İlişkiler

Erkeklerin yaşça büyük bayanları tercih etmesi nedendir?

bayanlar açısından bakıldığında hayatlarındaki erkeğin yaşça büyük olması ilişki yönünden avantaj sağladığı görülebilir ancak özellikle son zamanlarda erkekler kendilerinden yaşça büyük bayanlarla evlilik yapabilmekteler.neden erkekler yaşça büyük bayanları tercih eder oldu_? yorumlarınızı bekliyorum..
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Hiç böyle birini tanımyıorum. Ne cevremde ne de arkadaşlarım tarafından böyle birşey gelmedi. Hadi magazin programlarında yaş farkı 10-15 olan kadın kücük yaştaki erkekle evlenip 1 sene kalıyor ve boşanıyor bunları duydum. onlar o kadar para icinde evlenip boşanabiliyorsa normal biri nasıl evlenebilir ki?

  Tamam kadın erkekten 2-3 yaşbüyükse belki problem cıkmaz ama 5-10 yaş oldugunda kesinlikle amac sadece cinsellik oldugunu düşünürm.Sevgiliyen tabi. Evlenme işine gelince kolay kolay cıkarı olmadıgında bir erkegin 5-10 yaş büyük bir kadınla evlenmesi cok cok zor. 100 kişiden 1 -2 kişi evlenir belki. ama geri kalan 98 kişi cıkar ugruna kendini satar diye düşünüyorum.

  Bir futbolcu vardı gecen tvde cıkmıştı 21 yşaında onunla kimdi o kadın ünlü biri30 küsür yaşında biri sevgili gibi olacakmış alişan da arkadaşım demişti sanırım

  ha evet demek akalın ve savayş yılmaz. demet akalın 39 yaşında Savaş yılmaz 21

  link

  Ama kimbilir belki de aşk yaşamazlar. Sadece düet icin de olabilir.

  Fakat paparazi yakaladıysa vardır birşeyler sanki.

  • eski erkek arkadşımm daha ilişki yokken aramısda öyle diyim ben. tercihim olgun bayanlar derdi.. onun dışında daha yeni arkadaşımın abisi kendinden 4 yaş büyük birisiyle nişanlandı.. çevremde görmeye çok sık rastladım bu durumu..ve açıkçası merak ettim neden die_?

  • Nişanı o kadar da önemseme nişan bozulabilir. Niikah ise 1-2 sene sonra bitme ihtimali bile olabilir. Yani tercihim olgun bayanalr diyen erkek arkadaşının yaşı kac acaba ? onun amacı farklıdır herhalde. Tercihim olgun bayanlar da neyin nesi ya. sacmalamış. Bir erkek kendini olgunlaştırabilecek bir kadın arar. Belkid de derdi budur. Yoksa erkegin kendini olgunlaştırma safhası cogu kişide geçtir.

 • Bu sorunun binlerce cevap ı var emin ol fakat bir kaçını sayiyim...1.bizim yaslarımızdaki kızlara göre daha olgun olabilmeleri...2.kadınlar şarap gbidir yıllar gectikce güzelleşmeleri :)).3.kızların kendinden yasca büyük erkelere bi hayli torpil tanımalarına inat olsun diee :))) ...sanırımm bunlar yeterlii..

En İyi Kız Görüşleri

 • ben benden 3 yaş küçük diye biribriimiziilk gördüğümüz andan beri sevmemize rağmen ağırdan aldığım için onu kaybetttim..

  o yaşı bahane ettiğimi onu beğenmediğimi sanmış halkbuki yaşından dolayı ağırdan alıyordumki ben zaten yaşımdan en az 5 yaş küçük duran biriyim

  yani o kadar pişmanımki..sevdiğin zaman buna takılmamalı insan

  çok büyük hata ettim şimdi de o beni seve seve başkasıyla evlilik yolunda ve elimden bişi gelmiyor..
 • Genelde ergen, yaştaki genç erkekler tercih eder sebebi de cinsellik yönünden yaşıtı olan kızların yapmadığını o yaşı büyük ablalarımız yapar.Aslında böyle ikilileri arasında cinsellik varsa onlar arasında aşk değil şevhet vardır.O genç erkek o ablamıza şevhet duyar ama aşık olduğunu sanar.

  Aşkla şevheti karıştırır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3 7
 • kafalar ve duygular anlaşınca herhalde nufus kagıtlarına bakmıyorlar ve ıyı yapıyorlar.

 • özellikle böyle bir tercih yaptıklarını sanmıyorum ben. aşık olduktan sonra yaşını öğrendiğinde erkek, sen benden büyüksün seni sevemem diyemez. kadın da erkek küçük olduğu için vazgeçmez. bence bir önemi yok. çok uç noktalarda olmadıkça tabii...
 • Kimse aşık olacağı insanı bilemez .
  • ERKEK EMSALLERİNE ULAŞAMIYORDUR, KADINDA DAHA GENÇ VE DİNAMİK BİRİSİNİ YAKALAMIŞTIR. HER İKİSİDE İSTEDİĞİNİ BULDUĞUNDAN İLİŞKİ KOLAY BAŞLAR VE DEVAM EDER.

 • Neden biri esmer sever başkası sarışın sever?

  Neden biri zayif sever başkası tombiş yada şişko sever?

  Neden biri sessız sever başkası çok konuşan sever?

  Zevk tartışılmaz. Evet obez kadınlara aşık olan zayif erkeklerde var..

  Yaşlı kadınlardan hoşlanan genç erkeklerde var..

  Bunun sebebı yoktur, öyle zevk meselesıdır
 • Bazen, kafa yapısı..

 • Yaşça büyük olan bayan

  olgundur.

  olaylara farklı yaklaşır.

  daha mantıklıdır.

  görmüş geçirmiştir..

  daha güvenilirdir...

  sır nedir bilir...

  bazı kişisel durumlar kalıplaşmış ve oturmuştur..

  vs...

  Not: Bazı istisnalar kaideleri bozmaz.
  • Bence olgunluğun yaşla alakası yoktur.ama zevk meselesi yada ihtiyaç meselesi olabilir die düşünüyorum.

  • yaşı büyük olan insan daha olgun olur ve karşı cinsin ihtiyaçlarını karşılayabilir. ki kendi ihtiyaçları içinde daha güvenli olur. tabikii zevk meselesi..bazı insanlar tabiri caiz ise çıtır kızların kaprislerini çekmek yerine olgun kişilerle beraber olurlar..

 • kadınlar yaşça küçük erkekleri tercih eder oldu.tercih için hiçbir prensibi olmayan erkekler de hemen karşılık verdi buna.
 • Tam Tatminlik.
 • anne özlemi
 • Adriana lima hande ateizi pinar altug kendilerinden 15 20yas kucuk bir erkekle beraber olunca toplumumuzca ne hos karsilaniyor ama :) Ama hic taninmamis biri oldugu zaman yok anne hasreti yok sapiklik yok olmaz vs. gibi cahilce dusunceler goruyorum. Bayanlarda ozaman baba hasreti cektigi icin kendisinden yasca buyuk erkeklerle beraber oluyor demekki :) Bana gore yaşin bir onemi yok seviyorsa gercekten olmicak diye birsey yok.