Bazı hanımefendiler neden bunu yapiyor?

Kız ilgisini açık açık belli ediyor mesela sonra erkek de bu ilgiden hoşlanıp duygular beslemeye başlıyor. Sonunda genel olarak ülkemizde olduğu gibi erkek yapması gerektiği gibi adım atıyor. Fakat o ne ki ilgisini başta açık açık belli eden o kız hiçbir şey olmamış gibi o kişiden hoşlanmamış gibi davranmaya kendini çekmeye başlıyor. Sen bu kişiden hoşlandıysan sadece onun da senden hoslanmasini sağlamak olmamalı ki amacın duygularına karşılık bulunca gerçek duygunu yansıtmaya devam etmelisin.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
  • Yahu bunun nedenini neden sorguluyorsun. Yanlis kisiymis
    Sahte ve gercegin ayrimini yapmayi ogren

  • Cunku kiz aslinda hoslanmiyor sadece bastaki o ilgi hosuna gidiyor ve siz erkekler karsi cinse her ne olursa olsun surekli potansiyel sevgili gozuyle bakiyorsunuz o yuzden biz de kimseyle konysamiyoruz mesela ben online oyun oynuyorum oyunda konusmayi da seviyorum hemen konu sev var mi oluyor. Veya oyuna girmedim ya da her zaman yazmadim diye 2 gunde niye yazmiyorsun oluyor. Cok sacma sanki sevgiliyiz arkadas kal yani herkesle sevgili olmak zorunda degilsjb

    • Ben tam açıklayamadım muhtemelen yukarıda dile getirmek istediğimi o yüzden böyle yorumlar geliyor. Ortada zannetme durumu olmadığı şeklinde düşündüm açıklamaya çalıştığım şu kızlar bu sefer seçilen kişi konumunda olsa bile kendini tekrardan seçen kişi konumuna getiriyor. Basta ilk adımı atan taraf olsa bile ne yapıp ediyor yine ben seçim yaparım kararı ben veririm konumuna getiriyor. Aslında hoşlanmıyor tarzı olan durumlardan söz etmedim yani o zaten belli olan bir şey sonrasında yaşanan şeylerden bahsediyorum genel durum bu

    • Baştaki ilgi hosuna gidiyor sadece demissin de ortada erkek tarafından bir ilgi yok tamamen başta ilgisi olan kişi kız tarafı.

  • Tıpkı benim yaşadığım gibi. Yıllardır biriyle konuşuyorum arkadaş gibi başladık öyle konuştuk zamanla benim üzerime geldi gerek kendisi gerek iş çevresinden arkadaşları çünkü hepsi beni biliyordu konuştuğumuzu biliyordu her gün her saat konuşuyorduk çünkü. Ben ilişki yaşayacak bir hayata sahip olmadığım ve başka şehirlerde olduğumuz için geri durdum bana duygusal birşeyler hissettiğini biliyordum o belli etmeye çalışıyor olsa da. Zaman geçti ben artık hayatımda ciddi kararlar aldım ve bu kararlarımı uygulamak için bana destek olabilecek tek kişi oydu hala benden beklentileri vardı biliyordum gel benim yanımda ol dedim bi ilişkiye başlayalım bana destek ol dedim birbirimize destek olalım dedim gerçekten seviyordum onu çok değer veriyordum ama bizden olmaz demeye başladı benim için değil kendin için bişeyler yap demeye başladı istemiyorum kimseyi demeye başladı. Önceki konuşmalarımızı hatırlattım onlar öylesineydi ben seni hiç sevmedim dedi baktım olacak gibi değil çıktım hayatından benim aşka sevgiye karşılıklı verilen değere olan güvenimi o kadar kırdı ki ben aşk acısı falan çekmiyorum benimkisi bariz gönül işlerine küsmek oldu. Küstürdü beni herkese herşeye.