Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

çok yakın bir arkdaşımın kuzeni evli bir adamla beraber. arkadaşıma anlattığına gree adam evli ve 3 çocuğu var. üstelik karısınıda sevdiğini söylüyormuş. ama arkdşmn kuzeniylede çok ilgileniyormuş.

Sizce böyle bir erkğin amacı ne :/ Evli bir erkek neden aldatır? Madem aldatıyor neden eşini sevdiğini söylüyor. :/

Dünyanın sonu mu geliyor :/

2 3

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bunun birçok farklı kriteri olduğunu düşünüyorum. Bazen farklı bir heyecan arama. Bazen ise bir anlık gaflet diyebilirim. Temeli ne olursa olsun. Tabi ki hoş bir durum değil yaşayan ve yaşatılan kişi adına.

  Eşlerini evli erkekler neden aldatırlar?

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Uzun süreli ilişkilerde bazen rutinleşme ve monotonluk hissi oluşabilir. Bu durum, bazı erkeklerin yeni ve heyecanlı deneyimler arama eğilimine girmelerine neden olabilir.
  Eşler arasında duygusal bağın zayıflaması veya eksik olması, bir erkeği başka birinden duygusal destek aramaya yönlendirebilir. Bu, aldatmanın temelinde duygusal bir açlığın bulunduğu durumlarda ortaya çıkabilir.

  Yeni biri ile yeni heyecan yaşama isteği

  En temel nedenlerden birisi bana göre. Evli erkeklerden yeni bir heyecan yaşama isteği uğruna bu tür davranışlar sergileme sıklığı oldukça fazladır. Bazen anlık bazen süreklilik gösterir.

  Cinsel ihtiyaçlar, cinsel doyumsuzluk

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Şunu kabul etmek gerekiyor. Biz erkeklerde ister evli ister bekar olalım konu cinsellik olunca kendimize hakim olamıyoruz. Bazen tek seferlik dediğimiz şeyler bile sıklıkla yaşanabiliyor.

  İlişkide yalnız hissetme

  Başka bir sebep ise kişinin kendini yalnız hissetmesi. Yalnız hisseden ve bir paylaşım yaşamayan çiftler. Çoğu zaman başka taraflara kayma eğilimi gösterebiliyorlar maalesef.

  Kendine güvenememe

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Kendine güven eksikliği, birçok kişi için aldatma davranışlarının arkasındaki nedenlerden biri olabilir. Bazı insanlar, kendilerini değersiz veya yetersiz hissettiğinde, başkalarının dikkatini çekmek veya kendilerini daha iyi hissetmek için aldatmaya yönelebilirler

  Birbirine yabancılaşma

  Eşler arasında yabancılaşma, iletişim eksikliği ve duygusal bağın zayıflaması durumunda ortaya çıkabilir. Bu tür bir yabancılaşma, bazı insanları aldatmaya yönlendirebilir.

  Doyumsuzluk

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Doyumsuzluk, aldatma davranışının arkasındaki bir başka olası neden olabilir. Bir kişi, ilişkideki mevcut durumdan veya partnerinden duygusal veya cinsel olarak doyum alamadığını düşündüğünde, başka bir ilişkiye veya deneyime yönelebilir

  Duygusal boşluk yaşama

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Duygusal boşluk, aldatma davranışının yaygın nedenlerinden biridir. Bir kişi, mevcut ilişkisinde duygusal bağlantı, anlayış veya destek eksikliği yaşadığında, başka birinden duygusal tatmin arama eğilimine girebilir.

  Erkekler hangi yaşta çok aldatır

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Genel olarak, erkeklerin gençlik dönemlerinde (20'li yaşlar) ve orta yaşlarda (40'lı yaşlar) aldatma eğiliminin daha yüksek olduğu gözlemlenmiştir. Bu yaş aralıklarında, gençlik ve orta yaş krizleri, duygusal veya cinsel tatminsizlik, özgürlük arayışı gibi faktörler, aldatma davranışını tetikleyebilir.

