Evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır?

evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır? Evli erkeklerin başkasına aşık olma hakkı var mı?

Evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır?
0 2

Çok Süper Cevap

 • Öncelikle eşine karşı tavırları değişir. Eşiyle birşeyler yapmak istemez. Eşiyle cinsellik istemez, cinsel ilişkiye girer bile eşine eşine zevk veremez ve zevk alamaz. Eşine karşı soğuk davranır hem günlük hayatta hemde yatakta. Eşini kıskanmaz, arayı sormaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Evli Erkek Başka Kadına Aşık Olursa Nasıl Davranır?

  Günümüzde birçok kişinin yaşadığı durumlardan bir tanesi evli bir erkeğin başka bir kadına aşık olmasıdır. Bir başkasına aşık olan evli bir adam, karısına karşı farklı davranmaya başlayabilir. Daha mesafeli, meşgul ve hatta eleştirel olabilir. Ayrıca fiziksel ve duygusal yakınlıktan çekilmeye başlayabilir. Bu değişikliklerle başa çıkmak zor olsa da, bunların sizi artık sevmediği anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir. Eğer evliyseniz ve eşiniz başka bir kadına aşık olursa bunu anlamanın birkaç yolu vardır. Evli erkeğin başka kadına aşık olduğu zaman davranışları şu şekildedir;

  1. Fiziksel olarak uzak durur: Bazı erkekler doğal olarak fiziksel olarak daha az sevecendir, ancak eşinizden bariz bir “geri çekilme” fark ederseniz, bu, başka birine aşık olduğunun bir işareti olabilir.

  2. Yıldönümünüz ve doğum gününüz gibi önemli tarihleri ​​unutur: Erkekler yıldönümleri gibi önemli tarihleri ​​unutmalarıyla tanınırlar, bu yüzden mutlaka aldattığı anlamına gelmez. Ancak, önemli tarihleri ​​hatırlamasında ani ve yoğun bir düşüş fark ederseniz, bu, yoldan çıktığının ve başka birine aşık olduğu anlamına gelebilir.

  3. Telefonu saklar: Telefonu sürekli ortada olan bir adam; telefonu gizlemeye başladıysa, size vermiyorsa, gizli gizli telefon görüşmeleri yapıyorsa dikkat edin. En büyük davranış bozukluğu telefonu sürekli saklamaktır.

  4. Görüşünüzü sürekli eleştirir: Görünüşünüzü eleştiriyorsa, kilonuz ve nasıl göründüğünüz hakkında alaycı, savurgan yorumlar yapıyorsa o zaman şüphelenebilirsiniz.

  5. Beklenmedik iltifatlar ediyorsa: Rastgele, düşünceli iltifatları duymak güzel, en azından ilk başta. Aşırıya kaçarsa ve size durduk yere iltifatlar edip; hiç olmadığı kadar mutluysa üzgünüm ama eşiniz başkasına aşık olmuş olabilir.

  6. Size karşı saygısız davranır: Bir erkek sizden duygusal olarak “bağını kopardığında” ve başka bir kadınla görüşüyorsa, saygısı dibe vurma eğilimindedir. Her şeyinize iltifat ettiği gibi bu durum ters tepip her şeyinizi eleştirir ve size karşı saygısını yitirir.

  7. Fikirlerinizi önemsemez: Eskiden her şeyi size soran erkeğiniz değiştiyse ve artık sizin fikirlerinizin bir önemi yoksa; evliliğinizi sorgulamanız vakti gelmiş demektir.

  8. Alışkanlıkları ve zevkleri değişir: Önceden parfümü sık kullanmayan adam parfüm sıkmaya mı başladı? Ya da duş almayan erkek duş almaya mı başladı? Bunlar normal gelebilir fakat; yemek, kitap, uyuma alışkanlıkları değişirse biraz şüphelenmenin zamanı gelmiştir. Hiçbir huyunu değişmeyen eşiniz bir anda huy değişiyorsa muhtemelen aşık olduğu kadını taklit ediyordur.

  9. Durduk yere kavga çıkarır: Ortada hiçbir sebep yokken kavga etmeye başladıysanız geçmiş olsun. Hiçbir sebep yokken her şeyden sizi suçlar, bütün hataların sorumlusu olarak sizi gösterir. Evet bildiniz! Eşiniz evden kaçmak içi bahane arar.

  10. Dışarıda çok vakit geçirmeye başlar: Önceden evden çıkmayan adam şimdi ise eve girmek istemez. Bunun sebebi ise mutluluğu başka yerde bulmasıdır. Eve gelmemek için size bahaneler uyduruyorsa eşiniz muhtemelen yeni aşkının yanındadır.

