Beyler size kızlara karşı yaptığınız en büyük hatalardan birini söyleyeyim mi?

Yaptığınız hata kızlara çok fazla iltifat edip onların bir yerlerinizi kaldırmanız. Bir kıza sakın güzelsin demeyin, nolursa olsun güzel demeyin, bunu yaptığınız anda inanın bana ona karşı çok ezik bir imaj çiziyorsunuz. Tabiki bu eziklik değildir ama kızlar bunu böyle görüyor işte, sizden kolay bir şekilde iltifat alınca anında sizi aşağıda kendini yukarıda görmeye başlıyor ve onun gözünde değeriniz anında düşüyor. İltifat ile bir kızı etkileyeceğinizi sanıyorsunuz ama aksine değerinizi dahada düşürüyorsunuz, yapmayın bunu şu ülkede sümüğüme benzeyen bir kız bile sayısız erkekten iltifat alıyor sizin iltifatınızdan mı etkilenecek? Bir kıza güzelsin demek sandığınızdan daha tehlikeli bir şey.

He biz erkekler iltifattan etkileniriz, mutlu olur ve iltifat aldığımız kişiye karşı sempatimiz artar ama kızlar böyle değil işte, onların yapıları farklı, kızları kendiniz gibi düşünmeyin. Kızların duygusal oldukları dünyanın en büyük yalanı. Erkeklerin sert görünümü kızların ise narin görünümü sebebi ile toplum böyle bir yanılgıya düşüyor ancak hiç bir şey göründüğü gibi değil, sanılanın aksine duygusal ve saf olan erkeklerizdir ve kızlarda bunu farkında oldukları için sürekli biz erkeklerin duygusallığını kullanmaya çalışırlar, bu her konuda böyledir. Sizden iltifat alamadıklarında da çeşitli manüpilasyon taktikleri denerler pff neden bu kadar çirkinim yhaa falan derler ki siz ona hayır değilsin çok güzelsin öyle düşünme vs diyebilesiniz. Bu oyunlara gelmeyin, ben kızlara iltifat etmedigim için bana da hep uygulanır bu taktik ancak ben inatla iltifat etmiyorum çok güvendiğim bir kişi olsa dahil. Ben niye göz göre göre onun bir yerlerini kaldırayım aptal mıyım ben?
0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • Doğru söylüyor çözmüş herşeyi

  • bakışlarınızdan anlıyoruz güzel bulup bulmadığınızı, zaten beğenmeyen erkek küçümseyici tiksinici bakiyor

    • Şahsen ben sırf bir kızı beğenmedi diye küçümseyici bakan bir erkek hiç görmedim hayatımda. Böyle bir şeyi ilk kez senden duydum. Ayrıca konu dürüstlük değil, size iltifat ettiğimizde buna inanın ya da inanmayın bu nezaketi ve övügüyü kaldırabilecek olgunluğa sahip değilsiniz.

    • bilerek yapmyıorlar ama anlıyoruz beğenen erkek ve beğenmeyen erkek bakışını/davranışını

    • Ve tabiki de beğenmeyeni seçersiniz. Dediğim gibi, siz beğenilmeyi, sevilmeyi, değer görmeyi kaldıramıyorsunuz. Siz duygusal bir yapıya sahip değilsiniz idda edilenin aksine.

    • Hepsini Göster