyor.
 • Anlayacağın en net haliyle enerji gölgendir, insanlarda ortalama oralarak vücudlarından bir cm uzağa kadar ışın demeti şeklinde yayılım olur , normalde doğal yetenek olmakla beraber alıştırmaylada kazanılabilir ilk olarak doğrudan değil çapraz açıdan bakarak daha net gözükür ama bu işte iyi olanlar her açıdan rahatlıkla görebilir, enerji gölgen ya da enerji dalgan çeşitli renklerde ışın demetlerine sahip olabilir.
 • Güzel bir şey demek. İltifat olarak kabul edebilirsin
 • Guclu bir enerjiye sahip demek. Yani girdigi ortamlarda mutlaka bir iz birakan havasini degistiren birisisin demek bildigim kadariyla. Daha dogrusu yorumladigim kadariyla. Alinman gereken bir konu kesinlikle yok, ortamlarda iz birakabilen birisi olmak her zaman cool gosterir seni
 • Enerjin iyi anlamında
 • Auranın rengi hangi çakrada olduğunu gösterir. Hangi çakradaysan çakra rengine göre o çakranın pozitif ya da negatif özelliklerini gösterirsin. Erişebileceğin en yüksek enerji sevyesi beyazdır. Ona da kolay kolay kimse erişemez. Senin yüksek bir çakrada olduğunu söylemeye çalışmışlar. Bu da iyi bir şey. Tabi kimin söylediğine bağlı.
 • Aura toto demek, auran yuksek demekte afedersin toton kalkmis demek, insN insna bunu demez, git bunu sana diyen kizin sacini basini yol o aura suratli yellozun, gazan mubarek olsun, koman yigitlerim🤣🤣🤣
  • Hahaha bi de begenmeyenler var abi, arjadaslar makaradan bu jadar rahatsizsaniz, yorumlarimi okumayin ve gelmeyin.

  • Hadi birazda gercek yorum, boyle seylere inanmayin kardesim bunlar birilerine ekmek parasi olsun diye uydurulan seyler. Enerji vucutta ATP, sayacta kwh uzerinden verilir, yok enerjin yuksek fakan safsata bunlar, enerjin yuksekse aldigin karbonhidrattandir, harciyamiyorsan zaten kilo yapar, arjadasin sana sisman demis

 • Aura etrafina yaydığın enerjidir. Pozitif de olabilir negatif de. Mesela sana auran yüksek demişler bu demek oluyor ki hiçbir şey yapamasan dahi onlara pozitif enerji veriyorsun neselendiriyorsun. Fakat negatif enerji yayarsan da karsindaki seni düşündüğünde bile bunalır
 • Yaşamdaki her nesnenin bir enerjisi vardır.
  İnsanın enerjisi aura'dır. Hint inanışına göre ruh hafifliği, enerji seviyesi ve yaşam felsefesidir. Yogada dinginliğin ve meditasyon'un temel amacıdır.
 • Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?Karikatürdeki gibi bir şey olmalı...
 • İnsanın ruh haline göre değişebilen ışık silsilesi. Renklerin genel anlamları:
  -Kırmızı: Tutku
  -Sarı: Zeka
  -Turuncu:Hırs
  -Mavi:Yaratıcılık
  -Beyaz:Gerçekçilik
 • Çekimi birşeye yatkınligı
 • Hayat enerjin yüksek, pozitif düşünüyorsun, etrafına da pozitiflik yayıyorsun demek istemişler
 • Aura kisinin yaşam enerjisidir. Auran yüksek demek daha sıcak kanlı ve pozitif bir kişiliğin olduğunu auran düşük demek ise de biraz daha negatif ve içine kapanık yaşamayi seven bir insan olduğunu temsil eder. Auran ne kadar yüksek ise o kadar enerji saçan bir insansindır diyebiliriz.
 • aurası yüksek demek bi nevi proton gibi xd
 • sallamasyon bir kavram.
 • Hayır çok güzel bişey demişler bence Sevinn bebiş.. genel olarak sarı saçlı mavi gzlu insanlara yakiskli ya da güzel denilir.. işte aura burda devreye giriyor eğer o insanın aurasi yoksa ve o enerji dediğimiz o sicakkanlilik yoksa o insan daha az güzel geliyor diyimm. cunku hiçbir insan çirkin değildir. kisacasi buuu
  • Bana aurasi yüksek diyorlar.. benim burnum kemerlidir ama yüzüme bakinca ve konuşma tarzım sicakkanligim sayesinde insanlara daha güzel gorunuyorum.. yüz hattı olarak daha düzgün işte burnu küçük yüz hatları daha iyi olan biri olsa bile benden aurasi ve enerjisi iyi değilse o insan daha itici geliyor..

