İlişkiler

Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?

Herkese kocaman selamlar. Arkadaşlarımla geçen gün bir konu üzerinde konuşuyorduk ve bana dönüp senin auran çok yüksek deyip, enerjiden falan bahsettiler. Sorun şu ki ben auranın ne olduğunu bilmiyorum :)) O an bozulmamak için bir şey diyemedim. Size sormak istiyorum, aura ne demek, aurası yüksek ne demek? Bana güzel bir şey mi dediler, yoksa alınmam gereken bir konu mu var ortada?
20 9

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Aura Nedir?

  Aura bence her şeydir. İfade etmeye çalışayım. Aura bi çeşit çevremize yaydığımız hareler biçiminde beyaz ışıkta göremediğimiz enerji yoğunluğu. insan hayvan bitki yani tüm çok hücreli canlıların sahip olduğu ve sıcak bir çaydanlığın bile çevresine işi veya enerji yaymasıyla benzetebileceğimiz var oluş eklentisi diyebiliriz. Kimilerinde güçlü kimilerinde daha zayıf olan ve kişiyle ilk karşılaşmanızda size bilinçsiz aktardığı ön yargı nesnesi.
  Ha geliştirmek mümkün müdür bilmiyorum ama bunun bilincine varmak beslenmenin bir yoludur.

  Bedenlerde duygusal, düşünsel, astral enerjilerimizle ruhsal potansiyelimize ait bilgi bulunur. Örneğin etkilendiğinizi, hoşlandığınızı, aşık olduğunuzu, elektrik aldığınızı, çarpıldığınızı düşündüğünüz bir kişiyle aura katmanları üzerinden ortak bir enerji taşıyor olabilirsiniz. Bu benzerlik, zihinde sevgiyi tanımlama biçiminizdir. Beden ve aura enerjiyi tanıyor, bedende hormonal birtakım hareketler oluyor. Bu yüzden ilişkilerde sevgi genellikle zanna dayanıyor. Çünkü anne, baba, yakın çevre ya da psikolojik anlamda mazide görülen çocukluk zamanı muameleler, sevgi tanımı yerine kodlanıyor. parapsikolojik açıdan, kendisini döven adamı seven kadınlardaki çekimin sebebi bu temel üzerine inşa edilebilir. Falan filan baya bilimsel gittik. d
  Include a çaption for your image…
  Include a çaption for your image…

  Aurası Yüksek İnsan Nasıl Olur?

  Aurası yüksek insanlar deli gibi bir enerji yayarlar içinde bulundukları ortamlara. Gördüğünüz ilk saniyeden itibaren sizi sarıp sarmalar bu enerji. ses, bakış, mimik, yürüyüş ve bu denli değişik ama yoğun enerji sizi savurur bir yere. savrulduğunuz yerde biraz sıkı tutunursanız hayatınız güzelleşir yannii. 🐝❤
  İnçlude a çaption for your image…
  İnçlude a çaption for your image…
  Yüksek auralı olmanın artışı da eksisi de fazladır. ama ben memnunum bu durumdan. Artışı eğlenecek bir şeyler bulur, yoksa uydururlar. Neşelilerdir. Keyiflilerdir. Daimi bir mutluluk halindelerdir.

  Eksisi ise böyle yüklü enerjinin negatif tarafı da yüklüce gelir, en bedbaht olaylar da kendilerini bulur.

  Valla ben mutluyum. Acı eşiğim çok yüksek, şimdiye kadar kaldıramayacağım kadar nice felaket yaşasam da bir felaket yaşamadım, allah beterinden saklasın da güçlüyüm, dirayetliyim.

  Hissiyatlara dair çok enerji biriktiriyorum. Mesela sevme eşiğim de diğer insanlardan çok farklı, çok yoğun seviyorum sevince misal. Ama ben hayatı böyle koyu renklerle ve hissiyatlarla yaşamayı seviyorum ki. Daha manalı yaşıyormuşum gibi geliyor.

