Ben ayrıldım fakat halen çok seviyorum?

Ayrılalı 7 ay oldu, ben onu çok sevmeme rağmen ayrıldım. Güvenemiyordum çünkü erkek arkadaşlarıyla çok samimiydi. İstemiyorum diyordum onlar benim arkadaşım ve ailem dahil kimse karışamaz diyordu, tabi ki bende susuyordum. İlişkimiz 1 ay daha devam etseydi 3 senemiz olacaktı. 3 sene boyunca sürekli bunun kavgaları oldu. Sen kendini eksik görüyorsun onlardan o yüzden böyle davranıyorsun dedi. Bu sözünden sonra ayrıldım.

Ona olan özlemim artıyor, kokusu hep burnuma geliyor. Çok özledim onu. O beni bir kere bile arayıp sormadı. Halen o arkadaşlarıyla beraber gezip tozuyor. Yazsam küçük düşecem, yazmasam kafamdan ve kalbimden silemiyorum onu. Ne yapmam lazım

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Karsılıklı güven saygı kalmadıysa o toksik ilişkidir. Ve kocaman bir gerçek var kabullenmen ve yoluna devam edebilmen için o da seni, senin onu sevdiğin kadar sevmeyişi. Gerçekten seni sevseydi. Orta yolu bulmaya çalışır. Kestirip atmazdı öylece. O sensiz hayatında mutlu ve devam edebiliyorsa lütfen sende öyle yap komse vazgeçilmez değildir. Uzun bir süre beraberdiniz ve alışkanlık yapmıştir sende bağlanmışsındır. Kendine saygını koru ve yolunda devam et.

  • 7 aydır öyle yapıyorum. Onu seviyorum evet ama onun bundan asla haberi olmayacak. Çok denedim ama atamıyorum içimden onu.

  • Onla olmaya alıştığın gibi onsuzluğada alışıcan. Diğer türlü hep kendinden ödün verirsin. Sevmenin tanımı senin için nedir bilmiyorum ama sevmek bence sürekli dibdibe yani yanyana olmak değil. Sevince ait ya da sahip olmuyosun. Hükmedeceğin bi varlık olmuyor karşıdaki insan. Sevmek kendini adamakta değildir. Kendini tüketircesine ona bağımli hissetmekte değil. Bunlar benim fikrim katılırsın katılmazsın bilmem ama ben çoğu insanın sevme tanımıni doğru bulmuyorum. Bence çok başka bi boyutta sevmek. Elbette hislerine sevgine saygı duyuyorum ama bence yani anlayacağın ve en basit tanımıyla sal gitsin. Çünkü olduğun durum sana zarar veriyor. Belki farkındasın belki değil ama içten içe kemiriyor düşüncelerin. Dışardan bitirdiğin gibi içindede bitirmelisin. Zor evet ve içinde de bitirmek istemiyoda olabilirsin ama bu senin iyiliğin için. Hakkında hayırlısı. Benden bu kadar. Umarım asil değerli olana yani kendine hak ettiği değeri verip daha huzurlu yaşayabilirsin. Hoşçakal.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 0
 • geçer.

 • Kamu spotu güvenmediğiniz insanla sevgili olmayın

 • Haklısın kıskanmakta arkadaş sevgilinin önüne konulamaz bence bende aynı durumdayım aylardır alışamadım kız arkadaşlarıyla buluşmak istiyodu oda. 7aydır unutamayan bi erkek görünce şaşırdım hiç mi iletişiminiz olmadı bu sürede instada falan eklimi

  • Hayır değil. Aynı semtte oturuyoruz ve görüyorum onu. Hem çok seviyorum hemde kızgınım. Nasıl oluyor bilmiyorum ama böyle. Benim hayatımda ne mutlu günlerim onunla geçti. Cebimden bir lira çıksın istemeyen, ona bir çikolata alsam mutlu olan bir kızdı. Çokta seviyor gibiydi beni ama maalesef arkadaşlarını daha çok seviyormuş.

  • Çok romantik olcak ama 1 Asır geçse yinede unutamam.

 • Küçük düşmezsin hayat bu. Yaz gitsin tabiki de. Of ya üzüldüm lan