Hangi tip kadınlarla evlenilmez?

Beyler kuzenim iki ay sonra nişan takacak korkuyorum bildiğim şeyler var nişanlısı benim tanıdığım bir çocukla birlikte yatmislar kız çocuktan hamile kalmıştı ben o zaman o hastanede hemşirdim kürtaj olmuştu, şimdi ne yapacağım aw iki dere bir arada kaldım. Şimdi anlatsam ayrılacak kız hiçbir şey anlatmamiş sizce evlenseler benden sır çıkmaz , başka türlü ortaya çıkarmı? siz olsaydınız evlenirmiydiniz. Bide öğrendiğime göre daha önce 3-4 kişiyle de birlikte olmuş kürtajdan sonra o çocuğuda aldatıp başkasına gitmiş, kız zaten hiç sağlıklı durmuyor.

1- Bu kadın evlilik kadınımıdır?

2- Hiç dokunmasamda sakladığı ya da yalan söyledikleri ortaya çıkar mı?

3- ortaya çıkarsa ne olur?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Cinsellik yaşamış bir kadın evlilik kadını mıdır sorusunu sormak bence çok mantıksız. Kürtaj konusuna da takılmanız yine çok saçma çünkü o zaman bebek istememiş olabilir. Bu devirde insanlar cinsel hayat yaşayabiliyor. Kuzeninden bunu saklayamaz zaten. Kadın yönünden bakıyorum. Bunu kuzenine açıkladığın zaman kızın düştüğü duruma da üzülürüm. Kuzenin eğer bu konuları ciddiye alan ve kendisi de biriyle bir birliktelik yaşamamış ise bunu git ilk önce kızla konuş. Kuzenin için bu şeylerin önemli olduğunu ve kendisinin açıklamasını rica et. Açıklarsa açıklar açıklamazsa erkek cinsel birliktelik kadını anlayabiliyor zaten. Ona göre kendisi karar verecektir.

    • Hanımefendi açıkçası toplumun bu noktaya gelip cinselliği normalleştirmesi beni derinden üzdü, ki kürtaj bir cana koymaktır, bunun yanında ekstresi olarak partnerini yani çocuğu yaptığı adamı da aldatması bu işi yapanların ve savunanların artık canavardan farksız olduğunu ıspat ediyor. Ben bu işe karışmayacağım elbet sonra bu canavardan bir iftira yerim. Benim merak ettiğim kuzenim bir süre sonra öğrenirmi acaba hep saklayarak devam edebilir mi?

    • Cinselliğe bu yönden baktığınızı bilmediğim için bu kadar keskin konuştum açıkçası. Bu sizin hayat tarzınıza uymuyorsa eğer ve kuzeninize de uymuyorsa ne derim bilemiyorum. Aldatma konusunda net bir durum olmadığı için başkası size o lafı getirdiği için önemsemedim çünkü iftira da olabilir. Bu tarz bir aile yapısına müsait değilseniz kuzeniniz yaşayıp görecektir. Zaten bakire olup olmadığını yüksek ihtimalle anlayacak evlenince. Eğer imkanınız varsa nişanlısı ile konuşabilirsiniz. Yok ben konuşamam diyorsanız, eski mevzular için ortamı germemeniz daha makul olacak. Çünkü dini açıdan da bu böyledir. Yaptığınız hataları eşlere söylememek ve tanrı ile aranızda bir sır olarak saklamak. Nişanlısı pişman olup yeni bir hayata başlamak istemiş olabilir. Bence sizin karışmamanız en iyisi ki siz de zaten bunu demişsiniz. Bu yönden sizi takdir ettim. Kuzeniniz anlarsa eğer olacağı varmış demektir anlamazsa bırakın günahı Tanrı ile arasında kalsın.

En İyi Kız Görüşü

  • Eninde sonunda kız karakterini ortaya çıkartır senin yapabileceğin tek bir şey var kuzenine evlilik basit değil kızı karakter kişilik olarak iyice tanımaya çalış vb. Cümleler kullan tabi kızın yaptığı şeyleri anlatma bence şu an için

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • bence anlat yazık olmasın

  • Karışma bu senin işin değil

    • Haklısın, lakin bu korkunç bir durum saklanmış şeyler var bunu sonra öğrenirmi sence?