  Hayat zaten bir enerji olayı değil de nedir ki? Varlık da yokluk da enerjiden geliyor.
  Aurası yüksek insan da yoğun enerjisiyle "ben buradayım, hayatındaki mutluluğu ve neşeyi arttırmaya geldim..." diyor. Daha ne olsun?
  İnçlude a çaption for your image…
  İnçlude a çaption for your image…
  • Şahane bir görüş olmuş, emeğine sağlık <3

  • Okumadım ama , yaptığın görüş ve emeğine saglik

  • @KürkMantoluHayri Teşekkür ederiiiim 💖💖💖

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?

  Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?Aura, bedeni çevreleyen elektromanyetik bir enerji alanıdır. Enerjisel düzeyde, auraların çakralarımıza ve genel bilinç durumumuza karşılık geldiği söylenir. Bir arkadaşın kelimeleri söylemeden önce ne düşündüğünü hiç tahmin ettiniz mi? Ya da, hemen birinden kötü bir titreşimle kıllanıp nedenini tam olarak açıklayamadınız mı? Sen bir zihin okuyucu değil ama bir aura okuyucususun yani auran yüksek Gittiğimiz her yerde, aurik alandaki diğer insanların enerjisini algılıyoruz.

  Basitçe söylemek gerekirse, aura, canlıların etrafında akan enerjiden oluşan canlı bir renk ışınıdır. Yunanca "esinti" kelimesinden gelen auralarımız, ruh halimizi, duygularımızı ve genel titreşimimizi gösterir.

  Her aura, zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığınızın farklı yönleriyle ilişkili yedi katmandan oluşur.
  Aura Katmanları
  Aura Katmanları

  Aura Katmanları Nelerdir?

  1. Fiziksel Aura Katmanı: Bir auranın bu ilk katmanı, uyanma saatlerinde azalır ve uyuduğumuzda canlanır. Beş duyumuz ve genel vücut sağlığımızla bağlantılıdır.

  2. Astral Aura Katmanı: Duygularımızla bağlantılı olan bu sonraki aura katmanı, duygusal anıları ve deneyimleri depolar.

  3. Aşağı Aura Katmanı: Bu katman mantık ve düşünme kalıplarına bağlıdır. Uyanma saatlerimizin çoğunu burada geçiriyoruz. Alt katman, çalışırken veya eldeki göreve odaklanırken devreye girer.

  4. Daha Yüksek Aura Katmanı: Katmanlar arasında bir köprü görevi gören daha yüksek aura katmanı, refahınızı başkalarının refahına bağlar. Öz-şefkat ve özverilik gibi inançlarımızı tuttuğumuz yer burasıdır.

  5. Spiritüel Aura Katmanı: Bu katmanda, diğer insanlarla manevi konularda bağlantı kurarsınız. Başkalarına manevi düzeyde öğretirken, paylaşırken ve onlarla etkileşim kurduğunuzda auranız büyür ve daha parlak hale gelir.

  6. Sezgisel Aura Katmanı: Bu aynı zamanda daha derin bir farkındalık seviyesi kazanmanızı sağlayan üçüncü gözünüz olarak da bilinir. Bu katmanda duyarlılığınız ve sezginiz artar.

  7. Mutlak Aura Katmanı: Bu katman diğer aura katmanlarını dengeler. Tüm deneyimlerinizi depolar ve yaşam yolunuzda size rehberlik eder.

  Aura Renkleri ve Anlamları Nelerdir?

  Aura Renkleri
  Aura Renkleri
  Auranızın her seviyesinin farklı bir renkle temsil edildiğine inanılıyor. Bu renklerin etkileşim şekli zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak ne kadar dinamik olduğunuzu gösterir.

