Evlenmek mantıksız mı?

Boşanma oranları gün geçtikce artıyor insanlar birbirlerinden beklentilerini karşilayamiyor bosanmayanlarinda en az yarisi mutsuz zaruri bir evlilik iste demekki evliligin mutluluk getirdigi falan yok bende karar aldım karsi cinsle artik iletisime gecmeyecegim evlenmeyeceğim ya da sevgili olmayi dusunmeyecegim.

Belki neslimi devam ettirmek icin cocuk isterim ama coccuguda koz olarak kullanan bir annenin eline dusmek istemem devir cok degisti.

ASk yok duygu yok namus zaten kalmamis hepinizin yolu acik olsun benim icin kadinlar sayfasi kapandi.

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhaba,
  Evlilik mantıksız değil, ben çok istiyorum. Evlenip yuva kurayım, eşim hayatım olsun, çocuklarım olsun..

  Evlilik Allah'ın emri peygamberin sünneti ve imanın yarısıdır. Bana göre en güzel aşk helal olan aşktır ve evlilik ile olur olmalı..

  Evliliği iyi ya da kötü yapan sadece kişilerdir. Kimileri yeryüzünde cenneti kimileri de cehennemi yaşatır. Üçüncü şahıslar ve geri kalan her şey bahanedir. Aksini ispat edemezsiniz..

  Yalnızlık kalabalıklar arasında yalnız kalmaktan daha iyidir. Birlikte uyuyup birlikte uyanmak ne güzel, her şeyi birlikte yapmak ne güzel!

  Evlilik her ne kadar normal ise boşanmakta o kadar normaldir. Olmuyorsa olmuyor zorlamanın ve kendimizi üzmenin zerre kadar anlamı yoktur..

  İnce eleyip sık dokumalı tedbiri elden bırakmamalı dikkatli olmalı çünkü insanlar menfaatçi ve çıkarcı oscarlık oyuncu köprüyü geçene kadar herkes melek rolünde oynuyor..

  Fakat herkes herkese benzese de herkes herkes değildir...

En İyi Kız Görüşü

 • Uzun süredir sevdiğiniz, arkadaş gibii anlaştığınız, saygı ve güvenin olduğu, çocukça tirplerin değilde olgun tartışmalarla uzlaşmanın olduğu bir ilişkiyse hayatınızda verebileceğiniz en mantıklı karar o kişiyle evlenmek olur. Ama seviyoruz birbirimizi diye anlaşamadığınız veya sizi yoran birisiiyle evlenirseniz hayatınız zehir olur. Yani evlilik doğru kişiyle gayet mantıklı bir karar

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • nafaka ödeyeceksin
  elin kızıda başkasıyla sevişecek
  bakın kadınlar artık paranın ğpeşinde
  sen olmuşun hamet olmuşun onların gram umrunda değil bu piyasada
  o imzayı atarsan olayı nbiter

  • Haklısın

  • analarıda aynıydı kızlarıda aynıhepsi ölüskici bunalrın

  • Kadınlar? Genelleme yapma sevdiğim adamla sokakata kuru ekmekte yerim. Paraya çok ama çok çok çok önem veririm ama sevgilim hep önde gelir

 • kesinlikle mantıksız yani bunu sana nasıl açıklarım bilmiyorum ama bana mantıksız geliyor kağıt üzerine atılan bir imza sizi etkilememeli evlenmeden de evli gibi yaşayabilirsiniz

  • seven imzasızda sevsin artık imza atılınca olay booom. bok oluyor o kadın herşeyi skiyor ortadoğua

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?