Ayrılan sevgilim Neden istemiyor ama yazıyor?

2 yıl 4 aydır bir ilişkimiz vardı birbimize kötü geliyoruz diye kaldıramadı diye ayrıldı.
Defalarca geri döndüm ben sürekli defol git dedi , çık hayatımdan dedi ben genede hep gittim ona bugün de gittim istemedi ama mesaj atıyor böyle falan filan ama istemiyor tekrar bizi çok şey oldu değiştiremezsin falan diyor neden böyle?
Ayrılan sevgilim Neden istemiyor ama yazıyor?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Senin kızı becerip atmışlar bir kaldırım kenarına. Düşmüş, elinden tutanı yok sen sarıldıktan sonra iyileşip yine birilerine gidecek. Kafanı çalıştır. Birbirinize de kötü gelmiyordunuz, senden daha iyisini buldu. Bu böyledir dostum. İster kabul et ister ağrına gitsin. Sert oyna saf adamsın sen.

  • Kanka kızın ailesi baskıcı evden markete çıkamıyor nerden bulacak başkasını

  • App Store'da onlarca tanışma uygulaması var çok mu zor? Nasıl bu kadar eminsin? 2 yıl 4 ay içinde seninle buluşmaya nasıl çıktıysa diğerlerine de öyle çıkacak/çıktı/çıkıyor. Bilemezsin. Geçen gün yakın bir arkadaşımın otelde çalıştığı çocuğu da kız böyle mipp atmış. 4 Yıllık ilişkiyi b*k uğruna bitirmiş. Onunki de senin tarif ettiğin kız gibiymiş. Ya artık kızların gerçek yüzünü bilerek ikili insan ilişkileri kur, ya da beta dünyandan kendini bir kıza s*ktir sürekli. Erkeksiliğini yok etmesine izin ver. Bu böyledir. Kız seninle sevgili olduysa, çakma sırası sendedir. Bu devrin kızları bunu istiyor ve bunu hak ediyor. Ne türbanlılar, ne ailesi muhafazakar ne dinci kızları gördük, duyduk. He illa ki ciddi ilişki düşünüyorum dersen dil yap ve slovak kökenli kızlara yanaş. Ukrayna, Moldova, Rusya vs

En İyi Erkek Görüşü

 • Kanki şimdi ailesi ayırsa sizi diye düşündüm, fakat hani ailesi ayıran kişi o mesajı da yazmaz.

  Birbirinize kötü geliyorsanız, değişen bir şey yoksa iyi de gelmeyeceksiniz yani, o yüzden boş bir şey.

  Kızın kafası karışık. Ben senin yerinde olsam bu ilişkiyi sürdürmem kanki. Ne istediğini bilmeyen erkek de kadında çekilmez.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • sadece sus ve bekle

  • İki gecedir yazıyor böyle nasıl tepki vereyim

 • Ya yol ver gitsin el altında kullanıyor işte seni çok açık

  • Öyle bişi yapmaya çalıştığını düşünmüyorum ama genede nasıl cevap vermem lazım herşeyin düzelmesi için?

  • Normalde sana yol veren kişi zor anında sana ihtiyacım var yazıyor niye normalde değilde zor anında bi düşün bence sen ama tabiki siz bilirsiniz ilişki sizin hayat sizin