  Örneğin, canlı enerjiye sahip olduğunuz yerlerde bazı seviyeler daha parlak olabilirken, üzgün veya hasta hissediyorsanız diğer seviyeler donuk olabilir. Ayrıca, auranızın değiştiği söylenir, bu nedenle hayatın neresinde olduğunuza bağlı olarak renkler değişebilir. Manevi danışmanlar ve enerji uygulayıcıları, aura renk anlamlarının genel yorumlarını sunar

  Turkuaz: Dinamik kişilik, doğal düzenleyici
  Yeşil: Şifacı, doğaya bağlı hissediyor
  Mor: Hassas, ruhani
  Kırmızı: Tutkulu, canlı
  Pembe: Uyumlu, huzurlu
  Sarı: Neşeli, entelektüel
  Mavi: Manevi, sezgisel
  Beyaz: Dengeli, uyum içinde
  Bulanık: Zihinsel veya fiziksel hasta

  Aura Temizliği: Auranızı temizlemenin 3 yolu tükenmiş hissediyor musun? Duyguların son zamanlarda her yerde mi? Auralar enerjimize bağlı olduğundan, auranızı temizlemek bir tür kişisel bakımdır. Hizalamadan çıkmış gibi hissediyorsanız, auranızı nasıl temizleyeceğiniz aşağıda açıkladım:

  • 1. Meditasyon
  Zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden dengeye getirmek için her gün 10 dakika veya daha fazla meditasyon yapın. Duygusal iyileşme için mükemmel bir araçtır ve her yerde, her zaman uygulanabilir. Meditasyon, orada kalmanıza izin verir ve yolunuzla kesişen herhangi bir engelle başa çıkmanıza yardımcı olur.https://www.youtube.com/embed/LoHPhlxo-FI
  • 2- Pozitif Olumlamalar Kullanın
  Duştan sonra günün stresini silip süpürdüğünüzde hissettiğiniz hissi bilir misiniz? Temiz bir vücuda sahip olmak harika hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda su bir şekilde zihinsel ve duygusal dertlerinizi temizlemiş gibi hissettirir.

  Olumlu onaylamalar, negatif enerjiyi temizlemek ve yaşamınıza pozitiflik çekmek için aynı şekilde çalışır. Auralar enerjimize bağlı olduğundan, auranızı temizlemek bir tür kişisel bakımdır.

  • 3. Görselleştirin!

  Auranızın katmanlarını dengelemeye yardımcı olmak için yapabileceğiniz basit görselleştirme egzersizleri vardır. En basit ama etkili tekniklerden biri, beyazı soluduğunuzu, enerjiyi iyileştirdiğinizi ve vücudunuzdan siyah, negatif enerji soluduğunuzu hayal etmektir.

  Beyaz ışığı, sevgiyi ve bilgeliği, siyah ise korkuyu ve sizi engelleyen sınırlayıcı inançları temsil eder.
  • Eksileyen kişi seni kudurttuğum için mutluyum 😘

En İyi Kız Görüşü

 • Aura Nedir?

  Aura;Türkçe bir kelime değildir. Türk Dil Kurumu sözlüklerinde anlamı bulunmamaktadır. Onun için sana yabancı gelmiş olabilir bu kelime. Kelimleri Türkçe haliyle kullansak daha güzel olur aslında.

  Aura araştırdığım kadarıyla ingilizce bir kelimedir ve anlamı ise ''esinti, bir nesneyi veya kişiyi çevreleyen gözle görülmez enerji veya atmosfer sözcüğünden alıntıdır"
  İngilizce sözcük eski Yunanca aúra αὔρα "esinti, nefes"sözcüğünden alıntıdır. İnsan sosyal bir varlıktır,"ben asosyalim"diyen bir insan bile yalnız yaşayamaz. Enerji halinde yaşıyoruz, çevremize pozitif, negatif ya da nötr bir enerji yayıyoruz ama mutlaka yaydığımız bir enerji var. Aura enerji demek.. Kimi insanla auramız uyuşur, kimi insanla ise uyuşmaz..

  İnsanın içinde olan duygularının dışa vurumudur aura. Mesela somurtkan, mutsuz bir insan gördüğümüzde ondan uzak dururuz tanımıyorsak eğer ya da az tanıyorsak..
  Çünkü korkarız ondaki o negatifliğin bize geçmesinden korkarız. Bunun için aurası düşük olan insanlarla samimiyet kurmak istemeyiz. Enerji dolu, neşeli, güçlü, yaşamayı seven, esprili, sıcakkanlı insanların aurası yüksektir ve o insanlar toplum içinde sevilen, aranan, özlenen insanlardır..

