İlişkiler

Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

çok yakın bir arkdaşımın kuzeni evli bir adamla beraber. arkadaşıma anlattığına gree adam evli ve 3 çocuğu var. üstelik karısınıda sevdiğini söylüyormuş. ama arkdşmn kuzeniylede çok ilgileniyormuş. Sizce böyle bir erkğin amacı ne :/ Evli bir erkek neden aldatır? Madem aldatıyor neden eşini sevdiğini söylüyor. :/ Dünyanın sonu mu geliyor :/
2 1

En İyi Erkek Görüşleri

 • Hayatımda aldatmadım, ama canımdan çok sevdiğim, bazı psikolojik sorunları olan ama sevgimden kendisi için ailemden ayrı 2 sene yurt dışında yaşadığım, yanında olabilmek için başıma gelmeyen kalmadığı o tek bir kişi beni aldattı, geri geldi affettim. Neden dedim, beni o kadar seviyorsun ki ne halt yersem beni affedeceğinden emindim, bu yüzden yaptım dedi. Hani derler ya sol yanım acıyor diye, abartma falan değil varmış öyle bir acı. Beni aldattığını öğrendiğimde aylarca içim kan ağladı, pişmanım dedi onu üzmemek için yinede güvendim, ve kendimi güvenmeye zorladım, ne kadar zor olsa da harbi güvendim ve affettim. Sonunda ne oldu biliyor musun? Bir gün beraberken durup dururken bana dedi ayrılalım, hiç bir bahanesi yoktu, öylesine ayrılalım dedi. Ailesine beni kötüledi, her türlü piçliği yaptığımı söyledi, onu tehdit ettiğimi söyledi, ailesi bu iftiraların üzerine şikayetçi oldu, aylarca polis peşimden gezdi, psikolojim bozuldu, çalışamaz hale geldim, kendimi alkole uyuşturucuya verdim. Borçlarımı ödeyemedim ev sahibi beni sokağa attı, gururumdan arkadaşlarıma da bişey diyemedim haftalarca sokaklarda süründüm. Elime az bişey para geçti kapısına gittim, hani o winnie the pooh'daki o eşek varya, öyle bir ayıcık aldım kocaman. Balonlar, pankartlar açtım, yanlışımın ne olduğunu bilmediğim halde ''BU GÜNE KADAR YAPTIĞIM EŞEKLİKLER İÇİN BENİ AFFET'' yazıp o eşek ayıcığının eline verdim, şeker çikolata serdim etrafına, tam olarak 50 buket serdim evinin önüne. zile bastım ailesi beni görmek istemiyor diye oradan uzaklaştım uzaktan olacakları izledim. Kapi açıldı, babasından telefonuma mesaj geldi: çöplüğünü topla burdan polis yolda. Ben çöktüm intihar etmeye kalktım ailem ertesi gün ilk uçağa atlayıp geldi yanıma, sonra bende türkiyeye döndüm onlarla. Aradan 2-3 ay geçti kız bana mesaj atıyor, yine kalbime söz geçiremedim, konuştum onunla, o ilk günlerimizdeki aşkı tekrar hissedebiliyordum, ve bunu onunda hissetiğini biliyordum, çünkü konuşmalarımız aynı öyleydi, ama bana dediği: beni sevmiyormuş, özlemiyormuş.

  Ondan sonra neden erkek çok ama adam yok.
  Adam gibi sevenleri böyle katlediyorlar kardeşim. Ondan yok.
  Şimdi sen söyle bana, where is the adalet?
  • Sen haketmişsin o kızın yaptıklarını...O kadar gurursuz birini kimse sevemez,ancak sömürüp atar.

