En ufak sevgi kırıntısına düşmeyi nasıl bırakabilirim?

20 yaşında sayılırım. Anne sevgisi olmadan büyüdüm. Hala da öyle devam ediyorum aile evinde.

Reelde sevgili yapmadım. Buradan ise 1 tane yaptım 2 ay sürdü, bitti. Çok oldu biteli.

Beni ben olduğum için seven bir kızın, sevgiye önem veren bir kızın, sevgilim olduğunu düşünmem bile yüzümü güldürmeye yetiyor, bazen mutfakta kendi kendime tribe giriyorum sanki sevgilim varmışda beraber yemek yapıyormuşuz gibi : D (Bak yazarken mutlu oldum lksjfhglskjhsfs)

Bir kafeye gittiğimde güler yüzlü bir kadın personel olsun, otobüste işte anlık yüzüme bakıp güleni olsun, tek takılan şu narin tatlı kızlar olsun falan tak diye hayal kuruyorum (iyi manada, kötü aklınıza gelmesin öyle bir yapım yok).

Ben böyle olursam çok üzerler biliyorum. Bir yandan da sosyal ilişkilerimi geliştirmeye ve kişisel gelişime dikkat etmeye başladım. Fakat bu konuyu aşamıyorum. Ne tavsiyelerde bulunursunuz bana arkadaşlar?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Tatlı aşıksın :)) kaçırmak istemezler bence seni

    • Bu halimin farkındayım, duygularımda çok değişken olur hep, 1 dakikada tonla duygu değişimi de yaşayabilirim, hala kendimi çözebilmiş değilim : D Fakat genelde en çok üzülenler böyle kişiler oluyor. O yüzden değişmek istiyorum. Tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim.

    • Tanışıp ilişki yaşamak isterdim aksine

    • Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Lakin ben kafamda uzak mesafe ilişkisiyle beraber direkt bu sevgi açlığıyla doğru kararlar verebileceğime inanmadığımdan dolayı, ilişki yaşamayı rafa kaldırmış durumdayım : / Tekrardan, yüzümü gülümseten düşünceleriniz için teşekkür ederim. Umarım hayatınız çoğunlukla tatlılıklarla dolu olur : )

    • Hepsini Göster