Eski sevgilimin taktiği ne ve ne yapmayı amaçlıyor?

Herkese merhaba. Eski kız arkadaşım twitterdan yeni ilişkisi ile ilgili tweetler, whatsapp ekran görüntüleri paylaşıyor (ne gariptir çocuğun adı filan yok sadece bir iki satır mesaj gözüküyor, kimin attığı belli değil). İki gün evvel benim engelimi kaldırmış whatsapp'tan. Ben yazmadım haliyle. He birde twitterden bir ara benim onunla birlikteyken attığım mesajlardan da sanki yeni seviglisi atmış gibi ss alıp paylaşıyor.

Bu kızın yapmak istediği ne? Ne yapmak lazım?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Psikolojik sorunları var

  • Ben de farkıdnayım borderline ve psikolojik sorunları olan bir kadın olduğunun. Tipine, davranışlarına bakınca anlaşılıyor bir gariplik olduğu. Bizim ilişkimizin bitme sebebi de buydu zaten. Birgün çok sıcak bir gün ne istediğini bilmiyor bir gün mesajlarıma görüldü atıyor vs. Beni aldattığını düşünüp eski sevgilime mesaj attım ben, doğum günümde attığım mesajlara dönmemiş ve aramalarımı açmamıştı. Aynı gün eski sevgilim kutlayınca doğum günümü kızın attığı mesajalra döndüm. Eski sevgilim ss alıp buna atacaktı çünki onunda huyunu suyunu biliyorum. Öyle de oldu fakat bizimkisi "bizim harika bir ilişkimiz vardı neden bana bunu yaptın ben sana yetersiz miyim vs. vs." diye zırlamaya başladı. Bana saygısı olduğunu hssetmiyordum. 1 sene evvel ayrıldık ve bir senedir zaman zaman gelir benim yanıma, bizden bir şey olmayacağını görür çeker gider. Bu kez biraz abarttı ama, ilişkisi var gibi davranıyor sanırım.

 • Daha çocuk ergen büyümemiş bak biri var diye göze sokmaya çalışıyor bırak boş ver hayrı gelmez git birini bul çocuk daha

  • İnan ne yaptığını bilmeyen sorunlu sorunları var küçük bir çocuk gibi

  • Uzak dur en iyisi aman

  • Çok haklısın. böyle insanlar kara delik gibi birde insanın enerjisini zamanını ve psikolojisini sömürüyor. 1 sene oldu ayrılalı ancak toparladım kafamı ya çok tramvatik ilişkiydi.

  • Hepsini Göster
 • Ne sacma şeylerle uğraşıyor, dikkat çekmek yani.. hiç bir şey yapma

  • Sanırım "bak benim sevgilim var gör bunları, ben çok değerliyim" imajı çizmeye çalışırken aynı zamanda whatsapptan engel açıyor ki eğer ona yazarsam egosunu tatmin edecek. Ben 9/10 tipi olan, sporcu, meslek sahibi ve uzmanlaşıp eğitmen olduğum bir hobiye sahip bir erkeğim. Kız 4/10, öylesine iki senelik bölüm okumuş ev kızı. Aşağılamk istemem fakat pandemide tanışmasaydık sanırım ikimizin yollarının pek kesişme ihtimali yok. Ne yapyım yazmayayım değil mi?