  • Gurur sevgiden üstünse o sevgi gerçek değildir :)

  • Keçmiş olsunnn... darılma ama sendede hiççç gurur yokmuş :(

 • Bak canım şimdi bir kadın 3 tane çocuk dünyaya getirmiş, haliyle fiziği bozulmuştur. Yabancı ülkelerde kadının cinsel hayatında eşinin beklentilerini karşılaması için bazı tıbbi mudahalelerle daraltma işlemleri yapılıyor sen anladın onu detaya girmiyorum. Bir adam düşünelimki, onun için üç tane çocuk dünyaya getirmiş bir kadını nasıl sevmesin ? Zatende belirtmiş, ben karımı seviyorum yani onu boşayıp seninle evlenmem böyle bir beklentin olmasın demek istemiş. Bu şartlardaki bir erkek eşini artık annesi kadar sever ve ona ölümüne vefa gösterir asla boşamaz. Peki neden başka bir kadın ? Tabiki nedeni cinsellik. Bazı erkekler baş ağrısı yapmasın bana diye böyle durumlarda hayat kadınlarını tercih ediyor bazıları para harcamamak için ikinci bir ilşki yaşıyor ve eşinin bundan haberi genellikle oluyor. Tabi buhsettiğimiz önceki nesil, bahsettiğin adam 40 yaş üstüdür, bizim dönemimizde tek çocuk tercih ediliyor artık tüm bu sorunların ötesine geçmek için.
  • Daraltma şeysiyle ilgili kısım çıkmamış, Türk erkekleri eşini doktora götürüp böyle bir talepte bulunmuyorlar. Bu aşağılanır bir durum olarak görünüyor anketler öyle.

  • gayet güzel anlatmışsın.

  • bendende sana beş yıldız madem güzel soru

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • Dünyanın sonuyla ne alakası var.Binlerce yıl önce de vardı bu.

  Erkeklerin daha fazlasını istemesiyle alakalı bir durum.Kendisine sorsan bu durumun yanlış olmadığını söyler.Hem bir evi eşi hem de sevgilisi vardır.Böyle olan bir sürü erkek var etrafta.Yanlış olması umurlarında bile değil,biraz heyecan tutku arayışı onların ki.

  Ben,eşi iki aylık kızına bakıyorken aldatan erkekleri biliyorum...Sorsan bir sorun yok.Kadınları mal olarak gören erkekler için ne ki bu?
  • +1 benim güzel bir kadınım olcak onu bırak aldatmayı sacının teline zarar gelsin istemem

  • Ama erkeğin karşısında da nedense cinslerini "mal" gibi gösteren bir kadın var.E tabi gidip bir erkekle aldatacak hali yok ya adamın.

 • Aldatmak ne kadarda basitçe insan heyecan atraksiyon arıyor kendini mutlu etmek için ama onu seven insanı unutuyor bir anlık boşluğa düşüyor sonra suçu karşı tarafa atıp işin içinden çıkıyor bu boktan hayatta sevmeyeceksin arkadaş sevdinmi başını duvardan duvara vurursun böyle karaktersizler olduğu sürece

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28 88
 • Yazıda belirtildiği gibi farklı etkenlere bağlı olarak değişik sebeplerle başka kadınlarda mutluluğu, cinselliği veya huzuru arayabilir.

  Bir arkadaşım gül gibi hanımını sırf heyecan duymak için manyak bir kadınla aldatıyordu. Hanımı gerçekten bir çok yönden çok özel bir hanımdı. Bunu ona yapmaması gerektiğini söylediğimde sorunun eşinde değil kendisinde olduğunu söylemişti. Heyecan arıyormuş beyefendi.

  Erkeklerin böyle saçma sapan sebeplerle yuvalarına zarar verdikleri sıklıkla görülen bir durumdur.

  Kısacası sebebin kendisi erkeğin varlığıdır.
 • Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Çözümü burada ;

  Örneğin Whatsapp, Imo, Wechat, Facebook, Instagram, Gmail ya da Hotmail gibi sosyal medya ve iletişim sitelerinde uygunsuz kişilerle görüştüğünümü düşüyorsunuz? Telefonu kilitli olsa dahi uygunsuz resim ve içerik ve yazışma varsa tespit eder, sonucu olumlu veya olumsuz şeklinde tarafınıza bildiriyoruz. Eşim beni aldatıyor mu diye tereddüt etmeyi bırakarak içinizdeki kuşkulara son verelim.

