Diş doktoru olup da benim kadar ezik veya sümsük birisi daha var mıdır?

Benim yerimde olabilecek erkeklere bakıyorum her şeyi yapabilirler ama ben yapamıyorum, mesela her şeyi tek başıma yapıyorum aklıma gelmiyor birilerini davet etmek. Sürekli ailemle birlikteyim. Yaz tatillerim de bile. Arakadaş sayım bile çok az. Kurslara da katılıyorum ama ne bileyim her seyi kendi icimde yaşıyorum. En basitinden hiç kavga etmedim hayatımda bir kere yumruk atıp da yemişliğim yok. Hep akademik kariyer , okul, kurs, iş geçti ömrüm. Kız arkadaşım bile olmadı bu yaşıma kadar siz düşünün.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Bunlar bir eksiklik mi sizin icin?

    • Bence çok büyük eksiklik. Neden derseniz böyle yaşamış insanlar hep iyi yerlerde, siz hiç gördünüz mü kavga nedir bilmeyen bir yönetici veya erkek. Bunlar erkeksi özellikler ama bende sıfır. Bizim bölümde bile hastalara afedersin köpek ceken hekimler daha tercih edilesi, iyi niyet güzel sözler hastalar icin hicbir sey ifade etmiyor. Beni sadece çocuk hastalar seviyor. Bilmem az cok anlatabildim mi.

    • Cocuklarin sevgisini herkes kazanamaz. Ne mutlu size.😊 Bahsettiginiz ozelliklerdeki erkekleri erkek olarak referans almaniz, kacga dovus yapmamis olmayi eksik hissetmeniz kendinize haksizlik. Onlari normal kendinizi anormal gormeniz bu cagin bize dayattigi bir sey, oyle olmazsan secilmezsin, sevilmezsin, erkek degilsin vs. Aksine sizin kiymetinizi bilecek akli basinda arkadaslariniz ve sizin degerlerinize uygun sevdiginiz kadinla da karsilacaksiniz. Nazik insanlar kendi kiymetlerinin farkinda degiller. Lutfen kendinize haksizlik etmeyin. Belki cevrenizi genisletmek adina biraz daha gyret gosterebilirsiniz, farkli bakis acilarini gormek iyidir, cok derinlikli arkadasliklara gerek duymadan iletisim kurabilirsiniz.

    • Hepsini Göster
  • Sana ilgisi olan kız olmuştur

    • Adı üstünde ilgi, yani fark edilir görülür veya hissedilir. Ben böyle şeyler hiç yasamadım