Ben nasıl kız arkadaş edineceğim veya evleneceğim?

Ben 30 yaşımdayım. Bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı. Üniversitede olur dediler, iş hayatında, sosyal çevrede vs. Olmadı.
Ben sevmek istiyorum. Sevilmek istiyorum ama laf da değil gerçekten sevmek yeri geldimi mutluluğumu paylaşacağım yeri geldi mi sarılacağım birisini istiyorum bunun için çok dua ediyorum. Hayatım boyunca;
Dışarıda el ele dolaşan çiftleri gördükçe çok özeniyorum çok üzülüyorum ve diyorum ki eksik olmasaydı ben de olurdu hatta bazen ağlayacak gibi oluyorum şu an psikolojim bozuk özgüvenim 0.. Kaslıyım, işimde gelirimde iyi, tarzımda iyi.. Yüzüm kötü biraz, birde p*ç diye tabir edilen karakterde değilim. Her gün üzülmek çok acı verici. Yaşamayı haketmediğimi düşünüyorum. Hergün ama hergün üzgün hissetmek çok yorucu.. Angut adamlar, sevgilisini aldatanlar bile seviliyor... Millet herkese deniyor, kadın diye kafayı yemişler. Her yerden deniyorlar abazalar ve 1 tanesi tutuyor.. İlla beyinsiz bir abaza öı olmalıyım? En beyinsiz en mal adamlar bile seviliyor. Onlar kadar bile olamadım ama.. Zaman kolpacı ve abazan gibi herse deneyip sevilme devri.. Nasıl olsa kızlar bunu anlamıyor. Duvara kafamı vurmak istiyorum. Niye böyle berbat bir hayatım var? Niye hala yaşıyorum?
Empati yapıyor musunuz?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?