Çirkin biriyim , nasıl ilanı aşk edebilirim?

Hoşlandığım bi kız var aynı iş yerinde birlikte çalıştığımız ne yalan söyleyeyim her yönüyle tam evlenelcek kız ama gelin görü ki çirkin biriyim , kızın çok taliplisidr var?

Güncellemeler:
1 ay
Gggg
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Kendini çirkin görürsen çirkin kalırsın. Bak şunu aklına yaz. Sen kendini nasıl görürsen, insanlar da öyle görür. Tarzını değiştir mesela. Sakalın yoksa sakal bırak varsa kes. Saçları değiş. Giyimine özen göster. Konuşabilmeyi bil. Hani sokakta görüyorsun ya çok güzel kızlar yanında cins cins heriflsr. O adam da çirkin olduğunun farkında ama kendini çirkin görmüyor. Öyle özgüveni ve dili var ki kız kayıtsız kalamiyor. Özgüven, konuşmayı bilmek ve cesaret. Bu üçü bir arada varsa sende, ayarlayamayacagin kız yok.

En İyi Erkek Görüşü

  • Bence çirkin değilsindir ama sen kendini öyle görüyorsundur ilk olarak öz güveni geliştir. sonra da ilanı aşk etmeyi planla bunun için.. Bunu gerçekten istediğinden emin ol. Daha önce hiç âşık olmadıysan bu cümlenin çağrıştırdığı şeyleri anlaman zor olabilir. Sevginin birçok çeşidi vardır: arkadaşça sevgi, aile sevgisi ve aşk. Bu kişiye âşık olduğuna gerçekten inanıyorsan o zaman bunu ona söylemelisin. Ama, sözcüklerinin ciddiyetini düşünmen önemlidir. Aşk, herkes için farklı bir anlama gelir. Bazıları, gençlerin "gerçek aşkla" aşkın daha yüzeysel bir seviyesini ya da "gençlik aşkını" birbirine karıştırdığını söyler. Başkalarıysa derin ve anlamlı aşkı her yaşta yaşayabileceğine inanır. Niyetinde samimi ol. Birine, sırf sana daha fazla ilgi göstersin diye "Seni seviyorum" deme. Bunu ancak sözlerinin devamını getireceksen söyle. Aşk genellikle bir kişiye belli düzeyde önem vermeyi ve bağlılığı gerektirir.

En İyi Kız Görüşü

  • Bence açılıp açılmamanda en büyük karar kaynağın kızın duygusu var mı karşılıklı hoşlantı mı gerisi önemsiz eğer kızın gönlü yoksa dünyanın en yakışıklı erkeği bile olsan olmaz bu iş şimdi kız seni reddetse çirkin olduğum için diye düşünürsün hayır kızın duygusu önemli olan

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
  • Kalbin güzel olsun boş ver takma açıl sevdiğine

  • Kimse çirkin değildir sadece bakım herkesin farklı güzelliği yakısıklılıgı var umut umut yoksa olmaz

  • Bakire olmasa evlenir misin dürüst ol ama

  • Kızla arkadas misiniz