Kızlar, Bu soruyu üçüncüye soruyorum daha çok kişiye ulaşmak için fikir olan cevaplayabilir mi?

Öncelikle iyi görünüme sahip beğenilen birisiyim dış görünüş olarak. Bana kendisi geldi hoşlanıyor gibi davrandı. Zaman biraz ilerleyince fark ettim ki artık biraz daha soğuktu bana karşı. Sordum ve eski erkek arkadaşını unutamadığını söyledi. Bu yüzden benim ilgime karşılık vermesi doğru olmazmış. Ben de kendi haline bıraktım. Ama yine de sanki benden bir şey beklermiş gibi davranıyor karşılaşınca. Hani mesaj atıyor umursamaz cevap verince üzgün emojisi. Yüz yüze görünce yanima gelmeyi düşünüp son anda vazgeçmeler garip garip bakışlar yine beni görünce. Hani ben yara bandı olmamak için kendimi geri çektim onu kendi haline bıraktım. Ama kendisinin eski sevgilisini unutamiyorken bana böyle davranmasını anlayamıyorum. Konuştuğumuz zamanların başında da yazmayınca trip atıp mesajları falan siliyordu önceden attığı.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar Ne Diyor

(2)
 • Siz doğru olanı yapıyorsunuz. Aradaki mesafeyi daha da arttirmaniz gerekir hatta.

  • Amacı nedir peki böyle yaparak? Hani aklındaki oysa ne diye hala bana karşı böyle

  • Aklı ile kalbi arasında git gel durumları olabilir. Eskiyi bırakamayan yanı ama buna rağmen sizinle geçirdiği vakitlerin ona iyi gelme durumu falan derken aklı karışık diye düşünüyorum şu an kızın.

  • Aslında benimle çok vakit geçirmedi ama dış görünüş olarak ilk etapta beğendiğini düşünüyorum. Çevremdekiler de boyle dedi. Ben ondan da bir şeyler bekledigim için çok üstüne düşmedim ya şüphe vardı içimde. Sonra zaten bu üstte yazdıklarim yaşandı.

  • Hepsini Göster
 • uf ne istediğini bilmiyosa uzaklaştırcaksın

  • Bu kızın bana karşı ilgisi var mı varsa da işte ilginç eski sevgilisini de unutamıyor. Harbiden çok kötü durumlar.