  Evli Erkekler Neden Başka Bir Kadına İlgi Duyar?

  Evli erkeklerin neden başka bir kadınla ilgilendiğine dair birçok teori var, ancak en yaygın olanı biyolojik olarak birden fazla kadına ilgi duymaya bağlı olmalarıdır. Evli erkeklerin diğer kadınlara ilgi duymasının bir başka nedeni de, eşleriyle cinsel yaşamlarından memnun olmamalarıdır. Diğer sebep ise, eşlerinden yeterince ilgi görmemeleridir. Bir erkek karısı tarafından takdir edilmediğini hissediyorsa, başka yerlerde ilgi aramaya başlayabilir. Bu, diğer kadınlarla flört etmesine ve hatta bir ilişkisi olmasına neden olabilir.

  Bazı evli erkekler, evliliklerinden sıkıldıkları için başka kadınlarla da ilgilenebilirler. Bir erkek kendini bir telaş içinde hissediyorsa ve evliliği artık heyecan verici değilse, başka yerlerde heyecan aramaya başlayabilir. Bu, karısını aldatmasına ve hatta boşanmasına neden olabilir.
  Her evli erkeğin farklı olduğunu ve diğer kadınlara ilgi duymalarının birçok farklı nedeni olduğunu hatırlamak önemlidir. Kocanızın diğer kadınlara ilgisinden endişe ediyorsanız, onunla iletişim kurmanız ve bunun altında yatan nedeni bulmaya çalışmanız önemlidir. Bunun bir nedeni, mevcut ilişkilerinden memnun olmamaları olabilir.

  Son olarak, bazı erkekler bağlanmaktan korktukları için diğer kadınlarla ilgilenebilirler. Mevcut ilişkilerinden ayrılmak zorunda kalmadan yeni bir ilişkinin dikkatini ve heyecanını isteyebilirler. Sebep ne olursa olsun, evli erkeklerin genellikle diğer kadınlarla ilgilendikleri açıktır. Bu, evlilikleri ve aileleri için bir sorun olabilir, bu nedenle belirtilerin farkında olmak ve gerekirse yardım almak önemlidir.

  Başka Bir Kadına Aşık Olan Erkeklerin Davranışları Nasıldır?

  Erkeklerin başka bir kadına aşık olduklarında sergiledikleri birçok farklı davranış vardır. Bazı erkekler daha dikkatli ve sevecen olurken, diğerleri mesafeli ve içine kapanık olabilir. Bazı erkekler de partnerlerine karşı daha kıskanç ve sahiplenici olabilir. Ancak, başka bir kadına aşık olan erkeklerde sıklıkla görülen bazı yaygın davranışlar vardır.

  Yaygın bir davranış, erkeklerin kendi görünüşlerini ihmal etmeye başlayabilmeleridir. Bunun nedeni, artık partnerlerini etkilemeye çalışmamalarıdır. Bunun yerine kendilerini aşık oldukları kadına daha çok benzetmeye çalışırlar. Bir diğer yaygın davranış ise erkeklerin sosyal yaşamlarından çekilmeye başlayabilmeleridir. Arkadaşlarıyla takılmayı ve aileleriyle vakit geçirmeyi bırakabilirler. Bunun nedeni ise tüm zamanlarını aşık oldukları kadınla geçirmek istemeleridir.

  Başka bir kadına aşık olan erkekler de işlerini veya okullarını ihmal etmeye başlayabilir. Bunun nedeni, eşlerinin düşünceleriyle meşgul olmalarıdır. İşlerine veya çalışmalarına konsantre olmakta zorlanabilirler. Son olarak, başka bir kadına aşık olan erkekler çok kıskanç ve sahiplenici olabilirler. Partnerlerinin davranışlarını kontrol etmeye başlayabilir ve diğer insanlarla konuşmasını engellemeye çalışabilirler. Ayrıca eşlerinin diğer insanlarla geçirdiği her zamanı çok kıskanabilirler.

  Başka Bir Kadına Aşık Olan Evli Erkeği Anlamak için Ne Yapmak Gerekir?

  Başka bir kadına aşık olan evli bir adamı anlamak kolay değildir. Bu tür bir ilişkiyi yürütmek için birçok farklı şey var. Anlamanız gereken ilk şey, başka bir kadına aşık olan evli bir adamın şu anki ilişkisinde mutlu olmadığıdır. Erkeği anlamak zaman, sabır ve en önemlisi iletişim gerektirir. Öncelikle ve en önemlisi, bu durumun siyah beyaz olmadığını anlamalısınız. Çok fazla gri alan var ve buna saygılı olmak önemlidir. Sırf evli olduğu için başka birine karşı bir şeyler hissetmesine izin verilmediği anlamına gelmez. Karısının dünyada sevdiği tek kişi olmadığını hatırlamak da önemlidir. Başka bir kadına aşık olması, karısını sevmediği anlamına gelmez.