  Hangi tip erkekler aldatır?

  Aldatma davranışı, birçok farklı erkek tipi arasında görülebilir ve sadece belirli bir tip erkeğe özgü değildir. Aldatma, bir kişinin karakteri, değerleri, ilişki deneyimleri, çevresel faktörler ve kişisel tercihleri gibi birçok etkene bağlıdır.

  Gerçekten seven erkek aldatır mı?

  Evli Erkek Neden Aldatır? Evli Erkeğin Aldatma Nedenleri!

  Aşık olan bir erkeğin aldatma davranışı sergileyip sergilemeyeceği karmaşık bir konudur. Her ne kadar sevgi, sadakat, güven ve dürüstlük bir ilişkinin temel taşları olsa da, bazı durumlarda sevgi dolu bir ilişkide bile aldatma meydana gelebilir.

En İyi Erkek Görüşleri

 • Hayatımda aldatmadım, ama canımdan çok sevdiğim, bazı psikolojik sorunları olan ama sevgimden kendisi için ailemden ayrı 2 sene yurt dışında yaşadığım, yanında olabilmek için başıma gelmeyen kalmadığı o tek bir kişi beni aldattı, geri geldi affettim. Neden dedim, beni o kadar seviyorsun ki ne halt yersem beni affedeceğinden emindim, bu yüzden yaptım dedi. Hani derler ya sol yanım acıyor diye, abartma falan değil varmış öyle bir acı. Beni aldattığını öğrendiğimde aylarca içim kan ağladı, pişmanım dedi onu üzmemek için yinede güvendim, ve kendimi güvenmeye zorladım, ne kadar zor olsa da harbi güvendim ve affettim. Sonunda ne oldu biliyor musun? Bir gün beraberken durup dururken bana dedi ayrılalım, hiç bir bahanesi yoktu, öylesine ayrılalım dedi. Ailesine beni kötüledi, her türlü piçliği yaptığımı söyledi, onu tehdit ettiğimi söyledi, ailesi bu iftiraların üzerine şikayetçi oldu, aylarca polis peşimden gezdi, psikolojim bozuldu, çalışamaz hale geldim, kendimi alkole uyuşturucuya verdim. Borçlarımı ödeyemedim ev sahibi beni sokağa attı, gururumdan arkadaşlarıma da bişey diyemedim haftalarca sokaklarda süründüm. Elime az bişey para geçti kapısına gittim, hani o winnie the pooh'daki o eşek varya, öyle bir ayıcık aldım kocaman. Balonlar, pankartlar açtım, yanlışımın ne olduğunu bilmediğim halde ''BU GÜNE KADAR YAPTIĞIM EŞEKLİKLER İÇİN BENİ AFFET'' yazıp o eşek ayıcığının eline verdim, şeker çikolata serdim etrafına, tam olarak 50 buket serdim evinin önüne. zile bastım ailesi beni görmek istemiyor diye oradan uzaklaştım uzaktan olacakları izledim. Kapi açıldı, babasından telefonuma mesaj geldi: çöplüğünü topla burdan polis yolda. Ben çöktüm intihar etmeye kalktım ailem ertesi gün ilk uçağa atlayıp geldi yanıma, sonra bende türkiyeye döndüm onlarla. Aradan 2-3 ay geçti kız bana mesaj atıyor, yine kalbime söz geçiremedim, konuştum onunla, o ilk günlerimizdeki aşkı tekrar hissedebiliyordum, ve bunu onunda hissetiğini biliyordum, çünkü konuşmalarımız aynı öyleydi, ama bana dediği: beni sevmiyormuş, özlemiyormuş.

  Ondan sonra neden erkek çok ama adam yok.
  Adam gibi sevenleri böyle katlediyorlar kardeşim. Ondan yok.
  Şimdi sen söyle bana, where is the adalet?

