Evlenene kadar her haltı yemiş insan?

Merak ediyorum, tanıdığım bir kız var arkadaşımın hayatını mahvetti onu aldattı, ondan hamile kaldı kürtaj yaptı zaten çocuktan öncede birileriyle yatmıştı, bu insanlar evlenebilirmi, geçmişleri Ortaya çıkar mı? Başka birinin genetiğini taşımış bu büyük bir olay, kimse böylesini kabul ederim?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Arkadaşından hamile kalmış. Sonuçta arkadaşının 'da bekareti yok artık yani o da çok masum sayılmaz. Belkide karşısına çıkan ve evlendiği insan onun daha önce cinsellik yaşadığını duysa soğuyacak ve yargılayacak. Kız çok suçlu aldatmış ama arkadaşını 'da temize çıkarma çünkü bekaret yalnızca kadına has bir şey değil ve olmamalı. Merak ediyorum erkekle hamile kalıyor olsaydı ülkede'ki kürtaj oranı belkide daha çok artacaktı çünkü siz cinselliğe daha çok düşkünsünüz. Bir erkek escorta gidiyor ama ben kızların özellikle arandığını çok görmüyorum. Fıtrat olarak cinselliğe sizin kadar ihtiyaç duyup kendimizi kaybetmiyoruz. Bakıldığında çoğu zaman sizin geçmişleriniz daha kabarık oluyor. Ergenlik döneminde bile afedersinde p*rno izleyen kız bir elin sayısını geçmez ki çoğunun haberi bile olmuyor ve düşün 24 oldum hâlâ izlemedim bilmem öyle şeyleri ama iyi biliyorum ki erkeklerin çoğunluğu o sitelere girmeye başlıyor erişkinlik çağında. Eşinin bu sitelerde ergenlikten beri dolaştığını bir kez hayal et ve bu durum sana gerçekten etik geliyor mu? Bir kere bizim penceremizden baksanız keşke. Aramızdan üç beş çürük elmayı çıkarıp değerlendirmeye alırken genelleme yapmayınız lütfen. Oran olarak ele alırsak net erkekler daha suçlu konuma düşer.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 1
 • Ben geçmişine bakmazdım sevdiğim kadının. ama herkesin kendi kararı

 • Birinin hayat tarzından bizene, kimseyi eleştirmek incelemek bize düşmedi.

 • Herkesi kabul edecek birisi mutlaka vardır

 • O haltı senin arkadaşın da yemiş. Şimdi senin arkadaşın temiz, o kız pis mi oldu? 😏

  • Dediğim gibi çocuk evlenmek istedi, ama o aldattı

 • Eden çıkar

  • 40 yaş üstü

 • Aldatmayan erkek yok denecek kadar az tabiki yaptığı kötü bir şey kızda olsa erkek de olsa ama hatasız insan mı var hatasından ders aldıysa neden olmasın

 • temiz erkekler temiz kadınlara, temiz kadınlar temiz erkeklere yakışır.. nur 26. ayet
  bunlar cirkin seyler ama tovbe etmis bir insan samimi ise hayatina cekiduzen vermisse Allah katında temiz sayılmıştır zaten , bize de oyle kabul etmek duser. değilse kendi yoluna bakarsın..