  Başka bir kadına aşık olan evli bir adamı anlamaya çalışırken sabırlı olmak önemlidir. Bu hassas bir durum ve neler olduğunu anlamak biraz zaman gerekir. Başka bir kadına aşık olan evli bir erkeği anlamaya çalışmak için yapabileceğiniz en önemli şey onunla iletişim kurmaktır. Onunla ne hissettiğini ve neden hissettiğini konuşun. Karısının durum hakkında ne düşündüğünü sorun. Bu dönemde sabırlı ve anlayışlı olmanız önemlidir.

 • Evli erkek bir başka kadına aşık olduğu zaman genellikle kendi eşinden uzak durur. Kendi eşine soğuk ve mesafeli davranır. Sevgi, saygı göstermez. Evine geç gelir falan filan

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

11 9
 • İlgisiz ve soğuk davranır

 • Evli insanların başkasına aşık olmak gibi bir lüksü yok zaten evlendiği insana aşık olması gerekmiyor mu bunların. Tövbe est. ya. Diyelim ki öyle bir şey oldu, çünkü eşini sevmiyor, boşanın abiii o zamaaan.

  • Pekala ayrılmak istediğini söyledi Ne ayrılması seni süründürürüm Donuna kadar alırım Rezil ederim Buna benzer sayılmayacak iftira vs sevilmediği halde evli olduğu kadınla yaşayan erkeklerle dolu bu ülke Çünkü kadınlar hertürlü pisliği yapabiliyor Allah korkusu yok Hepsi bi yana kocasını da sevmiyor Vazgeçilen kadın canavarlaşabiliyor Sadece neler yapabileceğini Sıralayınca mahkum gibi yaşıyorsun

 • Evli insanın eşinden başkasına aşık olma lüksü yok, her şeyi meşrulaştırdınız mk

 • soğukluk olur

 • Boşanır

 • baska birini sevdi diye onu suclayamazsin. Duygulari biz insanlar kontrol edemiyoruz. Tabikide üzücü bir durum ama insan gibi ayril

  • İnsan gibi nasıl ayrılacan Ne diyecen Kadın zaten sevmediği ilgi göstermediği için Erkek başka şeylere yöneliyor Bazı kadınlar insan bile değil sadece acı ve ızdırap içinde yaşatıyor buna inanın artık Cahil olmayın erkekleri suçlamayın Seven ilgi gösteren kadının kocası zaten yapmaz böyle bişey

 • evli adamın başkasına aşık olma hakkı yok. nikahtan sonra kaybediyor o hakları

 • aklima kulupte ki amca geldi

 • Gonuldur olabilir

 • Eşine ilgisi azalır. eve geç gelir dalgın düşünceli olur

 • mal gibi

 • soguk eskisi gibi bakmaz...

 • niye aşık olsun :)
  evli erkegin 2. iliskisinin sebebi ask degil yatak :)

  • Siz öyle sanın.

  • @düşünmektükenmektir bence siz bana inanin :)

  • Eşini seviyor garantisini vermek ahmakliktan öteye gitmiyor. Şunu unutmayin, sevgili ile yatak isteyen erkek evde eşiyle duygusal ilişkinin doruklarını yaşıyor değildir.

  • Hepsini Göster
 • Bunun hakkı olamaz, o zaman neden evli, ayrıca kadını erkeği yok evli ise insan sadakat yükümlülüğünü yerine getirmeli, değilse yol almalı...

  • Böyle bir zorunluluk yok. Eşini sevmiyorsa boşanmali evet.

 • Ben olsam boşanır aşık olduğum kişiyle devam ederim. Aşk bu sonuçta nerde ne zaman geleceği belli olmuyor.

 • Eşine soğuk ilgisiz davranır cinsellik az olur

 • Evli erkek başka bir kadına aşık olmasi şerefsizliktir. adiliktir.

 • Eşine aşık deyildir ya da yatak istiyordur

 • Bu ne biçim soru, elbette ki olma hakkı yok. Madem öyle erkeğin 4 kadın alma hakkı olsun oldu olacak. 🤣🤣

 • Tamam olmasın doğru değil de. Dikkatimi çeken sitede neredeyse çıkmadığı erkek kalmayan ulu orta azgınlıklarini belli edenlerin bu konuda nutuk atması oldu.