Günlerce konuşup ilk buluşmada iyi vakit geçirip sonrasında bana dedikleri sizce dış görünüş beğenmediğini mi söylemeye çalışıyor?

Günlerce konuştuk gayet iyiydi her şey aynı şirkette çalışıyoruz aynı ortamlarda bulunduk.

İlk buluşmamızda 4 saat civarı görüşmüştük. (sonrasında 2,3,4 kere buluştuk sinemaya gittik 2 defa, bowling oynadık).

Fakat ilk buluşmamızdan önce bana söylediği şey hoşlantı gibi şeylerin kendisinde hissiyat gibi olan şeylerin zamanla oluştuğunu ve bazı bağların oluşması için zaman gerekiyor hemen ısınamıyorum demişti.

İlk buluşmada genel sohbet ettik sahilde otururken hayatı boyunca daha önce hiç sevgilisinin olmadığını ve kimseye karşı duygusal anlamda bir şey hissedemediğini söyledi. (Burası doğru çünkü onun en yakın arkadaşı derdini paylaştığı kişiye de bunları anlatmıştı ve doğru bu bilgi başkalarından onaylamıştım yani kız yalan söylemiyor.) Hayatında kimseyle bir birliktelik yaşamak istemediğini ve bu yüzden benim içimde bir beklentiye sebep olmak istemediğini söyledi sorumluluk duygusundan.

Birbirimizi tanımaya ve neredeyse hergün ya da 2 günde bir sürekli mesajlaşıyorduk, beni arıyordu ve sürekli bana kendi selfie fotoğrafını atıyordu. Sabaha kadar konuştuğumuz oldu telefonda. Benle paylaşım ve sohbeti çok seviyordu. Fakat 2. Ay da ben ilişkiye yönelik sohbeti yüz yüze çevirince. Kendisi duygusal bağlamda bir şey henüz hissetmediğini söyledi.

Sizce bu kız ilk tanıştığımız günden beri beni dış görünüş fiziksel tip olarak beğenmiyor mu ve bu yüzden mi bir şey hissedemiyor?

0 0

Çok Süper Cevap

  • Zaten eskiden beri seninle tanışıyormuş. Yani tipini fiziğini bilen birisi. Bu hislerin zamanla oluştuğunu belirtiyorsa aklı başında düzgün bir insan olduğunu söyleyebilirim. Beraber takılmaya gezmeye tozmaya ıvıra zıvıra devam edin siz. Olucaksa zamanla kendiliğinden bir ilişkiye dönüşür. Öylesi çok daha heyecanlı olur bence. Böyle tip mip beğenmedi konularına kafanı takıp moralini bozma. Gardını düşürme. Takılmaya devam edin işte...

    • Aslında hislerin zamanla oluştuğunu demedi de daha çok karşısındaki insanlara zamanla ısındığı anlamında dedi. Birde bu sene tanıştığım 3. kadın ve yine 2 aydır konuşuyoruz ve aynı cümleyi duyuyorum '''Duygusal anlamda bir şey hissedemiyorum hissetmiyorum'' Yani bu hissetme durumu hep sıkıntı. Başta her şey iyi başlıyor sohbet muhabbet iyi gidiyor buluşuyoruz sürekli ama zamanla bir şey hissetmeme durumu oluyor bu neden oluyor acaba bilemiyorum.

    • Bu 2 aylık sürede buluşup saatlerce görüştük gece yarısından sabaha kadar telefon konuşmalarımız oldu. Sinemaya gittik 2 defa, birçok plan yaptık ileriyle dönük hobilerle alakalı. Bana gönderdiği son mesajlar: Kız 24 yaşında ve hayatı boyunca gerçekten hiç sevgilisi olmamış ve ikili ilişkilere karşı ailesel bir geçmiş durumla alakalı babasıyla ilgili birşeyden dolayı bu tür konulara bakışı bir değişik. Yani kızın iddia ettiği bu. Hayatı boyunca hiç sevgilisi olmamış olması da doğru çünkü ortak arkadaş olduğumu bilmediği birkaç tanıdığından da bu bilgiyi öğrendim. Yalan söylemiyor yani. ''Çok iyi birisin Cenk ve hayatımda ol istiyorum. Ama bir sıfat altında değil. Sana ilişkilere bakışımı anlattım. İyi bir şeyler biriktirmek istiyorum gerçekten. Bunlardan ne anlaşılıyor bilmiyorum özetlemek gerekirse ama duygu ve düşüncelerim bunlar Seni gerçekten seviyorum ama bunu sınıflandırma niyetinde değilim şu an, ne hissettiğim, planladığım önemliyse Bunları konuşmak biraz yorucu, yıpratıcı Bu tarz ikili ilişkilerin, insan ilişkilerine zarar verdiğini düşünüyorum Daha yakın olabilmek ne demek bilmiyorum, tüm yakınlığım uzaklığım bu kadar, şu ana kadar bu kadarını yaşayabildim bu kadarını biliyorum O yüzden dener görürüz gibi geleceğe yönelik umutlara bir cevabım yok Çünkü bilemem, bilemediğim bir şeyin sorumluluğunu da sadece kendim alma taraftarıyım''

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?