  • Sen haketmişsin o kızın yaptıklarını...O kadar gurursuz birini kimse sevemez,ancak sömürüp atar.

  • Gurur sevgiden üstünse o sevgi gerçek değildir :)

  • Keçmiş olsunnn... darılma ama sendede hiççç gurur yokmuş :(

  • Hepsini Göster
 • Bak canım şimdi bir kadın 3 tane çocuk dünyaya getirmiş, haliyle fiziği bozulmuştur. Yabancı ülkelerde kadının cinsel hayatında eşinin beklentilerini karşılaması için bazı tıbbi mudahalelerle daraltma işlemleri yapılıyor sen anladın onu detaya girmiyorum. Bir adam düşünelimki, onun için üç tane çocuk dünyaya getirmiş bir kadını nasıl sevmesin ? Zatende belirtmiş, ben karımı seviyorum yani onu boşayıp seninle evlenmem böyle bir beklentin olmasın demek istemiş. Bu şartlardaki bir erkek eşini artık annesi kadar sever ve ona ölümüne vefa gösterir asla boşamaz. Peki neden başka bir kadın ? Tabiki nedeni cinsellik. Bazı erkekler baş ağrısı yapmasın bana diye böyle durumlarda hayat kadınlarını tercih ediyor bazıları para harcamamak için ikinci bir ilşki yaşıyor ve eşinin bundan haberi genellikle oluyor. Tabi buhsettiğimiz önceki nesil, bahsettiğin adam 40 yaş üstüdür, bizim dönemimizde tek çocuk tercih ediliyor artık tüm bu sorunların ötesine geçmek için.

  • Daraltma şeysiyle ilgili kısım çıkmamış, Türk erkekleri eşini doktora götürüp böyle bir talepte bulunmuyorlar. Bu aşağılanır bir durum olarak görünüyor anketler öyle.

  • gayet güzel anlatmışsın.

  • bendende sana beş yıldız madem güzel soru

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • Dünyanın sonuyla ne alakası var.Binlerce yıl önce de vardı bu.

  Erkeklerin daha fazlasını istemesiyle alakalı bir durum.Kendisine sorsan bu durumun yanlış olmadığını söyler.Hem bir evi eşi hem de sevgilisi vardır.Böyle olan bir sürü erkek var etrafta.Yanlış olması umurlarında bile değil,biraz heyecan tutku arayışı onların ki.

  Ben,eşi iki aylık kızına bakıyorken aldatan erkekleri biliyorum...Sorsan bir sorun yok.Kadınları mal olarak gören erkekler için ne ki bu?

  • +1 benim güzel bir kadınım olcak onu bırak aldatmayı sacının teline zarar gelsin istemem

  • Ama erkeğin karşısında da nedense cinslerini "mal" gibi gösteren bir kadın var.E tabi gidip bir erkekle aldatacak hali yok ya adamın.

 • Aldatmak ne kadarda basitçe insan heyecan atraksiyon arıyor kendini mutlu etmek için ama onu seven insanı unutuyor bir anlık boşluğa düşüyor sonra suçu karşı tarafa atıp işin içinden çıkıyor bu boktan hayatta sevmeyeceksin arkadaş sevdinmi başını duvardan duvara vurursun böyle karaktersizler olduğu sürece

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

35 105
 • İlla bir nedeni mi olması gerek karaktersizlik işte

 • @aesir söyle bakalım :P

 • Sebebi ne olursa olsun mide bulandırıcı bir olay. Evli erkeklerle birlikte olan kadınlar ise statüsü düşük düzeydekiler... Sanırım çevrelerinde değersiz görüldükleri için evli erkeklere sarıyorlar.

