Eski sevgilim beni arıyor?

Merhaba arkadaşlar, benim bundan 3 yıl önce 5 yıllık bir ilişkim vardı bazı nedenlerden bitti ayrıldık biz ayrıldıktan sonra da kız arkadaşım onu terk eden, ona olan ilgisi ve duygusu biten, sevgisi tükenen bundan ötürü de onu benden önceki eski sevgilisine tekrar geri döndü ama bu süreç içerisinde beni hep aradı bana mesaj attı son bir buçuk yıldı benimle iletişim kurmadı tam kurtuldum derken beni son 5-6 aydır yine sık sık aramaya başladı sizce beni neden arıyor olabilir ki hayatında benden önceki sevgilisi varken niye benimle iletişim kurma çabasında?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Ne istediğini bilmeyen tip uzak dur

    • Cidden hayatında biri varken neden beni arıyor anlamış değilim, merak etmiş, özlemiş mi, geri dönmek mi istiyor üç sene sonra niye arıyor olabilir sizce?

    • Umdugunu bulamadı nabız yokluyor yüz bulsa senden dönecek

    • Umduğunu bulamadı derken? Şu anki hayatında olan kişi ile alakalı mı umduğunu bulamadı acaba onu mu kasdettin? Zaten şu anda hayatında olan kişi onu biz tanışmadan önce terk etmiş idi ona olan ilgisi sevgisi duygusu bitip tükendiği için ama ben onu çok sevdim öyle çok sevdim ki onu bana sen beni hayatımda tanımış olduğum en güzel seven adamsın derdi acaba ona olan ilgili duygumu sevgimi mi özlüyor, haliyle benden önceki kişi de onu benim kadar sevmemiş, sevmiyodur da eminim o nedenle mi geliyor acaba?

    • Hepsini Göster