İlişkiler

En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Tinder

En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Tinder "en iyi" arkadaş edinme uygulamasıdır, ülkemizde de en çok kullanılan uygulamadır hatta. En fazla kadın ve erkek profilleri burada yer alıyor. Uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran fark ise, uygulamada fake hesaplarının çok fazla yer almaması. Bu uygulamadaki profillerin çoğu gerçek. Programın mantığı basit. Karşınıza profiller çıkıyor, siz de beğeniyorsunuz ya da es geçiyorsunuz. Karşınızdaki kişi de sizi beğenirse, eşleşiyorsunuz ve birbirinize mesaj atabiliyorsunuz. Tinder'ı indirip incelemek istiyorsanız, tıklayın

Okcupid

En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Okcupid, ücretsiz mesaj atabileceğiniz bir uygulama. Yani bu konuda bir ücret istenmiyor. Fakat mesaj kutusu kısıtlı tutuluyor. Bir üye fazla mesaj aldıysa, siz ona mesaj atamıyorsunuz mesela. Yine de kolayca özel mesaj atma olanağı sebebiyle, bu uygulamayı sayesiyle arkadaş edinebilirsiniz. Uygulamada, karşınıza eşlenecek profiller çıkıyor. Kendi profilinizi doldurduğunuzda, nasıl bir kişi aradığınızı seçtiğinizde, karşınıza size en uyumlu profili çıkarıyor. Okcupid'i Google Play üzerinden ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

InstaMessage

En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Instagram hesabınızı kullanarak, arkadaş edinebilirsiniz. Sizin gibi, karşınıza diğer instagram kullanıcılarını çıkarıyor ve konuşma olanağı sağlıyor. Konum açarak da etrafınızdaki instagram kullanıcılarına erişebilir, onlarla konuşabilirsiniz. Ama bu programı kullanmak için iyi bir instagram profiline sahip olmanız şart. Çünkü karşınızdaki kişi, sizin profilinizi, resminizi ve paylaşımlarınızı inceleyecek. InstaMessage'yi Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Happn
En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Happn, konumunuza bağlı olarak sizin bulunduğunuz yerdeki kişileri karşınıza çıkarıyor. Etrafınızda, ya da mahallenizde, gittiğiniz kafelerde bulunan kişileri karşınıza çıkarıyor. Bu profillere kalp yollarsanız, yani onları beğenirseniz, onlar da sizi beğenirse eşleşme yakalıyorsunuz ve birbirinizle konuşma imkanı buluyorsunuz. Happn, genelde etrafta görülen fakat hiçbir şekilde ulaşamadığınız, konuşamadığınız insanlara ulaşmak için, onları sosyal medyada bulmak için kullanılıyor. Happn uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Azar

En İyi Arkadaş Edinme Uygulamaları

Bir görüntülü konuşma programı olan Azar, tanışmak istediğiniz kişilerle direk görüntülü olarak konuşma olanağı sağlıyor. Yani normal mesajlaşmak ve konuşmak yerine, direk olarak görüntülü konuşabiliyorsunuz. Program bu olanağı verse de, çok dikkatli olmanız gerekir çünkü uygunsuz hareketlerde programdan uzaklaştırılabiliyorsunuz. Azar'ı Google Play ve App Store üzerinden indirip, inceleyebilirsiniz.

3 2

En İyi Kız Görüşü

 • birisine kızdığım zaman ben de başkasını bulucam deyip indiriyorum birkaç arkadaşlık uygulaması ama üye olmadan siliyorum, benim uğraşabileceğim türden değil.
  emeğine sağlık.

En İyi Erkek Görüşü

 • KizlarSoruyor'dan iyi, arkadaş edinecek bir platform yok. Burada insanların sorularıyla, görüşleriyle, benceleriyle karakterini çok iyi öğreniyorsun.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4 6
 • Tinder ücretli mi?
  • Ücretsizdir.

 • Azar ve ınstamessage hariç diğerlerini ilk defa duydum. Emeğine sağlık :)
 • Peki gay arkadaş edin me var mı
 • Happn
  • Happn varmış görmemiş kb.

 • Happn haricinde diğerleri boş iş 🌺
  • Çok manita düşürdün herhalde

  • Hayır arkadaş edindim, Bence'nin ismi manita düşürme uygulamaları değil.. 😒😒🌺

 • telefon geceleri zırt pırt ötüyor mu sen onu soyle

  emeğe saygı
  • Öyle çok bildirim gelmiyor bunlarda.

 • Tinder ve okcupidi kullanıyorum, çok faydasını gördüm 😉
 • yeni ücretsiz arkadaşlık ve evlilik sitesi hadihayirlisi. net
 • arkadaşlar yardım edin acil bu asknerede. com diye bir uygulama var oraya resmim ve telefonumu yazmış bulunuyorum eşim görsün istemiyorum nasıl silebilirim silmesem bir sakınca olurmu yardım ederseniz sevinirim
  • eşin eğer seninle aynı kafada değilse böyle sitelere girmez görmezde , korkma... evli insanların böyle şeylerden uzak durması lazım..

 • Okcupid sadece sana uygun kişilerle seni eşleştiriyor pişti kartı gibi karşına çıkan erkek veya kadınları sağ sol kaydırmalarla beğeniyosun ya da eliyorsun ama onların haberi olmuyor. Haberleri olması için paralı üyelik yapmaları gerekli. Eğer onlarda seni karşılarında ki benzer listesinden beğenirse denk düştüğünüz gibi ikinizede karşışıklı beğendiniz diyip bildiriyle mesajlaşma imkanı sunuluyor. benzerlikler siteye girerken cevapladığınız sorulara göre belirleniyor son o soruları 1000 e kadar çıkarabiliyorsunuz. karşınızada aynı ve benzer cevapları verenler çıkıyor. tam zıtlarınızı ve benzerlerinizi görebiliyorsunuz aynı zamanda konumla çalışıyor yakın çevrendekilerden yani. dil ingilizce. birde bir mesajlaşma silindiği an her yerden ve hesaptan siliniyor bir tarafın silmesi yeterli istemediğiniz insan bir tıkla ulaşamıyor.