Benden kendisi ayrılan eski sevgilim fake hesaptan sürekli beni stalklıyor sizce amacı ne?

Herkese selam. Bundan 9-10 gün önce saçma sapan bahanelerden kız arkadaşım ilişkimizi bir anda bitirdi ve bitirir bitirmez o anın öfkesi ve siniriyle Instagram’dan takipten çıktım ve onuda çıkardım. Whatsapp dan herhangi bir engel atmadım.
Ancak devamındaki süreçte fake hesaptan ( O olduğuna %1000 eminim) girip benim hikayelerime bakıyor sizce amacı ne? Ben de fake hesaptan onunkine bakıyorum ancak ayrılan taraf o benim bakmam biraz daha normal. O da ben de sanki hiç ayrılık olmamış gibi normal yaşantılara devam şeklinde storyler atıyoruz tabii benim içim yanıyor sadece ona yansıtmamaya çalışıyorum. Sizce sürekli fake hesaptan storylerime bakmasının amacı ne?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 2
 • Yeni sevgilisi ilgilenmiyo, senden ilgi istiyo heralde. Engelle

 • Kafayı mı yediniz lan bi de sana alıştığı için bakıyo

 • Merak ediyodur ne halde olduğunu ama iyi yapıyorsun. Hiç umursamamak en çok kudurtan şey olur

 • Belkide o değildir

  • %1000 eminim o olduğuna

  • Seni deniyor o halde neden sorgulamadn niye gitmiş

  • Sorguladım hatta şöyle söyliyim yüz yüze ayrıldık. Biz zamanında çok yakın arkadaştık ve sevgili olduk kendisinin dediğine göre arkadaşlıktan sevgili moduna geçememiş ama inanmıyorum çünkü aylardır öpüşürken, sevişirken herhangi bit sorun yoktu da BİR ANDA mı oldu? Yani şöyle anlatayım Eylül; ilişkimizin içerisinde ne onun tarafından ne de benim tarafımdan herhangi bir arkadaşlık duygusunda kalındığına dair belirtisi hiç bir zaman olmadı. Ayrılmadan 1-2 gün önce ay dönümümüzü unuttuğum için bana trip attı hatta. Altını çiziyorum sadece 1-2 gün önce. Bir anda ayrıldı ve bahanesi kesinlikle bahane. Yanımdan gider gitmez instagram dan takipten çıktım, çıkarttım. Özlüyorum yalan yok ve o fake hesabın da o olduğuna dediğim gibi %1000 eminim. Mesaj atamam çünkü haklı olan benim eğer mesaj atarsam bu saçma ayrılık bahanesinin üstüne tam olarak beni cepte görmeye çalışacak ve bu olursa barışsak muhtemelen yine ayrılırız.

 • Merak