Eski flörtü kıskandırmak?

Merhaba arkadaşlar eski flörtle 1 aydır konuşmuyoruz bı anda konuşmayı kesmişti. O ve kız kankası ilk zamanlar kulüpte falan Instagram story atıyordu sonra takipten çıkmıştı. Ama numaramı silmemiş WhatsApp durumlarıma bakıyor ben şimdi duruma kulüpten video atsam nasıl olur saçma mi? (Bu arada bizim bı wp grubu vardı ondan da çıkmamıslar ve profil fotosu da 4ümuzün olduğu foto anlamadım yani instadan çıkıp oradan cikmamalarini)
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Kısaca kızın umrunda değilsin

    • Evet o da benim çok umrumda değil bu saatten sonra ama onu küçük düşürücem er ya da geç 😅 Peki gruptan neden çıkmamışlar onu anlamadım. Bı de grubun fotosu sarıldığımız tarzda bı foto yani instadan cikiyosan gruptan da çıkarsın numarayı da silersin bu biraz saçma geldi bana :)

    • Kafanı karıştırmak ve seni yedekte tutmak için gruptadır. Kızla uğraş ki o da iyice havalansın

    • Bu arada cidden o mallığı ilk başta yaptım. Hani bı anda soğuk yapmaya başlayıp konuşmayı kesti Instagramdan falan çıkardı ya sebebini söylemeden aslında orada beni kendine iyice çekti. Neden böyle yaptı diye düşünmeye başladım. Mesaj falan attım yine tek tük soğuk cevaplar, sonra arkadaşım aradı işte bu sana ne yaptı gibisinden konuştu onunla bir sorunum yok şakasına takipten çıktım falan demeler bildiğin dalga geçti yani. Hoşlanıyodum ve birlikteyken eğlendigim birisi olduğu için başta üzmedi değil yani böyle yapması. Bir kadın olarak kadınların psikolojisini daha iyi bilirsin, şimdi ne yapmalıyım ya da nasıl onu aynı duruma düşürebilirim kısacası onu da böyle popo etmek istiyorum. (Karsida oturuyor ama okulu bu tarafta olduğu için yurtta kalıyodu öylesine takılmış da olabilir şimdi tatil oldu tabi ama okul açılınca illaki görürüm)

    • Hepsini Göster