 • Ezik bir durum bana göre birsey değil aldatan insanları sevmem sonucda duygu söz konusu saygısızlık diye niteliyirum

 • niye aldatma olsun ki bir erkek islama göre birden fazla evlilik yapabilir. Siz bunu engellerseniz aldatma diye adlandırırsınız. KAfayı kuma gömmek gerçekleri değiştirmez. Engellediniz yasakladınız kötülendir ama ne oldu bir şey değişmedi yasal statüyü hukuki hakları kaybetti ama alttan alttan yine herkes yapacağını yapmaya devam ediyor...

 • Seks amaç ne olacak başka

 • Daha bunlar ne ki ?

  Gelecekte kim bilir? Daha beterlerini göreceğiz.

 • Beni aldatmanın aslında hiçbir şekilde bahanesi olamaz aldatan insan ilk önce kendini ihanet etmiş karşısındaki insana ihanet etmiş birisidir, ancak bazı zaman sadece aldatanlara suç bulunsa da belki aile içindeki huzursuzluk belki eşinin yeter ilgisizliği yani yeteri kadar ilgi göstermemek kötü davranması kısacası kendisinden soğutması da aldatmaya zemin hazırlar, Bir ilişkide kendini değerli hissetmeyen insan başka birinden o ilgiyi gördüğü zaman aldatmaya daha fazla meyilli olabilir evet aldatımı suçtur ama bir insan sadece karakteri bozuk olduğu için aldatıyorsa o suçludur ama bazı insanlar vardır sevgi görmez kıymet görmez karşısındaki insan onun değerini bilmez işte o noktadan sonra insan bazen çıkış kapısı ve mutluluk karar onu da başkasında bulduğu zaman aldatır Bir anlık hata bir anlık kusur olabilir ama yine de aldatmanın hiçbir şekilde masum bir tarafı olabileceğini düşünmüyorum.

 • İnsan benliği her daim yaşanacak daha fazla zevki arzular. Bu, her bireyin içinde var olan varoluşsal bir olgudur.

  Yine kendi çıkarlarımızı merkez alan, toplumsal olarak belirlediğimiz tabu, norm, kural ve etik yargılarımız da, bu kontrolsüz arzulayışın önüne geçmeye çalışır

 • Yazıda belirtildiği gibi farklı etkenlere bağlı olarak değişik sebeplerle başka kadınlarda mutluluğu, cinselliği veya huzuru arayabilir.

  Bir arkadaşım gül gibi hanımını sırf heyecan duymak için manyak bir kadınla aldatıyordu. Hanımı gerçekten bir çok yönden çok özel bir hanımdı. Bunu ona yapmaması gerektiğini söylediğimde sorunun eşinde değil kendisinde olduğunu söylemişti. Heyecan arıyormuş beyefendi.

  Erkeklerin böyle saçma sapan sebeplerle yuvalarına zarar verdikleri sıklıkla görülen bir durumdur.

  Kısacası sebebin kendisi erkeğin varlığıdır.

 • eskiden bu sorular bir arkadaş diye sorulurdu. şimdi soru tarzı mı değişti :D

 • Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Çözümü burada ;

  Örneğin Whatsapp, Imo, Wechat, Facebook, Instagram, Gmail ya da Hotmail gibi sosyal medya ve iletişim sitelerinde uygunsuz kişilerle görüştüğünümü düşüyorsunuz? Telefonu kilitli olsa dahi uygunsuz resim ve içerik ve yazışma varsa tespit eder, sonucu olumlu veya olumsuz şeklinde tarafınıza bildiriyoruz. Eşim beni aldatıyor mu diye tereddüt etmeyi bırakarak içinizdeki kuşkulara son verelim.

  İlgili kişi Rahmi bey Whatsapp iletişim : 0555 049 38 98
  Web : http:// www. esimbenialdatiyormu. com/

 • Her köpek gördüğü kemiğe koşar kokusunu aldı ki. Kemirir. Baktı kemirecek bişey kalmadı kemikte.Sahibine kosar yine geldim diye. Havlaya Havlaya durur yanında taki önüne başka kemikler atılana kadar. İşte bu kadar kısa ve öz :))

  • kopegin sahibi degilde karsi cinsten baska bir kopegin gozuyle baksan olaya... disi kopek kuyruk sallamadigi surece erkek kopek pesinden kosmazmis.