  Aurası Yüksek Olan İnsan Nasıl Olur?

  Enerjisi düşük olan bir insan enerjisini yükseltebilir, yeter ki istesin bunu ve konuyla ilgili beğendiğim bir videoyu paylaşmak istiyorum.
  https://youtu.be/DIhGOeMt14s
  Videoda da gördüğümüz gibi kimsenin tanımadığı bir adam metroya biniyor ve kulağında kulaklık var, video izliyor. Ortam sessiz, herkes kendi halinde, herkes gitmek istediği yere ulaşmak için bu arada, iç içe, herkesin yetişmek istediği, gitmek istediği bir yer var, kimi insan ailesiyle biniyor metroya, kimisi ise yalnız ama çoğunluk tanımıyor birbirini ve bu adam izlediği videoya gülüyor, kahkaha atarak gülüyor.
  Kimsenin tanımadığı bu adam ve kimseyi tanımayan bu adam gülüyor ve onunla birlikte herkes gülüyor, çünkü gülmek bulaşıcıdır, çünkü enerji yayılır.
  Olumsuz olan enerjide yayılır, olumlu olan enerji de yayılır. Bu adamın işte aurası yüksek, ortamın enerjisini nasıl yükseltti, herkesi nasıl güldürdü, orda mutsuz, depresif olan yolcuya bile iyi geldi o adamın enerjisi.
  Keşke biz insanlar birbirimize iyi anlamda enerji yaysak, dünya çok güzel bir yer olurdu o zaman, yine de yaşamak güzel her şeye rağmen.
  Rabbim karşımıza Aurası yüksek olan insanlar çıkarsın inşallah 🤲🏻

  Bir örnek daha vermek istiyorum konuyla ilgili; mesela düşünün ki kızgın olduğunuz, küs olduğunuz bir insan var onunla da enerji içinde olursunuz aslında, onu aramak, onunla ilgilenmek, ona değer vermek içinizden gelmez ve çok sevdiğimiz bir insan var, onu ise görmeye doyamayız, ararız, sorarız, onu mutlu etmek isteriz. Aura bir bakıma kalpten kalbe yayılan bir enerji demektir. Aurası yüksek olan insanlara örnek vermek gerekirse Esra Erol'u örnek vermek istiyorum, inanılmaz bir şekilde Aurası yüksek o kadının ve Nur Viral'de öyle. Aurası yüksek olan insanların tercih etmesi gereken meslek bence sunuculuk ve hatipliktir. Sana da iltifat etmiş arkadaşların, ne güzel ortamlarda her zaman aranan bir insansın, buna sevinmelisin 😊 çok sevdiğim bir sözü de görsel olarak paylaşmak istiyorumAura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?
  • Hak eden budur net 👏👏👏

  • yine sen ve yine harika bir görüş <3 bir de ara başlıklar olsaymış tadından yenmezmiş kuzu