  İlgili kişi Rahmi bey Whatsapp iletişim : 0555 049 38 98
  Web : http:// www. esimbenialdatiyormu. com/
 • Her köpek gördüğü kemiğe koşar kokusunu aldı ki. Kemirir. Baktı kemirecek bişey kalmadı kemikte.Sahibine kosar yine geldim diye. Havlaya Havlaya durur yanında taki önüne başka kemikler atılana kadar. İşte bu kadar kısa ve öz :))
  • kopegin sahibi degilde karsi cinsten baska bir kopegin gozuyle baksan olaya... disi kopek kuyruk sallamadigi surece erkek kopek pesinden kosmazmis.

 • Benim ki gibi bir ayilesi varsa ve benimki gibi bir terbiye almışsa tenezzül etmez. Söz gelimi üniversiteye gideceğim zaman kafaya koymuştum edebimle adabımla oturdum da ne oldu kim taktir etti kim kıymetini bildi; hele bir üniversiteye gideyim orayı kümese çevirecem oranın bir numaralı horozu olacam diye. Fakat rahmetli ablamın içine mi doğdu nedir gitmeden beni çağırdı oturttu karşısına uzun uzun konuştu. Özetle dedi ki ''Bak oğlum eğer oralarda bir kızı kandırıp ahını alırsan inan ki yuvan olmaz olsa da çabuk yıkılır'' Bunu da duyunca bütün o saçma ve iğrenç fikirlerimden vaz geçtim.
 • Bunun tek bir sebebi yoktur. Ama cok sik rastlayabileceginiz sebep cinsel cocukluktur. Erkek anne profili arar ve bilinc altinda annesiyle seks yaptigi suclulugu iliskiden koparir. Bu soyledigim daha cok evlilikler icin gecerlidir. Kadinin icindeki annelik.duygusunum erkegine de anac tavirlara sebel llmasi normaldir. Ama sizi anne yetine koyan fazlaca anne köylü erkeklere dikkat derim.
 • Aldatmanın psikososyal dinamikleri aresında, aşırı yüceltilmiş karşı cins ve buna ulaşamamanın verdiği acizlik duygusu olabilmektedir. Genelde bayanlar tarafından tercih edilmeyen biri evlendikten sonra tercih edildiğinde bilinç altındaki duygular depreşir ve elde etme düşüncesi harekete geçer. Aynı zamanda kadına değer vermeyen, çok sık sevgili değiştiren birinin de aldatması bir oyun ve heyecandan başka anlam taşımaz. Aldatmanın nedenleri üzerine kafa yormuş olsak da belirtmeden önce şunu belirtmeliyim: hiçbir ayrılık nedenin kabul görür yanı yoktur. Yani kişinin neden yaptığının kabul edilebilirliği tartışılmaz olmaktadır.anlıyacağın erkeğin aldatması biraz hormonal bir durum ve nedense toplumda kadınlar sadece fizyolojik ihtiyacın giderilme noktası olarak gözüküyor.

  • sana mesj gönderilmiyor.

 • maymun iştahlılıktan :) ama artık sadece erkekler aldatmıyor bazı hemcinslerimizde aynı karaktersizlik yolunda ilerliyor.
 • 4. Arkadaş çevresinde kendini ispatlama uğraşından,

  Karaktersizliklerini neden ispatlamak isterler ki ? :D
  • Ne farkeder, onlar pohpohlanıyor sonuçta :) bknz:- Vay kardeşime bak 4 ünü nasıl da idare ediyor ver coşkuyu tilililii

  • büyük başarı...

  • Neden aldatırın cevabı bence insanın kendine yenilmesidir. her insan farklı meyva yemek işte. Ama bunu bazıları toplum baskısı old için bazıları - bazıları Allah korkusu old için -bazıları eşini kaybetmemek için yapmaz ve yanaşmaz da. Yapan bazı insanlarda gizli yapar. Özellikle bayanlar gizli yapıyor. ama herkeste bir merak var açıkçası

 • Ne alaka erkekten fazla kadın aldatır ya ne yaptın ya kardeş :(
 • Dünyanın sonu bunlarla mı geliyor :) aklınca kadına sahip çıkıyor koruyup kolluyordur , herkes kendinden mesul .
 • Birlikte çok az zaman geçirmek
  İletişim eksikliği
  Birinin diğeirne ihanet etmesi
  Birbirinden uzakta yaşamak

