Eşimin nesi var?

Evleneli 2 ay oldu ama hiç bir zaman yanımda soyunmadı her zaman kapıyı kilitledi ve orada soyundu ve ya beni dışarıya yolladı bu zamana kadar dayandım ama bu huyundan çok sıkıldım nesi ayıp

1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bazı insanlar böyledir yani burada doğru yanlış yoktur. Ben de genelde üstümü değiştirirken yalnız olmayı tercih ediyorum sonuçta o ilişkiyle alakalı bir an değil ki eşimle paylaşma durumum olsun. Tabi yanında giyinmek de doğal bence hani onu da yaparım ama ille de öyle olmalı diye bir şey yok.

  Evli olmanız her ânınızı birlikte yaşamalı olduğunuz, birbirinize açmalı olduğunuz anlamına gelmiyor. Hem daha iki aylık evliymişsiniz, çok yenisiniz belki zamanla değişir tercihi ne belli. Yinede konu aranızdaki ilişkiyi etkilemiyorsa, cinsel hayatınızda sorun yoksa sıkıntı edilecek bir durum değildir.

  • Ama sizin eşiniz işte hayat yoldaşız bir hayatı paylaşıyorsunuz birbirinizin olmuşsunuz anne baba olmuşsunuz kadının kocasının yanındayken giyinmesinde hiç bir sakınca yoktur onu demeye çalışıyorum.. Ama evliyiz ulaşabilecek en son nokta bir kadınla bir erkek arsında aynı yastığa baş koyuyoruz her anımızı birlikte yaşamalıyız.. cinsel hayat pek yok eşim tatmin edemiyor beni pek

  • İşte bu cümleleri eşinize kurmalısınız. Daha iki aylık evlisiniz gelmiş burada şikayet ediyorsunuz oysaki bunları eşinizle konuşsanız sorunlar ortadan kalkar. Hayatı paylaşmak hayatın her anını paylaşmak değildir, bazı durumları hâlâözel tutmak isteyebilirsiniz, bu normaldir. Evlilik tek bir kalıp değildir yani herkes kocasının yanında üstünü değiştiriyor vs. gibi bir şey yok. Ayrıca tatmin olmadığınızı güzel üslupla konuşmak yerine ilişkide tavrınızla belli ettiyseniz, eşiniz onu çekici bulmadığınızı düşünerek daha da uzaklaşmış olabilir. Bir ilişkinin temeli iletişimdir. Ne zaman konuşma biter orada evlilikte som bulmuş olur. Cinsellikten olan beklentinizi söyleyin ona ve onun ne düşündüğünü, şuanki ilişki durumunuzda neyi çok sevdiğini neyi değiştirmek istediğini sorun. İki ayda insan birbirine tamamen alışmış olmaz hatta uzmanlar evliliğin ilk senesinin alışma süresi olduğunu söylüyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Sinirli sık onu

 • Olması gereken bu.

  • Bu kişi karım yalnız nikahıma aldığım helalim görmem de ne sakınca olabilir

  • Aradaki saygiyi korumak acisindan gerekli.

  • karı kocayız neyinden çekincez

  • Hepsini Göster