  • Çok teşekkür ederim 🤗❤️

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

71 73
 • Dünya atmosfer ilişkisine benzer. Tek farkı ikiside bizim elimizde ikisininde manyetik alanını güçlendirebiliriz ama malesef yapmıyoruz.
 • Öncelikle çook detaylı bilgiyle boğmaktansa basit şekilde anlatmak istiyorum. Aurası yüksek olan insan diğer insanlarla iyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan insandır.
 • Aura insanın fiziki bedenini katmanlar şeklinde kaplayan bir enerji bedenidir. Aynı fizik bedenimize benzer ancak gözle görülmez. Ancak 3. gözü çok aktif olanlar auraları görebilir. Aura zatıflayan güçlenen yırtılma dediğimiz tahribatı olabilen bir yapıdır. Ve bir çok şey ile bağlantılıdır duygu düşünce hareket davranış bazen auraya yansır bazende auradaki durumlar davranışlarımızı etkiler. Mesela aurası çok zayıf olanlar çok çabuk nazar çeker. Daha bir çok mesele var ve çok tafsilatlı bir konudur. Ancak gel gelelim halkımızda ki bazı kişilerin auran çok yüksek çok güzel vs demesine bu kişiler bazen göze hoş gelen pozitif kişilere aurasını överler oysa aurayı görebildikleri falan yoktur. Anlayacağınız şekilde söyleyeyim arkadaşınız size iltifat etmiş yani güzel birşey söylemiş
 • Aura kelimesi ve deyimi için şunları söyleyebilirim. Senin bir ortamda yaydığın görünmez ve olumlu yönde diyebileceğim enerjiye verilen ismin süslü hali. Sana güzel birşey demişler. Alınman gereken birşey yok ortada merak etme. 👍👋
 • İnsanda vücudu sarmalanmış halde kendine özgür rengi olan bir elektromanyetik alan bulunmaktadır, bu elektromanyetik alana aura adı verilir.
 • Aura bedenden yayıldığı varsayılan elektromanyetik alana denir. Herkesin aurası çevreye yaydığı enerji farklıdır. Arkadaşların auranın iyi olduğunu söyleyerek çevreye yaydığı enerjinin pozitif olduğunu olumlu biri olduğunu söylemişler
 • Enerji akımı
 • Her maddenin atomlarının enerjisi olduğu gibi insanın da enerjisi var, bu enerji kiminde doğuştan kiminde ise sonradan gelişir kimi de düşünceleri ve hareketleri ile aurası düşer negatif enerji çeker. Bir de enerji vampirleri var tabi onlar da kimi bilinçli kimi de bilinçsiz bi şekilde insanlardan pozitif enerji çeker. Enerji vampirlerinin auraları siyah ve koyu kırmızı görülebilir. Aurası düşüklerin ise enerji vampirlerine göre biraz daha açık kırmızı veya diğer renklerin koyu tonları da olabilir. Aurası yüksek insanların ise etrafında beyaz, sarı altın, veya zümrüt yeşili gibi vücudundaki enerji miktarına göre varsayılabilir. Kişi enerjisi ne kadar yüksek ise o kadar berrak ve şeffaf düşünebilir. Etrafına gelen enerjisi düşük insanların dikkatini daha rahat toplayıp onlara daha iyi hissetmelerini sağlayacak bir varlığa sahip olabilir.
  Garip,
  Bu hayatta herşey çok garip.
  • 👏🏻👏🏻

  • @vampirkayla teşekkür ederim, soru çalıştığım yerden geldi de 🙂

  • Rica ederim ☺️

 • Çok detay vermeyeceğim enerjisi çok yüksek demek. Aura çok duydum yani anlamı bu demek
  • 25₺ içinde kopyalama yapıştırma yapmayın adalet

  • Aynen öyle ben kopyala yapıştır yapmadım ama çoğu kişi şu siteden yapmış www.sabah.com.tr/.../aura-nedir-aurasi-yuksek-ne-demek-s1

  • @geceaşığıyım Şikayet edin 25 ₺ için değmez adalet denen bir şey var vicdanlı olan kull hakkına girmek istemeyen yapmaz para kazanacakların hakkına giriliyor.

 • Kısaca çekim gücü... Ve bu doğuştan hemen birşey, herkes istese de elde edemez...
 • Aura Ne Demek, Aurası Yüksek Ne Demek?Aura, düzenli vitaminlerini alıp sporunu ihmal etmeyen ve iyi insan olanların sahip olabileceği, eksikliği durumunda iktidarsızlığa neden olan... Şaka şaka 😂 Biyo-enerjinin görülebilir olması durumunda aldığı şekil, renk vs gibi görsel tanımlamaların enerji düzeyleri ile yorumlanmış haline "Aura" diyorlar. Bakınız: Goku! 😂
 • bilmiyorum ama sallayacağım :D kesin insan vucudunda ki enerjinin katmansal hareketliliğidir :D
 • Evren enerjiden oluşuyor. Her cismin nesnenin insanın enerjisi var. Bazı insanlarla oturduğunda enerjinin düştüğünü halsiz ve yorgun olduğunu hissedersin çünkü senin enerjini çekerler. Nazar bile tamamı ile enerji boyutu ile alakalı. Senin auran yani enerjin yüksekmiş bu çok güzel çünkü seni aranan insan haline getirir. Herkes senle bir araya gelmek ister.
 • bence ruh halinin dışa vurumu demek.
 • var olan hersey aslında enerjinin bir farklı görünüş halidir. gözümüz ile göremiyor olsak dahi, gerek farkında olduğumuz ya da olmadığımız ve var olduğumuz sürece devam eden bedenimizi bu ütüyle sarmalayan elektro manyetik alana Aura adı verilir.

