Eşim boşanma davası?

Ortada darp aldatma hicbirşey yok tamamen rahatlık batıyor sürekli sorunlar üretiyordu boşanma actı dilekcede benim dövdüğümü vs yazmış tabiki yalan. Onu cok sevdiğimi biliyor kac kez ailesine gitti gönlünü aldım beni kırdıysada sustum ama bende boşanma actım. Son 1 aydır sürekli her yerden engelliyor engeli acıyor 31 yaşında kendisi dikkat çekmeye mi çalışıyor. Sizede saçma gelebilir ama gercekten darp şiddet aldatma yok bastı gitti. Tartışmalarımızın konusu ailelerle ilgiliydi oda normal yeni evliyiz:

Güncellemeler:
4 ay
Babam oğlum sen eşine yuvana sahip çıktın herşeyi yaptın vicdanın rahat olsun evet bizi rezil etti gitti ama sen rahat ol. Ki benim babam duygusal değildir her olayda eşimi savunurdu.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Kral darp ve şiddeti kanıtlayamazsa ne olacak?

  • Sorunda bu işte. Benim bipolar şizofrn bozukluğum varmış mahkemeye dilekcede hastaneye sevkimi istedik. Ayrıca ispatlıyamazsa ne olur bilmiyorum. Tek bildiğim emek verdiğim yuvamı dağıttı gitti. O alışmış benim altan almama ama yeter artık.

  • boş ver kral. Bu hayatta seni yoran insanlar için çabalamana gerek yok. Ne o peygamber ne de sen sahabesin.

  • Birgün işten geldim üşütmüş eşim ilac verdim yemek hazırladım sonra niye mutsuzsun hani bak benide mutsuz yapıyorsun ben ailemle mutluydum dedi bende sustum dışarı cıkıyordum izin vermedi gel otur dedi 10 dakka sonra polis geldi hakkında şikayet var eşini dışarı cıkarmıyormuşsun dövmüşsün :) komik ama gercek. Erkek dediğin hanımına vururmu hadi diyelim evden cıkarmıyordum seni günüdz işe gidiyordum cıkıp ailene gitseydin..

  • Hepsini Göster
 • Uzatma bence boşan gitsin hatta sen aç davayı engelle seninde gururun var bunu yapma amacı ne biliyomusun çok çok afedersin aileye çevreye yaa görüyorsunuz nasıl peşimden köpek gibi koşuyor nasıl süründürüyorum demek için emin ol bazı kadınlar şımarıklığı egosu böyle tatmin etmeye bayılır aç davası sen değil ben seni istemiyorum engelle konuşma yürümez inanki yürümez böyle evlilik yaşın gençken kurtar kendini ben mahfettim düzelir umuduyla sen mahmetme kendini keşke zamanında biri çıksa bundan sana koca olmaz kendini kurtar dese uyarsaydi

  • maalesef öyle size istek attım beni rezil etti herkeze.

  • yazamıyorum size.