 • bu maddelerin hiç biri mazeret edğildir aynı şeyleri kadınlarda düşünebilir ama önemli olan nefsimize hakim olmaktır sadık kalabilmektir,ALLAH şaşırtmasın hiç birimizi Amin
 • Cekici olan vea bir erkegi tahrik eden bir kadin mutlaka seviliyordur diye birsey yok ki.Adam karisini seviyordur digerine de tahrik oluyordur kendine hakim olamiyordur
 • Erkekler duygularıyla sevişmek zorunda değildir.Duygu olsa daha güzel olur ama olmasada önemli değildir.Bu yüzden eşini seviyordur.Aldatma sebebini hiç bir türlü haklı çıkarmamakla birlikte iki taraftada problemler vardır.Kadın eşinin cinsel ihtiyaçlarına cevap vermiyordur.Gerekli ilgiliyi göstermiyordur.Erkek ise eşiyle konuşup onu telkin etmek yerine çareyi dışarda arıyordur.Burda en temel problem erkekte başlar.P*rno izleyerek oradaki yapılan iğrenç şeylere özenmesi ve gerçekleştrime isteği onu şehvetine yenik düşürür.Onun için peygamberimiz zina yapmayın demez zinaya yaklaşmayın der.Çağdaşlık adı altında insanlara malesef dayatılan kadınların vücüdunu teşhir etme olayıda buna etkendir.Günümüzde bir çok kadın ben çağdaşım artık günümüzde böyle diyerekten vücüdunun herhangi bir yerini açmakta mahzur görmemektedir.Buda erkekleri şehvetine düşkün hâla getirir.Ancak bilmezki bugün kendi yaptığı yanlış şeyler yüzünden ileride kendi aile hayatıda bundan etkilenicektir.Allah hepimizi korusun diyorum.
 • Karısıyla duygusal bağı var, fiziksel olarak başkalarını da ttadıp mutlu olmayı istiyor demek ki.
 • Boşuna demiyorlar erkekler pis nefisli maymun iştahlı diye. Böyleler yapacak bir şey yok.
 • Bir çok nedeni var be caramel ama bir tahmin yürütmek gerekirse '' Eşimi seviyorum '' diyen bir adam cinsellik ve değişiklik isteyen bir adamdır. Böyleleri ailesine sadık ailesinin doğru olmasını ister. Bu devirde neredeyse herkesin ikinci bir hayatı gizli pislikleri var. Malesef gerçek bu malesef :(
 • Erkeklerin neden aldattığını bilmek istiyorsan önce hemcinslerine sor neden aldatıyorlar?
  En çok aldatan kadınlardır. En ufak bahaneyle başkasıyla olan bir türsünüz. Erkek istediği kadar kızlara bakıp yılışsın kız tamam demedikçe sonuca ulaşamaz ama kadın evli bekar farketmez gülümsemesiyle erkekleri peşinden koşturur.
 • Nefsine hakim olamayıp nefsinin kölesi olduğundan.. Zevkinin kölesi yani..
 • bir insan karaktersizse karısınıd aldatır sonrada seviyorum der çok normal artık bu Türkiye şartlarında
 • ona yüz veren kızın suçu yokmu yüzüğü olan erkeklere ekstra ilgi duyan kızları da hiçe sayamayız değil mi...ama adamda da hata var tabi haklısınız...
 • sadece erkekler aldatmiyo ama bazi erkekler patavatsiz beceriksiz olduklari icin belli ediyolar :D kadinlar cok akillidir -_-
 • peki ya arkadaşının kuzeni o kadar bekar adam varken neden evli bir adamı seçer ?

  tabi bu da başka bakış açısı.
 • o karısını değil ailesini seviyordur.. kurduğu düzeni seviyordur..