  Aura bilinmeyen bir enerji ya da yoktan var olan bisey değil.
  Bedenimizin içindeki artı ve eksi yüklerin akışından kaynaklı koruyucu bir kalkandır.
  Asil itibari ile dünya üzerinde bulunan canlı ve cansız bütün varlıkların Aura si vardır.
  canlı ve cansız olarak farklılık gösterir ve canlı larda daha yoğun ve belirgindir.
  insanlarda mutlu olan kişilerde bu enerji hemn net hemde canlı şekilde kendini belli eder.
  üzgün karamsar ya da mutsuz insanlarda enerji negatif dengesiz şekildedir.

  Bundan sebeb insanlar birbirileri ile vakit geçirdikce karşısındakinin halini alır veyahut kendi halini ona yansıtarak iyi ya da kötü şekilde birbirlerini etkilerler.
  biz kendimizi bu konuda ne iyi düşünür ve hisseder isek dışarıdan gelicek olan her çeşit kötü düşünce fikir dahi olsa bizi etkilemeyecektir.
  Aura sizin bakış açınızdan kendi benliğinize verdiğiniz irade misalidir.
  güçlü olun kalın. 👋
  • kopyala yapıştır yapıp kazanmak süper olmalı.

 • Aura insanin kendine özgü enerjisinin olması ve karşı tarafa bu özgünlüğü hissetirebilmek.
  İnsanların en negatif olduğu durumlarda bile olumlu tepkileriyle karşı tarafa bunu gecirebilen insanlara denir.
 • Basit anlatımıyla karizma ve çekicilik
  Böyle insanları hemen anlarsın bir ortama girdiğinde daha konuşmadan hissedersin
 • Genelde ikizler burcunda fazla görülen pozitif enerjidir. Çok fazla negatif durumdan etkilenmeden pozitif enerji yaymak
 • Sana auran yüksek olduğu söylenmişse şu anlama geliyor havan, yaydığın enerji seni dikkat çekici yapıyor. Bazı insanlarda bu vardır çok güzel veya yakışıklı olmasa bile öyle bir havan vardır ki dikkatleri üzerine çekersin çok güzel bir kadından daha öndesindir. Şeytan tüyü gibi birşey :)))
 • İyi bir şey enerjik ve etkileyici biri olduğunu söylemişler
 • önemli bir şey bence okuduklarım kadarıyla.
 • Vücut enerjisi demektir
 • Benim gibi insanlar için kullanılan cool bir tabir 😎
 • ▪️Aura tüm varlıklar için kullanılan ortak bir kavram diyebiliriz. İnsan vücudunu da sarmalamış bir şekilde bulunan ve kendisine özgü bir rengi olan elektromanyetik alana aura adı verilmektedir.▪️Aurası yüksek demek kişinin hayat enerjisi de yüksek demektir. 🎈
 • Enerjisi güzel anlamında kullanılır😌
 • Agresij enerjik haraketli
 • Aura, paranormal veya tinsel anlamda kullanılan bir terim olup, canlıların bedenlerinden yayıldığı varsayılan ışınımla oluşan ve gitgide yayılan tesir kuşakları tarzında kendini gösterdiği iddia edilen elektromanyetik alana verilen addır. Aura okumak ise aurayı hissedebilmektir. Vikipedi
 • Enerji seni nazardan koruyan kalkan
 • Birileri yıldızım düşük falan diyor o aura mı yoksa
 • Güzel bişey editörcüm
 • Kişilik karakter olarak yüksek olan çekim gücü olan insanlar kolay etkileyen
 • Çekim gücü bende var o
 • Insanlari cekim gucun elektriğin verdigin hissiyat 😊iyi birsey demisler
 • Gülümsediğiniz zaman sesinizin volumü çok yüksek demek istemiştir biraz düşük perdeden gülümseyin
 • Aurası yani enerjisi
 • enerjisi yüksek demek.
 • Aura karşıdakinin çekim gücüdür. Kadın çirkindir ya da erkek ama siz. O çirkinliğini görmezsiniz. Kapılıp gidersiniz 💜💁‍♀️
 • Etrafa iyi enerji saçıyorsun demek istemişler anladığım kadarıyla 😉
 • Etrafa saçtığın enerji
 • Aura görünenin görünmeyen kısmıdır. Buna seni çevreni saran saf enerjisi kalkanı deriz. Her insanın kendisine göre saçtığı aura farklıdır renkleri de değişir. Bana da söyleniyor bu o yüzden bilgi vermek istedim. Seni diğerlerinden ayıran bir şey var derler ya... o işte auranın gücü. Görmezler bilmezler ama onu söylerler. Aura çok güçlüdür. Yapabilecekleri. Bu dünyada (bizim boyutumuzda) görünmeyen görünenden daha güçlüdür bunu unutmayin... siz farkında değilken nelerin olabileceğini/olduğunu anlatmak çok zaman alır. Güçlü bir auran varsa; onu koru
  • Bana katılıyor musun DiCaprio?😁 @qhostqirl