 • Aurası yüksek demek kişinin hayat enerjisi de yüksek demektir. Dışarıdan gelen olumsuzluk ve kötü enerjilere karşı adete set çekeen kimseler dir. Duygusal anlamdada güçlü kimselere denir diye biliyorum
 • Enerji demek
 • - Aura: her varlıkta bulunan elektromanyetik alan

  - "Aura yüksekliği" aslında hatalı bir söylem. "Aurası yüksek" diye olumlu anlamda denir.
  Ancak; "aura", elektromanyetik alan olarak artı ve eksi yüklerin bir arada bulunmasından oluşur.
  Bu söylemi, artı yüklerin eksi yüklerden sayıca üstün olduğuna yorulması şeklinde düşünebiliriz.
  Ancak, baskın şekilde eksi yükle yüklenmiş bir varlığın "aura"sı da kendini hissettirecek güçtedir.

  - Güzel bir şey demişler: Olumlu bir enerji yaydığını söylemişler. Bunda alınacak bir şey yok.
 • Yaydığın radyasyon işte
  • 😅😅

 • AURAyı bilmiyorum ama AURu biliyorum
 • Yaşam enerjisi güçlü olan insanlara denir. Bana göre pozitif enerji veren, daima gülümseyen, güzel hoş sohbeti olan yanındayken kendimi huzurlu bulduğum insan.
 • basitçe yaşama sevinci yüksek demişler...
  yaşıyor olmaktan zevk almaktır aura..
 • senin anlayacağın dilden söyleyeceğim. Hani bazen bazı erkeklere abaza gözü ile bakılır ya. İçinden dersin bu tam bir abaza diye. İşte oradaki o kişinin en çok çalışan bölgesinin bir aurası daha fazla enerji yayar. Her insanın aurası vardı. Bu auraları görmek. Belki görülebilir ama çoğumuz göremiyoruz. Sadece kişinin hal ve hareketlerinden anlıyoruz.
 • Gördüğün anda enerjini yükselteceğini bildiğin kişinin aurası yüksek demektir =) gülümsemesiyle bile enerji dağıtır, kolay kolay umutsuzluğa kapılmaz, her zaman da enerjiyi dağıtır ( yanında oldugunuz anda mod yüksekmesi gibi
 • Herkesin kendine has bir enerjisi vardır dışarıya yaydığı. Bazısı çekici, pozitif enerjiyken bazısı bunun tam aksine negatif olur. Yüksek auran var cümle kullanımı olarak yanlış kullanılmış. Farklı bir auran var, demek daha doğru. Yani bunu kastetmişler. İyi bir şey demişler yani. 😊
 • Tarifi zor karizma, hava, vb
 • Aura denen şeyin tam bir tarifi ya da açıklaması yok bence ama aura nedir diye soran olursa kokusu ve güzelliği ile baş döndüren ve kendine çeken nadide çiçeklerden birisi dersiniz.
 • Aura enerjisi işte
 • Hayatı etkileme gücünüz, gönderdiğiniz enerji çok yüksek demek istemiş fakat iyi mi kötü kesinlikle size bağlı, eğer iyi niyetli düşünceler beslerseniz pozitif enerji yatarsın dünyaya, negatif düşünürseniz negatif yatarsınız, herkeste belli bir güç mevcuttur fakat yüksek olan insanlar şanslıdır bu anlamda ve eminim siz de güzel enerjiler yayıyorsunuzdur çevrenize ve dünyaya 😇🌟
 • Ego dilimi
 • Benim açımdan baktığım da auram sürekli değişkendir aslında sürekli kendimi yüksek tutsam bende iyi olurum diye düşünüyorum genel olarak ise Aurası güçlü ve güçsüz olan insanlar vardır. Güçsüz olan kişiler çok kolay hasta olurlar. Negatif durumlardan oldukça çok etkilenirler. Aurası güçlü olan yani yüksek olan kişi zor hasta olur ve negatif olaylara karşı olumlu tepki verir. Aurası yüksek demek kişinin hayat enerjisi de yüksek demektir. Dışarıdan gelen hastalıklara ve kötü enerjilere karşı adete kalkan görevi üstlenir. Duygusal ve ruhsal anlamda da güçlü bir rol oynar. Aura yüksek olması aslında kişi için olumlu bir durumdur.
 • Oyleleri bi ortamda hem dikkat ceker
 • Pek bilmiyorum ama çakra açılımı ile bir ilgisi olduğuna eminim
 • Dünya atmosfer ilişkisine benzer. Tek farkı ikiside bizim elimizde ikisininde manyetik alanını güçlendirebiliriz ama malesef yapmıyoruz.
 • Daha Fazla (84)