Hanımefendilerin gözünde kaba erkek "baba erkek" iken nazik erkek "ezik erkek" midir? Kibarca konuşan red yiyip kabalar sevilir mi?

Ülkemizde şairlerin yalnız ölüp, mafyaların peşinden onlarca kadının koşmasının sebebi bu mudur?
0 0

Çok Süper Cevap

  • nezaket ve incelik sonradan göstermen gereken bir şeydir nasıl sen seninle ilk günden birlikte olan bir kızla ciddi düşünmezsin bu da benzer bir olaydır
    ayrıca o bahsettiğin mafyavari serseri kabul edilen biri olarak konuşuyorum (kendimi öyle görmüyorum millet beni öyle kabul ediyo bende zaten fikirlerini sallamadığım için kendimi açıklamıyorum) o tarz erkeklere giden kızlar SENİN birlikte olmak isteyeceğin türden kızlar değiller güven bana tecrübeyle sabit ama dediğim gibi öncesinde erkek olmanın getirisi dedikleri şekilde KABADAYI DEĞİL ama DELİKANLI durman gözükmen lazım kaldı ki bu sadece kızları etkilemek falan değil genel olarak hayat için ihtiyacın olan bir şey, o yüzden kendine bir iyilik yap bay şairi biraz içerde tut ve öncesinde kendini sertleştir eğer ki değilsen çünkü hayat nazik bir yer değil ve sen yeterince sert ve bükülmez değilsen seni er geç ezer sana değiş demiyoruz ekstra bir şey edin kendine diyorum nazik olmaktan gocunman gerekmiyor ama bunu kızla yeterince yakınlaştığınızda azar azar göster.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 3
  • Evet aynen öyledir kızların çoğunun algısına göre dostum. Yorumlardaki çoğu kızın blöf yaptığını düşünüyorum. Gerçekler öyle değil. Güvenme bile yorumlara.

  • hayır bunun sebebi, ülkemizdeki insanların zeka seviyesinin bi hayli düşük olması

  • Çoğunluk olmasa da ülkemizde kaba erkek seven ciddi bir güruh var sebebini bilmiyorum

  • Kadınlar iç güdüsel olarak baskın karalterli erkeği çekici bulur onu erkek olarak görür ince düşünen duygusal olan erkekleri pısırık ve erkek değil diye görür nazik kibar erkeklerin kıymetini kaba bir erkekle evlilik yapmış ve zorlu süreçten geçip boşanan kadın bilir bunun haricinde mevzu bahsettiğim gibi iyi erkeklere iç güdüsel olarak eş olarak görmezler.

  • Kaba saba insan sevmekten de sevgisini göstermekten de pek anlamaz diye düşünüyorum. Naif ve ince düşünen erkekler hep öndedir

    • Azınlıkta olsanız da ince ve insanca düşünceniz için teşekkürler...