F*ministler asla alfa bir erkekle sevgili olamazlar?

Nedenini hemen söyleyeyim.

1. Alfa bir erkek feminizme karşıdır. Feminizmi savunan bir erkek alfa olamaz. Betanın betası olur. Ha feminizme karşı olan her erkek alfadır demiyorum. Ama alfa olmak için feminizme karşı olmak kesin şarttır. Feminist erkekler çok pasif, itaatkar, kadınları yücelten ve kendi değerinin farkında olmayan erkekler oluyor.

2. Alfa erkekler feminen kadınları severler. Dominant, erkeksi hareketleri olan kadınları sevmezler. Feministler ise kadınlığını kaybetmiş, erkeksi davranan kadınlardır. Dolayısıyla gerçek bir alfa erkek (çakma alfalardan bahsetmiyorum) f*minist bir kız istemez. Mümkün değil.

Bu sebeple f*ministler kaliteli erkek bulamaz ve saçma sapan erkeklerle çıkmak zorunda kalır. Bu da erkeklerden daha fazla nefret etmelerine, var olan nefret ve kinlerinin daha yukarılara çıkmasına neden olur. Ki feministlerin erkeklerden nefret etme oranlarının yüksek olmasının nedenlerinden bir tanesi de bu.

Bence f*minizm yasaklanmalı. Çok saçma bir ideoloji.

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Güncellemeler:
3 ay
Beta erkekler ve f*ministlerin (erkek düşmanlarının) yorumlarını kaldırıyorum. Hiç tartışamam. F*ministler yalnızlıklarını belli ediyorlar yorumlarda.
3 ay
Feminizm=terörizmdir. F*ministlerle sevgili olmam ben. Sadece aşağılayarak, küfür ederek, yüzüne tükürerek sert ve küfürlü yatakta muamele eder sonra da peçete gibi atarım. Başka da bir işe yaramaz f*ministler. Zaten hepsi erkek düşmanı, toksik, ideolojileri erkek düşmanı bir kere. Kadınları üstün görüyorlar. Nefret ediyorum f*minizmden!!!
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
  • İnsanları belli kalıplara sokmuyorum. Alfa, beta, gama cool gibi bu tip kalıplar bence insan doğasına ve çeşitliliğine de aşırı aykırı bazı kesimlerin diretmelerine göre şekil değiştirip onların istediği gibi olmaya meyilli bilinçler asla kendi olamazlar... Sadece insanlar ve insan olmayı beceremeyenler var bana göre

    • Kendi görüşün saygı duyarım. En azından düzgünce yorumunu ifade etmişsin. Ama şu bir gerçek bir erkek ya dominanttır ya da itaatkar. F*minist erkekler itaatkar oluyor. Dominant olmaları, alfa olmaları mümkün değil. F*minizm kadını yücelten, erkeği aşağıya çeken bir ideoloji.

    • Bu konuda sana katılıyorum maalesef dünya da belli bir güç var ve erkeğin psikolojik olarak hadım edilmek istendiğini düşünüyorum ama ben alfa beta gibi erkek sürümlerine karşıyım☺ adam olmanın belli şartları vardır bu aslında erkeğin doğasında olandır ama yukarda da dediğim gibi bilinçler ele geçirildiği sürede kimse tamamen kendi olamaz bugün alfa derler ve herkes alfa olmak için uğraşır rol keser ki etrafına bak görürsün ne demek istediğimi ☺

  • Doğru

  • Tamam

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?