Badoo mu Tinder mı sizce? Kullananlar hangisini önerirsiniz?

Tinder mı Badoo mu kullananlar hangisini önerirsiniz? İkisinin de özelliklerini söyler misiniz? Farkları neler?
0 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Tinder mı Badoo mu? Hangisi Daha İyi?

  İkisi de hemen hemen aynı özelliklere sahip. İkisi de arkadaş bulma flört sitesi. Ben ikisinin özelliklerini yazayım. Hangisi uygun gelirse ona bakarsın.
  Badoo vs Tinder
  Badoo vs Tinder

  Badoo Uygulamasının Özellikleri Neler?

  Badoo, arkadaşlık üzerine kurulan tanışma ve flört sitesidir. 2006 yılında kuruldu ve şu an birçok ülkede bizim ülkemizde dahil popüler bir uygulama. Android ve IOS cihazlardan ücretsiz olarak indirip, kayıt olabilirsin.

  Badoo Uygulamasında Neler Yapabilirsin?

  1- Profilini dilediğin gibi oluşturabilirsin.
  Uygulamayı indirdikten sonra kayıt bölümüne tıklayarak kendine özgü profilini oluşturabilirsin. Bir diğer seçenek ise Facebook hesabını Badoo uygulamasına bağlayabilirsin. 500’e kadar fotoğraf yükleme imkanın var. Bunun haricinde video da yükleyebilirsin.
  2- Aynı konumda olduğun kişileri bulabilirsin.
  Konumu ayarladıktan sonra, Badoo sana yakın olan kişileri gösteriyor. Kriterlerini de belirleyebilirsin orada. Beğendiğin kişinin profiline girdikten sonra sohbet seçeneğine tıklayıp sohbeti başlatabilirsin. Ayrıca seni rahatsız eden kişileri engelleme seçeneğinde var.
  Badoo
  Badoo
  3- Fotoğraf puanlama ile eğlenceli vakit geçirebilirsin.
  Badoo
  'nun fotoğraf puanlama sistemi var. İlgini çekecek kişileri karşına getirir ve senden oynalamı ister. Ne kadar çok kişinin fotoğrafını oylarsan senin de fotoğraflarının oylanma şansı o kadar artar. Tinder mı Badoo mu dersen diğer seçeneklere bakıp karar verebilirsin.
  4- Profilini istediğin zaman çevrimdışı gösterebilirsin.
  Kendini çevrimdışı göstermek için hesabından çıkıp yapmana gerek yok. Dilediğin zaman hesabını ayarlardan bölümünden çevrimdışı gösterebilirsin.
  5- Görüntülü görüşme yapabilme özelliği var.
  Beğendiğin, konuşmak istediğin biri ile görüntülü görüşme yapabilirsin. Fakat bunu yapabilmen için o kişiyle mesajlaşmış olman gerekir. Kullanıcılar liste halinde gösterilir. Beğendiğin ve eşleştiğin kişilerin yanında kalp olur.

  Tinder Uygulamasının Özellikleri Neler?

  Tinder uygulaması da Badoo gibi ücretsiz bir uygulamadır. Android ve IOS cihazlarından ücretsiz olarak indirebilirsin. Yine insanların sosyalleşmesi arkadaşlık ve flört sitesi olarak kurulmuştur.
  Tinder
  Tinder

  Tinder Uygulamasında Neler Yapabilirsin?

  1- Burada da profilini dilediğin gibi oluşturabilirsin.
  Tinder uygulamasına ya telefon numaran ya da Facebook adresin ile kayıt olabilirsin. Facebook hesabını bağlarsan otomatik olarak orada olan fotoğrafın gözükecektir. Kayıt oluşturduktan sonra dilersen İnstagram hesabın ıda bağlayabilirsin.
  2- Eşleşmeyi kabul etmediğin kişilerle tekrar karşılaşmıyorsun.
  Uygulamayı açtığın zaman direkt karşına eşleşme sayfası gelecek. Karşına açılan profilleri incelemek için üzerine dokunman yeterli. Eğer o kişi ile eşleşmek istersen kalp simgesine dokunabilirsin. Ya da beğenmediysen çarpıya basabilirsin. Bir diğer seçenek ise beğenmediğin kişileri geçmek için ekranı sağa sola kaydırarak geçiş yapabilirsin.
  3- Tinder boost seçeneği ile daha çok kişiye ulaşabilirsin.
  Tinder’da Boost olayı var. Boost bulunduğunuz çevrede 30 dakika boyunca uygulamayı kullanan kişilere profilini öncelikli olarak gösterir. Yani 30 dakika boyunca bölgedeki en popüler kişi sen oluyorsun. Fakat bu sistem ücretli. 5 boost 10 TL.

  Badoo ve Tinder uygulamasının özelliklerini yazdım. Gerisi sende. :)

En İyi Erkek Görüşü

 • Badoo hesabımı az önce sildim, liseden beri vardı. Artık eski popüleritesi kalmadı bence bu üye profillerinden net anlaşılıyor. Ayrıca iki uygulamada ilk kayıt ücretsiz daha sonraki aşamalar ücretlidir. Hepsi para tuzağıdır anlayacağın.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 7
 • ✔ Kullanmadım. İşe yararsa haber et kardeş.
 • Hepsi müşteri arıyo aynı şey sende iyi müşteri ol hepsi bu
 • ikiside değil
  • Ozaman tavsiyen nedir

 • Bunların asli amacı konusunda çok bilgisizim
  • Profil foton bilgisiz gibi gelmedi 😂😂

  • Görüntüye aldanmayınız!

  • Ozaman seni bilgilendirmek gerekiyor bu konularda. İstersen yardımcı olabilirim

  • Hepsini Göster
 • İkiside boş flört sitelerinde flört olmaz KS yi dene hdhdh
 • İkisi hakkındada bilgim yok ama kullananlar varmış baya baksana
 • Kullanmıyorum
 • Tinder days yaygın daha kolay eşleşirsin
 • Tinder 🔥