Ayrılmadan önce iş yerinde başkasıyla tanışıp ayrılır ayrılmaz onunla flört edip sonra geri dönen sevgili (kız arkadaş) ?

Kız arkadaşımla 3 yıllık bir birlikteliğimiz var, ilişkimizde anlaşamadığımız noktalar oluyordu ama sorun yoktu, ama 1 senedir mezun oldu ve çalışıyor, çalışmaya başladıktan sonra erkeklerle içmelere gitmeler 8-9 saaat haber vermeden ortadan kaybolmalar başladı. Bir gün yemek yedik eve gittik hiç bir şey yok sonrasında birden ben ayrılmak istiyorum diyip soğuk yapmaya başladı bana ve sonrasında ayrıldık. Ben 23 yaşında biri olarak oturdum ağladım günlerce, en son şirketine gittim içeri girmedim tabi de kapısına gittim geldi

Şirketi de yani ben bakırköyde oturuyorum onun şirketi kartalda ben oraya cebimde 15 tl ve akbil ile Temmuz sıcağında mahvolup zar zor gittim. Bana sarılmadı bile, neden geliyorsun birileri görecek vs dedi sürekli telefonuna bakıyor falan ben hüngür hüngür alıyorum 23 yaşında adam sokak ortasında. Yüzüme bakıp gülerek ben istemiyorum dedi ve beni kovdu. Sonrasında ben instagramını stalkladım ve hiç tanımadığım insanlar görmeye başladım ss aldım

Sonrada aradan 1 ay geçti bana yazdı barışmak istediğini söyledi, sonrasında bana "şirketten bana biri yürüdü bende reddettim" dedi hepsi bu. Sonra ben kurcaladım ss aldığım şeylere baktım arkadaşlarına sordum meğerse biz birlikteyken o çocukla tanışmışlar, o zaman takipleşmeye başlamışlar bende takipçilerini sorduğumda kavga çıkarttığı için hiç sormuyordum. Bende bu ss'i gösterdim falan, aa evet takipleşmiştik niyetini anlayınca çıkardım, o zaman aramız kötüydü bunu sormaya hakkın yok dedi (ama birlikteydik o da bu noktanın farkında)

Sonra ben öğrendim ki şirkette bu çocuk herkese haber salmış bundan hoşlandığını, etkinlikte bir araya gelmişler 2 farklı etkinlikte. Sürekli molalarda çay kahve içmeye çıkmalar yazışmalar falan, çocuktan da hoşlanmış arkadaşlarına anlatmış arkadaşları konuşmalarını ss attı bana. Çocuk * fırlama biriymiş ve normal ilişki değil takılma peşindeymiş o yüzden konuşmayı bitirmiş benim kız.

Bende tüm bunlardan sonra akşam yemeğine davet ettim ve dedim ki ben senle evlilik düşünüyorum (gerçekten de öyle) ben senin için yas tutarken ağlarken kartaldan bakırköye kadar toplu taşımada dahil, sen ise başkasıyla takılmışsın. Bana bilmem gereken ne varsa söyle söz kızmicam"evet bak bunu yapmış yazıklar olsun ama en azından bana dürüst oldu" dicem dedim ve harbiden de öyle hissedecektim. Benim tüm ss'leri bilmeme rağmen (bundan tabi haberi yok) her şeyi bilmeme rağmen gözlerimin içine bakarak"ben seninim seninleyim, başkasını istesem başkasıyla olurdum şu an ve o çocukla kahve içmedim mesajlaşmadım hiç bir şey olmadı kafanda senaryolar kuruyorsun, senin yanındayım ben seni seviyorum aşığım"dedi.

Orada dünyam başıma yıkıldı çünkü göz göre göre gözümün içine baka baka yalan söyledi.

Kendisini çok seviyorum ama bu benim kabul edebileceğim bir şey değil, erkek yoğunluk bir yazılım firmasında çalışıyor ve erkeklerle içmelere gidiyor goygoy için erkekler grup açmış 5 kız 5 erkek kendisi de orada ve gruptan çıkmanı istiyorum dediğimde kıyameti kopardı

Sizce ne yapmalıyım?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Ayrıl. O sizi sevseydi o arkadaşla birlikde olmazdı. Hem siz ona şans versenizde o dürüst olmak yerine size yalan söyledi. Eğer pişman olsaydı her şeyi konuşurdu. Belkide size bunları demekde çekinmiş onunda günahına girmeyim. Siz yinede ss'lerden haberiniz olduğunu söyleyin belki bir açıklaması ola bilir.

  • Bunu ima ettim o ss'lerde geçen bir kaç kelimeye istinaden ve ayrılmaya kalktı sonra yok salladım tutturdum ne konuştuğunuzu nereden biliyim diyince tamam aşkım dedi. Yani aldattığını yakalandığını anladığında yüzüme bakamayacağı için ayrılmaya kalkıyor, bilmediğimden emin ise de hiç bir şey yok gibi davranıp yalanlıyor. Belki beni kaybetmemek için söylemedi bilmiyorum ama şu var ki öpüşse bile hatadır der geçerdim seviyorum sonuçta çünkü şu an benle ama o çocuk * olmasaydı bana dönmeyecek sevgilim ve ben ona açık çek ne yaşadıysan söyle dedim. Bana dürüst olması yaşananlardan daha önemliydi benim için.

  • Ayrılmaya kalkıyorsa demek sizi sevmiyor. Yol yakınken ayrılın. O sizi sevse başka erkekle konuşmazdı. Dediğiniz gibi iş yerindeki erkek ciddi düşünmediği için ayrıldı. Ciddi düşünseydi sizinle tekrar yakınlık kurmazdı. O hareketden sonra size nasıl "aşkım" diyor anlamıyorum. Ben şahsen yüz yüze gelmekden utanırdım.

  • Hala bana bu öğrendiğim şeylerin hayal ürünü olduğunu söylüyor, halbuki arkadaşları onun arkadaşlarına yazdığı anlattığı şeyleri ss attılar bana. Benim çevremden biri sana söylemez eğer ki böyle bir şey yaptıysan senden ayrılırım çünkü her şeyi öğrenmiş olursun ben aldatan konumuna düşmüş olurum ve arkadaşlarımla konuşmanı kabul edemem dedi. Eğer ki arkadaşlarım bir şey demediyse zaten anlattıklarının hiç biri yaşanmadığı için hepsi hayal ürünü olduğu için bunlarla kendini kandırmaya devam edebilirsin ben hiç bir şey yapmadım dedi. Oscarlık oyunculuk, hala seni seviyorum diyor aşığım diyor yemin ediyor pes.

 • bırak yoll alsın

  • O kadar kolay değil ki 1 ay ağladım bu kız için moralim çok kötüydü işten bile ağladım mahvoldum şimdi bunları öğreniyorum bir de.

 • Kesinlikle ayrıl.

 • Olmaz ondan

 • Olur öyle şeyler