Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?

Özellikle balık burcu kadının özellikleri neler? Burçlar hakkında bilgisi olan var mı? Hiç anlamıyorum burçlardan bu yüzden merak ettim.
Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?
1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Balık Burcunun Genel Özellikleri Neler?

  Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?

  Duygusallık denilince akla ilk gelen burçlardan olan Balık, aynı zamanda dört değişen burçtan biri. Bu sebeple de Balık burçları, tıpkı diğer değişken burçlar gibi hayatın içerisindeki değişimlere kolayca ayak uydurabilen insanlardır. Bir su burcu olan Balıklar yüksek enerjilere sahip olduğu için genellikle kendilerini yaratıcı yollarla dışa vurabilecekleri film, müzik ve dans gibi alanlara ilgi duyabiliyorlar.

  Yönetici gezegeni Neptün olan Balıklar için sezgisel yönü güçlü insanlar diyebiliriz. Yaşama dair daha sezgisel yaklaştıkları için bu farklı kavrayış şekilleri, diğer canlılara karşı çok daha duygusal olmalarına yol açabiliyor. Duygusallıkları çoğu zaman Balık burçlarını cömert, şefkatli ve vefalı davranmaya teşvik edebiliyor. Yumuşak tabiatlı olarak bilinen Balıklar aynı zamanda eleştirel yönü düşük, hoşgörüsü yüksek insanlar olarak tanınıyor.

  Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nedir?

  Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?

  Balık burcunun erkek ve kadın cinsiyetleri üzerindeki etkileri bambaşka olabiliyor. Ayrıca kişilerin özelliklerini tek bir burcun da tanımlamadığına dikkat çekmek gerekiyor. Yükselen, Merkür, Jüpiter ve Ay burcu gibi pek çok farklı gezegen etkisinin de kişiliğiniz üzerinde etkileri oluyor. Balık burcu kadınlarına gelecek olursak duygusallığıyla tanınan bu burcun kadınlarının tabii ki de aşka inandığını ve hatta aşkın kendisine aşık olduklarını söyleyebiliriz.

  Ergenlik döneminde ve kişinin yeterli olgunluğa erişmediği yaşlarda Balık kadınları karşısındaki erkekten çok aşık olma eyleminin kendisiyle ilgilenebiliyor. Fakat yaşananlardan ders alan, öğrenen ve gerekli olgunluğa erişen Balık kadınları ilişkide çok daha dingin ve sakin bir konuma erişiyor. Bunun yanı sıra sizi şefkat göstererek şımartmaktan ve sevgisini göstermekten çekinmeyen bu burcun kadınları kendilerini ilişkiye açmaktan çekinmiyor. Fakat bu demek olmuyor ki herhangi bir yanlış davranışınızda ilişkiyi bitirmekten çekinsinler. Eğer Balık kadınlarını üzerseniz hassas kalpleri sizi uzaklaştırmalarına engel olmayacaktır. Diğer yandan insan ilişkilerinde cömertlikleriyle bilinirler.

  Ancak yoğun sosyal yaşam onları bir noktada yorabilir ve kendi kabuklarına çekilip dinlenme ihtiyacı hissedebilirler. Bu süreçte kendilerini yenileyip ruh sağlıklarını koruyabilirler. Balık burcu kadınlarının kötü özellikleri arasına giren bir eğilimi ise duygusal sorunlara sahip insanlara bağlanmaları. Bunun sebebi fazla empati ve duygusallık olabilir. Fakat bu durum sürekli başlarını belaya sokmalarına neden olabiliyor. Ayrıca ikili ilişkilerde kendine zaman ayırmadan kolayca içindekileri karşısındaki insana dökebiliyorlar.

  Balık Burcu Kadını Hangi Burçlarla Uyumlu?

  Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?

  Balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında yine su grubundan olan Akrep ve Yengeç'i sayabiliriz. Özellikle Akrep burçları ile Balık burcu kadını arasında güçlü bir çekim hissinin oluşması neredeyse kaçınılmaz. Bu tür çiftlerde genelde ilk görüşte aşk hikayelerine sıkça rastlamak mümkün.

  Yumuşak başlı, ilgilenilmekten hoşlanan ve kontrolün başkasında olmasını sorun etmeyen Balık burcu kadını özellikleri, Akrep burcunun yönetmekten hoşlanan tabiatına kolayca uyum sağlayabiliyor. Yengeç burçları ise duygusallığı ve şefkatli yapısı sebebiyle Balık burçlarıyla benzerlik gösteriyor. Birbiriyle benzer doğrultularda giden fakat içerisinde pek çok farklı ve ilginç özellik barındıran bu iki burç arasında sağlam temelleri olan bir ilişki kurulabiliyor. Su grubunun dışında kalan Oğlak ise Balık burcuyla tamamen zıt özelliklere sahip. Fakat zıtlıkların ortaya çıkardığı çekim ve birbirinin eksiklerini tamamlama isteği bu iki burç arasında mükemmel bir uyum ortaya çıkarabiliyor.

  Yere sağlam basan ve gerçekçiliğiyle bilinen Oğlakların hayatı, hayal gücü geniş Balık kadınları ile çok daha eğlenceli bir hale gelebiliyor. Balık kadınları ise kafa karışıklıklarından Oğlakların bu sağlam duruşu sayesinde kurtulmayı başarıyor ve Oğlaklar gerekli konularda Balıklara rehberlik edebiliyor.

