Eski sevgilimle 6 aydır ayrıyız benden kaynaklı bi ayrılık oldu. Ben onu nasıl kazanabilirim ( aldatma felan yoktur) ?

Arkadaşlar sizden tarafsız olarak ve ciddi bi fikir almak istiyorum. Eski sevgilimle uzun ilişkim oldu benden kaynaklı ayrılık yaşadık arkadaş çevresini fake hesaplardan takip edip kendi kendime mesaj atıyordum o hesapları benim olduğumu telefonumdan gördü ama yakın arkadaşları değildi hatta adına da bir şey yapmadım benim saçmalığımdı. Ama hatamı 6 aydır belirterek dönmesi için çok çaba sarfettim mektuplar, ayrı şehirde bilmediğimi sandığı yer de bile gidip bekledim. Olmadı ama ilişkimiz içerisinde tanımadığın kişileri hesabından çıkarmasını istemiştim o da çıkarmıştı ams hala birileri duruyordu hiçbir şey demedim. Baktım beğeniyordu lakin güvenim sonsuz konuşmazdı ama saygı bekledim ya da unuttu o anlar bilmiyorum. Bunu belirtmiştim kıskançlık olarak yine bahane ürettiğimi felan söyledi sanki ne desem boş gibi ama hala onu düşünüyorum adına bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama hiçbir tepki gelmiyor. Okuduğu bölüm erkek çoğunluklu olduğu için hala gelen erkeklerin isteğini kabul ediyor ben takip etmiyorum bir yerden görüyorum. Hayatında hiç olmamışım gibi değersiz hissettirdi evet bi hata yaptım ama pişmanlığımı biliyor sadece erkek çevresi çoğunluk olduğu için baskı uygulamadan böyle bakmak istedim aradan. Çünkü o çocukların paylaşımları da hoşuma gitmedi. Tanımadığını bildiğim çocuğun her paylaşımını karşılıklı beğeniyorlar ben söylediğimde tabi beğeni işini belirtmedim. İlişkimiz zamanında söyleseydin bak böyle böyle diye. Gerçekten anılarımız dolu dolu ve hissettiğim hisler bu kadar baskın olmasa ben de ardıma bakmadan gitmek isterdim. Bu aşkı böyle bitiremiyorum. Kadın kendisini devamlı düşündüğünü bildiği birinden sevse de haz almıyor mu onu anlamıyorum. Yani çok absürt bi hata yapmadım ayrılığı bahane olarak mı algıladı yoksa arkadaş çevresine kararlı biri olduğunu mu gösteriyor inan artık bi neticeye varamıyorum. 2 yıldır beraberdik ve her şeye rağmen engelleri aşacağımıza inandık. Hatalar konuşulmadan tabi ama çözüme kavuşur ümidiyle gerçekten yapmadığım çaba kalmadı araya aileler de dahil oldu. Çok üstüne düşmedim malum Türkiye şartlarında yaşıyoruz kadınlar bu konudan rahatsız olabileceğini düşündüğüm için ara sıra yokluyorum konuşmak istesem de rızasını soruyorum. Benim ne yapmam gerekir hani ardıma gidemiyorum evet hata bendendi çabalarsam belki sonsuz aşkımıza tekrar kavuşacaz bu ihtimali hiçe sayamıyorum günün birinde o da, ben de pişman olmamak için. Tabi her şeyin vakti var sonsuza kadar diyemem bu çabayı çünkü aşkta gurur artık bi yer de olması gerekiyor. Ben bu noktada nasıl olmam lazım? Geri çekildim yine bir şey olmadı sürpriz yaptım aynı pişmanlığımı net mi görmek istiyor yoksa sevdiğini mi şanmıştır? Bu da onu kolay ayrılığa mı itmiştir?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Şu yazdıkların beni bile rahatsız etti. Ayrıca yaptığın küçük bir hata değil, hafif psikopatlığı andırıyor ve kız ürkmüştür. Ayrıca güvenmediğini de gayet hissettirmişsin. Şimdi hiç biri olmamış gibi davranmasını bekleyemezsin ve senin de rahatsız olduğun şeyler varmış zaten. Olmayan ilişkileri oldurmaya çalışıp kendinizi yormayın. Bazen sevsende bitmesi gerekir ve sizin de öyle olmuş. Sen bu saatten sonra kendine iyi gelmeye çalış, kopar bağlarını. Çabalamakla olacak iş değil, sensizliği tatması lazım. Bu arada sırf o sensizliği tatsın diye kayıplara karışma, beklentiye girme yani ne zaman arar döner diye. Gerçekten yoluna git.
  • Yani bu onu tedirgin edecek bir şey değil arkadaşlarına zarar felan versem anlarım da öylesine tanımaya çalışıyordum memleket felan sorarak biliyorum saçma ama sevgilimi devamlı beğenen sınıf arkadaşlarını ister istemez merak ettim. Güvensizlik yok çünkü adına bir şey yapmadım ve hiçbir türlü baskı felan da olmadı. Ben onu çok seviyorum ve zamanla birbirimizi daha net anlayacağımızı düşünüyorum. Bunun için ona nasıl adım atmalıyım geri çekildikçe hiçbir şey olmuyor kısa süre önce telefonda 1 saat konuştuk yüz yüze görüşmek istedim ama buluştuğumuzda konuşamıyorsun diyerek telefonda araştık.

  • Bence sen kendini kandırıyorsun. Bu yaptıkların fazlasıyla tedirgin edici davranışlar dostum. Ayrıca güvensizlik var itiraf et. Güven olan yerde böyle uğraşlar olmaz. Bence önce bi kendinle yüzleş kızı kandırmaya çalışma. Laf sokmak için yazmıyorum bunları yanlış anlama, ama sağlıklı bir kafada değilsin cidden.

  • Anlıyorum evet bu konuda inkar etmeyecem ama pişmanım gerçekten onu çok seviyorum ve ona ayrıldığımızdan beri konuşması için bile baskı uygulamadan rızasını soruyorum. İnşallah düzeltirim bu ilişkiyi günün birinde

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Merkür retrosundan bunlar hep djdj O istiyorsa yeniden başlayabilirsiniz ama istemiyorsa ağzıyla kuş tutuşan faydasiz
 • oha o seni unutmuştur be
  • Unutmadı da unutmaya çalışıyor ama ben de geri kazanmak istiyorum. Çok üstüne düşmüyorum malum Türkiye şartları lakin onu tekrar nasıl kazanabilirim diye düşünüyorum

 • Kazanamazsin baska erkeklerin kollarinda simdi mutlu huzurlu orada