Bu adil midir, Adaletli midir?

Bu adil midir? Adaletli midir?

*"Seni seviyorum, fakat herşeyi sana iteleyeceğim."

*"Seni seviyorum, fakat herşeyi sen yapıcaksın."

*"Seni seviyorum fakat, Dedigimi yapmassan başkasını bulurum."

*Yani duygusal falan değildir bunlar. Manipülasyondur.

*İlgi makinası köle ararlar.

*Hayvan gibi egoya sahiplerdir.

*İlk adımdan tanışmasına (o gelsin ben konuşmam uğraşmam), konuşmasına (konu bul eylendir beni), süpriz hediyeler (o satın alsın, o düşünsün, o uğraşsın), benim seçeneğim çok o bunları yapmazsa bende başkasına giderim diye tehditler aldatmalar vb... şeyler.

Aslında demek istediği:

"Ben seni falan sevmiyorum, benim seçeneğim çok, benim istediğim, istediğim gibi bana ilgi versin ve benim dediklerimi yapsın, ben onlardan daha üstün bir varlık olduğumdan böyle şeyleri isteme hakkına sahibim."

Kızın şizofrence birilerini kullanmaya çalışmasına rağmen daha erkeği (hemcinsleride dahil) gömmeye çalışması hiç adil değil !

Adil Değil
A seç
Gayet Adil
B seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Elbette tek ilgi ve emek harcayan taraf erkek olmamalıdır ama erkek daha çok harcamalıdır. Çünkü kadınlar genel olarak daha duygusaldır. Kadınlar ilgiden, erkekler övgüden daha çok hoşlanır. Mesela ben bıçakla da kavanozu açabilirim ama direkt olarak açmaya gücüm yetmeyebilir. Sevgilim/eşim yanımdayken ona açtırıp da sonra gücünü översem bu onu daha erkeksi hissettirecektir.

  • "Elbette tek ilgi ve emek harcayan taraf erkek olmamalıdır" ama işler şu an tam olarak bu noktada ve Kızın şizofrence birilerini kullanmaya çalışmasına rağmen daha erkeği (hemcinsleride dahil) gömmeye çalışması hiç adil değil !

  • Hayır yaa her iliskide sadece erkek emek harcamiyor ki. Ornegin sen aglamis olabilirsin iliskide ama o da aglamistir. 3 gun once sen yorgunken onun icin uykusuz kalmissindir, bugun o kalir. Bazen sen sarilir opersin, arada o seni gidıklar.

 • Kadınların hepsi böyle 😂

  • sevgili işleri, bir erkek için enayilik rezillik o zaman :D

  • E yeni mi anladın öyle zaten 😃 ama suçlu kadınlar değil onu da söyliyim

  • bizim a*mk sa*laklarda tabi, fakat kadının sınavıda bu işte, ne kadar karaktersiz olduklarını ortaya çıkarıyorlar. da a*mk dedikleri gibi uğraşsanda "ama kadınların istediği gibi uğraşmıyorsunki" diyip gene b*oklar ger*izekalı çoğunluk. rage moda gir, hepimizin belasını s**ik diyorlar işte :D

  • Hepsini Göster
 • adalet yok

  • yoksa umrumdada değil böyle konular, sadece farkında olan var mı , ondan açtım konuyu