  Balık Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

  Balık burcu hakkında bilgisi olan var mı? Balık burcu kadının özellikleri neler?

  Bu burcun kadınlarının anlaşabileceği ya da zıt düşebileceği pek çok farklı burç bulunuyor. Fakat en anlaşamadığı burçları bir kenara ayıracaksak bunlar Astroloji'nin yaramaz çocukları Terazi, İkizler ve Yay olacaktır. Bu burçların değişkenlikleri, özgürlüklerine bağlılıkları ve sonsuz enerjileri Balık burcu kadınını bir noktada yoracaktır. Aynı zamanda bu burcun kadınlarının ilişkilerini dolu dizgin yaşadığını da hesaba katarsak karşı tarafın ilgi görmekten bunalmayacak özellikler taşıyan burçlardan olması gerekiyor.

  Bu tanıma hiç mi hiç uymayan İkizler, Balık burcunun aşırı duygusallığından yılıp istemeden onu incitebilir. İlişkide yaşadıkları mutsuzluk bu iki burcu da sadakatsizliğe itebilir. Yay burçları ise ruhun inceliklerine pek fazla odaklanmayan ve özgürlüğüne son derece düşkün olan burçlardan arasında yer aldığı için Balık burcu kadınının ilgi ve romantizm isteklerini karşılıksız bırakacaktır. Yayların merakı ve doludizgin eğlence anlayışı da Balık kadınlarının sakinliğine ve sıkça ihtiyaç duydukları inzivaya çekilme isteğiyle zıt düşecektir.

  Terazi burçları ise ilk başta Balık burcu kadınlarıyla güçlü bir çekim hissedebilir. Fakat ilişki ilerledikçe iki taraf da farklılıkların ne kadar büyük olduğunu görüp bu işin yürümeyeceğini fark edecektir.

En İyi Kız Görüşleri

 • Balık burcuyum kimse duygusal demesin duygusal değiliz ayrılık sonrası adamı pat diye silebilirim ben. 😂😂İnatçıyız asiyiz.😋😋 her şey mükemmel olsun isterim ben mükemmel olması için de gerekiyorsa 100 defa baştan yaparım 😂😂dik kafalıyız. 6. hissimiz bolca gelişmiştir. Anaç kadınlarız çoğumuzun daha çocukluktan ilk hayali anne olmaktır. Girdiğimiz ortamda dikkatleri çekeriz zarif kadınlarızdır 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Çok merhametli ve bir o kadar gaddar acımasız , kıskanç, duygusal, biraz kindar , anlayışlı, evcimen, libidosu baya yüksek, sadık, yalan ve ihaneti asla kabul etmez , çabuk soğur, her şeyi içinde biriktirip bir anda patlar, dengesiz yani değişken saniyesi saniyesini tutmayan , eğlenceli ve ilgiyi çok seven bir burcuz bence :D

 • Duygularını coşkulu yaşayan, biraz heycanlı bi burç. Bu gün sana aşık gibi bakar yarın bambaşka olabilir. Genelde şıp sevdi oluyorlar. Fakat zeki espiritüel güzel enerjileri olan insanlar görüğüm kadarıyla. Farklı bi aurası oluyor bu burç insanının

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 6
 • Öz güveni yüksek olur, zeki olurlar ve çekici

 • Sosyal,
  iletişim becerisi yüksek,
  Komik
  sempatik,
  Uyanık-kurnaz,
  sevdiğini sonuna kadar savunur,
  Hakkını yedirmez,
  Delikanlı

  • Erkeği saydıklarının tam tersi😂😂😂

  • @mavisekercik3636 ben erkek tanımadım knk. Kadınlar böyle işte :D geçmiş olsun

 • Ben balığım

 • Kadını bilmiyorum ama erkekleri çok duygusal oluyor bir tanıdığım vardı balık burcu çok hassas bir insan dı dokunsan ağlıyacak :D

 • Kitabını yazarım

  • Diyorsun?

  • @Bratzzjade okudukça ağlarsın Hayrettt edersin

  • Mesela söyle balık kadını nasıl olur ? İnternetten bulduğun bilgileri yazma ama gerçekten öyle olduğunu düşünüyorsan söyle

  • Hepsini Göster
 • Duygusal oluyolar

 • Kadını bilmemde erkeği kan emen böcü resmen. Uzak durulması gereken erkek tipi. Gördüğün an kaç.

 • fazla duygusallar..
  bir de genelde suskun tipler oluyorlar..

 • Has burçlardandır

 • Yani benim tanıdğım arkadaşım balıktı çekingen, duygusal saf temiz bi kızdı ama herkes öyle değil ondan bi şey diyemem

 • Herkes övmüş ama gerçekleri söyleyelim.

  Dışarıdan soğuk gözükürler, duygusallıklarını bastıran bir mizaca sahipler. Dişil enerjileri normal seviyededir, flört etmekte ekstra yetenekleri yoktur. Genelde objektif insanlardır, ilişkilerde haklarını ezdirtmezler. Özsaygıları yüksektir.

 • Hep agliyolar