 • Benim ki gibi bir ayilesi varsa ve benimki gibi bir terbiye almışsa tenezzül etmez. Söz gelimi üniversiteye gideceğim zaman kafaya koymuştum edebimle adabımla oturdum da ne oldu kim taktir etti kim kıymetini bildi; hele bir üniversiteye gideyim orayı kümese çevirecem oranın bir numaralı horozu olacam diye. Fakat rahmetli ablamın içine mi doğdu nedir gitmeden beni çağırdı oturttu karşısına uzun uzun konuştu. Özetle dedi ki ''Bak oğlum eğer oralarda bir kızı kandırıp ahını alırsan inan ki yuvan olmaz olsa da çabuk yıkılır'' Bunu da duyunca bütün o saçma ve iğrenç fikirlerimden vaz geçtim.

 • Bunun tek bir sebebi yoktur. Ama cok sik rastlayabileceginiz sebep cinsel cocukluktur. Erkek anne profili arar ve bilinc altinda annesiyle seks yaptigi suclulugu iliskiden koparir. Bu soyledigim daha cok evlilikler icin gecerlidir. Kadinin icindeki annelik.duygusunum erkegine de anac tavirlara sebel llmasi normaldir. Ama sizi anne yetine koyan fazlaca anne köylü erkeklere dikkat derim.

 • Aldatmanın psikososyal dinamikleri aresında, aşırı yüceltilmiş karşı cins ve buna ulaşamamanın verdiği acizlik duygusu olabilmektedir. Genelde bayanlar tarafından tercih edilmeyen biri evlendikten sonra tercih edildiğinde bilinç altındaki duygular depreşir ve elde etme düşüncesi harekete geçer. Aynı zamanda kadına değer vermeyen, çok sık sevgili değiştiren birinin de aldatması bir oyun ve heyecandan başka anlam taşımaz. Aldatmanın nedenleri üzerine kafa yormuş olsak da belirtmeden önce şunu belirtmeliyim: hiçbir ayrılık nedenin kabul görür yanı yoktur. Yani kişinin neden yaptığının kabul edilebilirliği tartışılmaz olmaktadır.anlıyacağın erkeğin aldatması biraz hormonal bir durum ve nedense toplumda kadınlar sadece fizyolojik ihtiyacın giderilme noktası olarak gözüküyor.

  • sana mesj gönderilmiyor.

 • maymun iştahlılıktan :) ama artık sadece erkekler aldatmıyor bazı hemcinslerimizde aynı karaktersizlik yolunda ilerliyor.

 • 4. Arkadaş çevresinde kendini ispatlama uğraşından,

  Karaktersizliklerini neden ispatlamak isterler ki ? :D

  • Ne farkeder, onlar pohpohlanıyor sonuçta :) bknz:- Vay kardeşime bak 4 ünü nasıl da idare ediyor ver coşkuyu tilililii

  • büyük başarı...

  • Neden aldatırın cevabı bence insanın kendine yenilmesidir. her insan farklı meyva yemek işte. Ama bunu bazıları toplum baskısı old için bazıları - bazıları Allah korkusu old için -bazıları eşini kaybetmemek için yapmaz ve yanaşmaz da. Yapan bazı insanlarda gizli yapar. Özellikle bayanlar gizli yapıyor. ama herkeste bir merak var açıkçası

 • Ne alaka erkekten fazla kadın aldatır ya ne yaptın ya kardeş :(

 • Dünyanın sonu bunlarla mı geliyor :) aklınca kadına sahip çıkıyor koruyup kolluyordur , herkes kendinden mesul .

 • Daha Fazla (120)