Bir ilişki de karşı tarafa her şeyini vermek hata mı?

Hayatım boyunca böyle bir ilişki istedim bahsettiğim şey maddi değil tek ilgi odağım o olsun ondan başkasına ihtiyaç duymiyim onunla gülüp eğleniyim ağliyim hayatımın odak merkezi olsun başka kimse olmasın bunun eksileri olur mu sizce
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bence hata olabilir, çünkü insanlara güvenilmiyor bir insana tüm değerinizi veriyorsanız bir süre sonra karşılığını alamadığınızı fark edebilirsiniz. bu yüzden aslında kalpten seviyorsan veya gerçekten onun da seni sevdiğini biliyorsan o zaman bütün her şeyini verebilirsin o ilişki için. ama günümüzde kim olursa olsun bir insana genelde çok değer verdiğiniz zaman ya da kendinizden çok fedakarlıklar yaptığınız zaman bu insan verdiğiniz o değerin karşılığını size göstermeyebiliyor. ve bu yüzden de o insanı kaybediyorsunuz ya da o insan hayatınızdan çıkıp gidiyor.

  Bunun dışında tabi ki de güzel bir şeydir yani sizi seven ve sevdiğiniz bir insan olması ve o insana hayatını adamak bir şeyler yapmak, veya birlikte gezmek ve birlikte mutlu olmak, o kişinin mutluluğu sizin de mutluluğunuz oluyor aynı zamanda. bu yüzden mutlaka gerçek sevgi ve aşk olmadan aslında kimseye tam güvenilmemeli. çünkü sevgisinden emin olmadan yapılan her adım aslında kendimizden ödün vermektir. ve bu tarz bir ilişkinin çok yürüyeceğini sanmıyorum.

  keşke her insanın hayatında gerçekten sevdiği ve sevildiği birisi olsa ama o insan her zaman karşımıza çıkmıyor. burada önemli olan zaman bırakmak zaman içinde doğru kişi dediğimiz kişi karşımıza çıkarsa mutlaka her şeyimizi verebiliriz tabi ki kişinin kendi kararıdır. yani herkesin düşüncesi farklıdır.

En İyi Erkek Görüşü

 • Bir ilişki, iki tarafın birbirlerine karşı saygı duymaları ve birbirlerine destek olmaları anlamına gelir. Bu nedenle, bir ilişkide karşı tarafa her şeyini vermek, aslında doğru bir yaklaşım değildir.

  Öncelikle, her insan kendine ait değerleri, kişilik özellikleri ve benlik saygısına sahiptir. Bu nedenle, bir ilişkide karşı tarafın her şeyini vermek, onun değerlerini ve kişiliğini yok saymak anlamına gelebilir. Bu durum, ilişkiyi adaletsiz ve dengesiz hale getirebilir ve karşı tarafın mutsuz olmasına sebep olabilir.

  Ayrıca, bir insanın kendine ait bir yaşamı, arkadaşları ve hobileri olması da önemlidir. Bu nedenle, bir ilişkide karşı tarafa her şeyini vermek, kişinin kendine ait bir yaşamı olmayı engelleyebilir. Bu durumda kişi, ilişki dışında kendini gerçekleştiremez ve mutsuz olabilir.

  Bu nedenle, bir ilişkide karşı tarafın her şeyini vermek doğru bir yaklaşım değildir. İki tarafın birbirlerine saygı duymaları ve birbirlerine destek olmaları, ilişkinin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar.🥳

En İyi Kız Görüşü

 • Üzülürsün...

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Hata tabii ki

 • kimseyi hayatının merkezi haline getirme bağımlı olursun