Bana ayrılan sürenin sonuna geldik?

Hayatım boyunca sadece sevilmek istedim.. Ailem 5 yaşından 22 yaşına kadar çok şiddetli psikolojik şddet uyguladı. Sürekli hergün aşağınladım, azarlandın, eve hapis edildim, hiç arkadaşım olmadı, okula giderken hep üzgün giderdim.. Okulda da sosyalleşemedim.. Çünkü her gün azarlanırdım.. Ders çalısırken bile azar yerdim... Öyle şeyler yaşadım ki.. Hastaırdım ilaç almazlardı bile o derece... Hep sevdiğim birisi olsun istedim. Ailem yüzünden biraz daha durağan/ciddi mizaçlı oldum ama günümüzde goygoycu ya da çok iyi laf yapan erkekler seviliyor. Benim Öyle bir hayatım olmadı. Pısırık değilim ama. Hep rededilmekten bunalıma girdim. Yaş 30. Fiziğim hep iyiydi spor ile. İşim'de gaayet iyi. Gittim bir sürü estetik oldum ama sonuç değişmedi, kurslara gittim bir dönem ve uzun zaman Psikologa vs gittim ve kimse kalmadı.. Başaramadım.. Ailem bütün hayatımın içine ettikten sonra kenara çekildikee. Öyle bir hayatı ölümüme sebep.. Hiç sevilmeyeceğim geberip gideceğim. En beyinsiz sığır diyeceğim, karısı sevgilisi vaken abaza abaza dolanan erkekler bile seviliyor. Benden tipsiz, bakımsız veya davul gibi göbeği olanlarda seviliyor. Aileleri mi buluyor çok mu şansılar bilmiyor. Sıfırdan bu günlere geldim. Ama hepsi boşuna gidecek. Hergün gözlerim doluyor, böyle mal gibi yaşamaktan tükendim. Bana ayrılan sürenin sonuna geliyoruz?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ahmet bey evet olasılıkların payı var ama biraz da öz eleştiri yapmalıyız. Önce kendi öz saygını yükseltmen lazım. Kendine saygın olmazsa başkalarının da sana saygısı olmuyor ne yazıkki. İnsanları gözünde çok mübalağlaştırıyorsun ve kendi değerini düşürüyorsun bu da karşındaki kişiler tarafından hissediliyor bence. Problemlerden biri bu. İnsan ilişkileri birazda borsa gibidir maalesef. Sosyal gücünüz varsa bu insanlara daha cezbedici geliyor. Bahsettiğiniz talep dengesinin nedeni de bu aslında. Hobiler edinin, gezin. Kadınlar hobisi olan erkekleri severler. Negatif düşünürseniz bu karşınızdaki insan tarafından da hissedilir. Tabi önce kendinizle barışmanız lazım. Problemin ana kaynağının bu olduğunu düşünüyorum.

  • Ben bunları yansıtmıyorum. Sadecw Psikologuma ve burada anonim olduğum için paylaştım. İyi tango biliyorum. Çoook kitap okudum, 16 yıldır crossfit yapıyorum düzenli olarak. Birdr iyi derecede resim yapıyorum

  • Sen yansıtmadığını düşünsen de karşındaki kadınlar bunu hisseder. Onlar sayısız erkekle muhabbete giriyorlar.

  • Hep rededdilince kılıf bulunur tabiiki.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşü

 • Saçmalama. Yanlızlıkta iyidir. İlk kendin, kendine değer vermelisin. İlk sen sevmelisin kendini. Kimse umrunda olmasın. Bana çekinmeden yazabilirsin. Her zaman yardımcı olabilirim.

  • Xper yetmedi, takip attım siz yazar mısınız

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Ya Allah İcin baskaları İcin yasama. Toksik ailenden uzak dur. Gelişi güzel yasa sacmalama baska insanlar hayatına girmedi diye intihar de edilme z

  • 23 den beri ailem ile görüşmüyorum. Yahu neden anlamıyorsunuz? Niye yani niye :( Çoook çirkin bir kız olup yüzüne hiç bir erkek bakmasa, arkadaş ayağına bile konuşmasa evden çıkamazdın. Çıkardım takmazdım deme çünkü yaşamadın bunu.