Dönmeli miyim? Kalmalı mıyım?

Eski eşim var severek evlenmiştik. Baya seviyorduk yani. Durumumuz gayet iyiydi. Her istediğimizi yapıyorduk. Evlendiğimiz de ailesi ile küstü. Tanımıyordum ailesini. 5 yıllık falan evliydik ailesi ile barıştı. Daha sonra ailesi benimle olmasını istemedi. Sebebi onlara uygun değilmişim alkol falan kullanmammış. Ayrıldık boşandık yani. Boşandıktan iki ay sonra eşimin 3 aylık hamile olduğunu öğrendim. Tekrar nikah falan istedi ailesi bu seferde ben kabul etmedim. şu an Rusya'da yaşıyorum. Oğlum ise Türkiye'de ve şu an 5 yaşında. Başka birisiyle tanıştım ve o kişiden bir kızım olacak. İlişkimiz şu an gayet güzel en azından sevdiğim kişinin acısını unuttum. Türkiye'ye dönmek konusunda çok kararsızım. Dönersem birlikte olduğum insan ve kızım Rusya'da kalacak dönmezsem oğlum üzülecek. Oğlumu Rusya'ya getirmek istiyorum annesi de bunu onaylar ama anne daha önemli o nedenle ayırmak istemiyorum. Fikir önerileriniz varsa alabilir miyim?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • kal rüyada oğlan büyüyünce alırsın yanına
  • Rüyadan kastınız ne acaba

  • Rusyada yazacaktım öyle düzeltmiş telefon

 • Ya öyle Bi çelişkide kalmışsın ki, oraya koysam olmuyor buraya koysam olmuyor.
  Öncelikle her türlü birilerinin üzüleceği kesin bunu bilerek başla. En çok hangi kadınla olmak istiyorsan bence onunla ilişkine devam et. Çocuklara gelince onlar senin çocukların zaten. Olabildiğince yanlarında ol, babalık görevini yap. Hep bilsinler seni.
  Ama daha az sevdiğinle olma sakın, sonra diğerini düşünüp pişman olup o kadına iyi davranamazsan, zulmetmiş olursun. Hangi kadını seviyorsan onunla ol, bir kadına acıyarak onla birlikte olmax
  • Eski eşimle ilişkim bitti. Yeniden başlamayı da düşünmüyorum. Sadece oğlum için bir araya gelirim. Tek sorunum oğlumun aile olarak birlikte yaşamamızı istemesi. Yaşı daha çok küçük ama çevresinden çok etkileniyor. Özellikle kreşteki çocukların konuşmalarından vs. etkileniyor. Onlar gibi falan olmak istediğini söylüyor. şu an bu mümkün değil. Ama en azından yanında olabilirim. Babalık yaparım. Bu seferde Rusya'daki kızım ve annesini yarı yolda bırakmış olurum.

  • E işte iki tarafta da üzülen birileri olacak işte. En azından kendinin daha iyi olacağı yeri seç ki, insanlara daha iyi gelebilesin

  • Ne yapacağımı bilmiyorum? Kime soracağını bilmiyorum? Aile büyükleriyle zaten aramız kötü? Başkasına da sormak yanlış olur. Bende buraya yazdım 3n azından bir akıl veren falan olur diye.

  • Hepsini Göster
 • volki tolki
 • Şuanlik yeni ailenle kal derim bırakıp gitmek olmaz. Oğlunla görüşür yazarsın ararsın yaz olunca yanına alirsin