  tutku bitmiştir o nedenle kadın peşine düşer
 • Sence burada evli bir erkek mi suçlu? Hemcinsinin aldatılmasına rol oynayan arkadaşının kuzeni mi?
 • şimdi benim eşim iskender diyelim. ama ben kebap da seviyom karnıyarık da seviyom imambayıldı da seviyom kuru fasülyede seviyom

  şimdi herqün iskender yesen bıkarsın yani ama arada çeşitlendirmek lazım demi? aynen

  o yüzden adam qidiyo oooh ortaya bir karışık söylüyo rahat ediyo

  anlatabildimmmm mi?
  • +1

  • ama ben kız olsam kocam beni aldatamaz :D çünkü ben her qece farklı bir yemek olurum :D

  • allah allah mesela :D

  • Hepsini Göster
 • Ayrıl en iisi
 • arkadaşım bir söz vardır dişi köpek kuyruk sallmazsa erkek köpek gitmez diye demekki o arkadaşının kuzeni o adama karşıda ilgisi varki adam yanık agazı oynuyor öyle bir durumda kadın sittin sene istemesin erkek kadına hiç birşey yapamaz yani sözüm şudur erkek ben ne kadar namusluyum desede desin karşındaki kadın akıllı ve kurnaz olunca her erkeğe istediğini yaptırır bu bukadar gelelim aldatma olayına adam eşini sevipte aldatıyorsa burada sevgiden szö etmek yanlış olur o adamdaki sevig değil acıma ve vicdan duygusundan başka bir şey değil adam karısına karşı zaten sevgisi bitirmiş ki öyle bir duruma mahal veriyor
 • Öyle sevmek olmaz, onun ki aşkı da eşini de enayi zannetmektir.

  başka açıklaması yok.
 • bencillikten diğer duyguları umursamamaktan

 • kadınlarda aldatıyor. genelleme yapmayalım lütfen..
  karakter meselesi. egosunu tatmin etme durumları diyebilirim.
 • ister kadın olsun ister erkek aldatmak kadar karşında ki insana yalan söylemek kadar çirkin bir şey olamaz. Bir insan nasıl sevgilisinin gözlerinin içine baka baka yalan söyler anlamıyorum. Fakat daha da kötü olan şudur ki kadınlar niçin kendisini seven erkekleri değilde sürekli kendilerine acı çektiren erkekleri tercih ederler bence asıl araştırılması gereken konu budur ve bir başka hususta bir kadının düzenini bozanın yine bir başka kadın olduğu gerçeği unutulmamalıdır.
 • :) aptal olduk iyimi
 • Bende Sana soruyum peki kadinlar neden aldatir ?
 • eğer öyle bişey başına gelirse sende onu aldattığı yerle aldat dizinle malum yerine sertçe vur en iyi öcünü alırsın benim başıma geldi ama ben aldatmadım bir bayan için bence en iyi öç alma yöntemi
 • Cinsellik yüzünden aldatır. o kadını sevdiğinden değil! Sende bulamadıklarını başkalarında aramak ister. Senden isteyemediği şeyleri o kadınlardan rahatça isteyebilecektir. umarım anlaşılıyorum
 • o şudu aşkım bak sı*tım sıvıyorum :) eksiktir bişeyler.. frekanslar gitmiştir. evlilik bitmiştir , sex bitmiştir, sevgi bitmiştir bişeyler bitmiştir yani...
 • Seviyordur ama eşi cinsel ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa yapacak başka birşeyi de yoktur.
 • yeni br heyecan değişik tatlar ama evde bekleyen güvenli br kapı olsun isterler ztn aldatan erkeklerin çoğu sevgiliyi çabuk silerler terch edilen yne evdeki eş olur çnkü evdeki eş onun namusunu korur çocuklarına bakar yemeğini koyar ve koşulsuz şartsız sever onu
 • İlişkiden ilişkiye, karakterden karaktere değişir.
 • Heyecan arıyordur muhtemelen
 • evett
 • 3. bir kadın olsun onunla bile ilgilenir :) erkek milleti çok garip bir oyun gibi düşün seviye atladıkça yeni seviyeler isteyen :)
 • erkek yapısı gereği kadınlara karşı çok güçlü bir varlık değil,doğal olarak arkadaşının kuzeninide çok masum bulmuyorum. Adamın keyfi yerinde,dışarıda kaçamağını yapıyor eve dönüyor yemeği hazır,gömleği ütülü.. vs. daha ne istesin. Bilmiyorumda bana çok yanlış geliyor bu ilişkiler...mide bulandırıcı.
 • Arkadaşının kuzenini eleştirelim, adamı ırak şimdi, algı farkı yapma, akıllı seni.
 • yanlış anlamayın ama kuzenine banmak istiyor:)
 • sadece erkekler mi aldatıyor?
 • aldatmak erkeklerin genlerinde var kadınların ise birçok sebebi var kadın erkeğe göre daha az aldatır
 • sevgi ve sex çok başka şeyler. seversin ama tutku eksik olabilir. erkekler eşlerine bu durumu söylemeliler. bence ilişkide çok şey konuşarak kurtarılabilir. ben birçok kez (sevgilimi)aldatma aşamasına geldim. ama konuşarak çözdüm. bence midesizliktir aldatmak ve aldatan kimse kendini aldatır. dünyanın sonu değil de adamlığın sonu olabilir...
 • çok enteresan arkadaşının kuzeninin bilerek orada olması daha garip değil mi?

