Bu kızı şimdi ne yapacağım?

Ben zaten biriyle çıkıyorum ve o da bunu biliyor ama bana geldi seni seviyorum dedi niyeti gözlerinden okunuyordu. biraz uzakta dershaneden arkadaşlarım vardı, herhalde sarılacağımı düşündü ve görsünler istedi. Olayın verdiği mallıkla içimden geçeni söyledim. Sallak mısın dedim şaşkınlıkla güldüm. Sonra bu başladı hüngür hüngür ağlamaya, ben de tabi çok kızdım öyle ağlayınca ama bırakıpta gidemiyorum tamam özür dilerim diye geveledim sarıldık, çok güzel kokuyordu. Sevgilimle ilişkimizin gidişatına hep tanık olmuştu. Biz çıkmaya başlamadan önce de benden hoşlandığını söyledi, kafamı çok karıştırdı. Dersleri iyi, çok güzel uzun boylu zarif bir kız. Sevgilimi seviyorum ama bu kızı da kafamdan atamıyorum çok zor. Bu kız sizce yılan ve kötü biri mi yoksa sadece duygularına mı yenik düşmüş ve bu kıza nasıl yaklaşmalıyım? Sevgilimle arkadaşlar, direk itelersem aramızı bozacaktır :/ bilmiyorum kafam çok karıştı ne yapayım. Uzun boylu zarif güzel bir kız hep dikkatimi çekiyordu zaten ve onu böyle görünce çok kötü oldum. Bilmiyorum ne yapayım.

Okumaya devam

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Sevgilinle arkadaş olmaları kötü :/

  • Bir de bu kızın çekiciliği çok yüksek olduğu için silip atamıyorum kendim de kötü oluyorum. Şimdi bu kız diyelim başkasıyla çıkmaya başlasa kötü olacağım biliyorum. Bu kızı nasıl unuturum.

  • O benim ondan hoşlanmadığımı sanıyor ama ya ilişkimi bitirecek ya da benden istediğini alacak öyle kenetlenmiş belli ki. Hem kızıyorum hem unutamıyorum ne yapayım.

  • Senden başka görüş belirten olmadı :( uyuyamadım kimseye de söyleyemiyorum. Akıl verir misin

 • Sence de sevgiline haksızlık etmiyor musun? Sevgilimin aklında başka bir kız olsa direkt terk ederim onu. Seninde aklına başka biri düşüyorsa sevgilini sevmiyorsun bence, kıza yazık etme.

  • Ben kıza hiç yüz vermedim, çoğu erkeğin yapamayacağı şekilde etik davrandım. ama o kızda anlattıkça kötü oldum keşke dinlemeseydim. Sevgilimle ben çıkmaya başlamadan önce sevgilime benden hoşlandığını söylemiş, sevgilime beni anlatıyormuş, yani sevgilim bunu biliyormuş. Ve kız tüm ilişkimize şahit oldu. böyle olunca da suçluluk duygusu beni bırakmıyor ve belki beni suçlayacaksın ama çok hoş bir kız ve eğlenceli kafa birisi ayrıca bir afet. Kurtulamadım beni 1 haftadır depresif yaptı. gece 4te 5te istemsiz uyanıyorum. Bu kızı böyle elimin tersiyle iterken boğazım düğümleniyor. millete yüz vermiyor çalışkan birisi. Karşılaşınca gülümsüyor çünkü kafamı karıştırdığını biliyor ve bu hoşuna gidiyor. Ama sevgilimle iyiyiz, önce arkadaştık sonra yavaştan flörtleştik ve sakin bir ilişkimiz var güzel gidiyor… zamanla unuturum herhalde diyorum ama daha kötü oluyorum. Kendimi sorguluyorum bilmiyorum.

  • Taktik verir misin

  • Ne dememi bekliyorsun ki sevgilinden ayrıl kıza git diyecek halim yok. Seçimini de sevgilinden yana yapmışsın ama aklın karışıyorsa sevgini bir düşün. Ayrıca güzel giden bir ilişkin varken neden başka birini hayatına alıp her şeyi alt üst edesin, her şeye yeniden başlayasın ki.

  • Hepsini Göster
 • Bana yolla kanka dersini vereyim onun o koca gotunu parçalayayim