GÜVENİNİ KIRDIM ÇOK PİŞMANIM NASIL AFFETTİREBİLİRİM?

sevgili arkadaşlar, çok sevdiğim bir hanımefendi vardı. Birbirimizi çok seviyorduk, bir hata yaptım ve yalan söyledim güvenini kırdım. Çok pişmanım, defalarca kez de özür diledim. Her türlü bedel ödemeye razı olduğumu belirttim. Yeter ki hayatımda olsun. Sizin de fikirlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

0 0

Çok Süper Cevap

 • Ne yaptığını da açıklarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. İlişkide güven çok önemlidir bunu sarsmak bile bitmesi için zemin hazırlamaktır. O güveni oluşturmak zaten çok zor bir şey iken tükenmiş bir güveni toparlamak çok çok daha sıkıntılı.

  • Şöyle bir yalandı, günün birinde bana instagramdan eski flörtüm yazdı bir tane reel videosu atmış. Ben de buna cevap verdim içimde herhangi bir art niyet yoktu. Daha sonra bir daha cevap vermedim. Kız arkadaşım da bunu gördü ve aldattığımı düşündü güvenim kırıldı dedi bitirdi. Ben de onu kaybetmemek adına önemli bir ilişkimiz yoktu arkadaş gibiydik o şekilde kaldık dedim daha sonra kendime yakıştıramadım ve itiraf ettim yalan söylediğimi hata varsa benimdir yalanın aması olmaz dedim pişman olduğumu belirttim ve bir daha tekrarladığımda kendim özür dileyip gideceğimi söyledim. Fakat bir türlü affetmiyor

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • nasil kirdin

  • Eski flörtüm için arkadaşım dedim. Kaybetmemek adına

  • hak etmissin

  • Evet hak ettim farkındayım ama çok pişmanım yok mu sence Bir yolu?

 • simdi soylr abicim sen kiza ne tip bir yalan soyledin? bunun dereceleri var. penbe yalansa kadin burada bos yapmis affetmesi gerekir, beyaz yalansa biraz surun kadin hakli, simsiyah gavur yalani soylediysen kardesim hala burada ne afkurup affedilmeyi bekliyosun kadin hakli yani...

  • Şöyle bir yalandı, günün birinde bana instagramdan eski flörtüm yazdı bir tane reel videosu atmış. Ben de buna cevap verdim içimde herhangi bir art niyet yoktu. Daha sonra bir daha cevap vermedim. Kız arkadaşım da bunu gördü ve aldattığımı düşündü güvenim kırıldı dedi bitirdi. Ben de onu kaybetmemek adına önemli bir ilişkimiz yoktu arkadaş gibiydik o şekilde kaldık dedim daha sonra kendime yakıştıramadım ve itiraf ettim yalan söylediğimi hata varsa benimdir yalanın aması olmaz dedim pişman olduğumu belirttim ve bir daha tekrarladığımda kendim özür dileyip gideceğimi söyledim. Fakat bir türlü affetmiyor.