 • Esinde bulamadigini disarda buluyor hatta o an hosuna gidiyordur ama 1 saat sonra igreniyordurda kendinden ne bilim ya boktan isler.Ben sayet esimi aldatip onunla,ayni yatagi yuz yuze bakamam benim dusuncem bu..Allah herkese karsisina kendi gibi birini cikartsin..
  • amin aminn

 • Yakalanma korkusunun o karşı konulmaz çekiciligi desek, birde farklı kadınlarda ister bazen erkekler, aşkından ölsede yapıcanı yapar:)
 • zaten bir bahane olmazmış.o halde neyi öğrenmek istersin ki o zaman?sen üstünü çizmiş atmışın zaten..
  • tabi sen kendi yaptıkalrını anlatmamışsın ama yinede sana çok büyük yamuk yapmış kahpe. Ben bu olayı anlmıyorum bir insan sana deger vermiyorsa neden onu seviyorsun. insanı zavalı duruma düşüren şey budur. '' o kız seviyor ama sevmediğini söylüyor'' boş versene önemli olan kalbindeki degil onun ortay koyduklarıdır.

  • nerden çıktı şimdi bu?

 • şuan yakın arkadaşım var evli ama adamda hastalık olmuş resmen illaki bulacak birini onun dersi sadece cinsellik duygusal olarak bir ilişkisi yok günübirlik ilişki peşinde sürekli, geçen gün eşini ve 2 yaşındaki kızını gördüm onlar gittikten sonra ona ne kadar küfrettiğimi hatırlamıyorum bende anlamıyorum evli değilim ama bu şekilde aldatacağımı sanmıyuorum
 • adamın amacı değil de kadının amacı ne diye soracaktın , evli adamla nıye takılıyor
  • yok ne alaka anlamdım

 • yapılarında var avlanmak
  • güzel bir benzetme

  • ve de doğru

  • ama bence gerçekten severse kızı avlanmaz uslanır durur

  • Hepsini Göster
 • En büyük günahlardan biri olduğunu biliyorum. Evli bir kimsenin bir başkası ile birlikte olması.

  Ama batı dünyasında bazı yerlerde cinsel hayat için eş takasının olduğu duyulmuştur ve bunun filmleri de çıkmıştır. Buna hangi çevreden baktığın da önemlisi olsa gerek. Seven insan aldatmaz, boşuna bana seviyorum demesin gibi geliyor. Allah bizlerden bu musibeti korusun.

  Ha bu arada zaten hep yakın arkadaşlarımızın başına gelir bu tür olaylar ;)
 • aşkın ömrü üç yıldır diye bir kitap..onu okursan anlamak daha kolay olur..
 • Cinsellik ihtiyacını karşılar mutlu olur karısına yansıtır bu mutluluğu...
 • taraflar hayatından memnunsa sorun yok...
 • Daha Fazla (56)