  • 😅 Evt katılıyorum

 • Etrafa iyi enerji veren veya çekiciliği yüksek kişi eyorlamam böyle
 • Halk arasında enerji anlamında kullanılır genelde. iyi birşey demişler size. Evrene yaydiginiz pozitif enerji farkedilmiş 😊✨
 • Kişinin kalp gözü de denebilir
 • 25tl kazanacaz diye yazan yazana😂😂😂😂😂
 • Halk arasında yıldızı yüksek de denir bu insanlar her ortamda ışıldarlar çakraları yüksek enerjiyle çalışır enerjileri yüksek enerji alanları geniştir onları çok kolay seversiniz çok konuşkan pozitif olurlar neden onun enerjisi yüksek benim düşük dersen bu Allah vergisi kimisinde doğuştan gelir kimiside çok acılar çok sıkıntı çeker sabreder buda onu güçlendirir bu güçlenme enerji açısından olur bu enerjinin kaynağı kalptir o yüzden çekilen acı neticesinde kalp olgunlaşır enerjisi artar mevlana hazretleri bu olayı şöyle anlatır: mum olmak kolay değildir ışık saçmak için önce yanman gerek.
 • insanlarla iletişim kurabilmek diye biliyorum ama yanlış olabilir
 • Güldür güldür duygulu halı yıkama izle arkadaşlarına izlettir bir daha auranın a sını duymazsın
 • Aurası yüksek insan bizim göremediklerimizi, etrafımızda bulunan metafizik varlıkların enerjisini rahatlıkla hissedebilir ve hisleri kuvvetlidir. Karşısındaki insanın enerjisini yapısını huyunu rahatlıkla anlayabilir.
 • Bi skill adı magelerde var 10 kp falan olması gerek level yükseldikçe bastığın can oranı yükselir skili yükseltmeyi unutma
 • Ayy bende ilk defa duydum 😂
 • Enerjik etrafa neşe saçan
 • Çekicilik
 • Yaşam enerjisi
 • Gayet güzel bisey demek😁😁
 • Süren yüksek derler sanki enejiyle alakalı
 • Haylaz şımarık insanlar İle karıştırmasısınız sürece enerjisi yüksek olan hisleri kuvvetli olan
 • Olduğun yeri keyiflendiren , yapılan işten zevk aldığını belli eden , girdigin ortamda ilgileri üzerine çeken enerjisi yüksek alımlı kişi. İmm şey bana da söylerlerdi bi kaç ay öncesine kadar bu aralar biraz zor 😢
 • Aurası yüksek demek yaşama sevinci yüksek demektir
 • Bı insanın ruhani enerjisi olabilir
 • Güçlü demek enerjisi yüksek demek
 • Daha Fazla (24)