Happn Nasıl Bir Uygulama? Nasıl Kullanılıyor? Bilen Var mı?

Happn uygulamasını kullananlar var mı? Nasıl kullanılır, nasıl eşleşme yapılır? Kullanımı Tinder uygulaması gibi mi? Daha önce kullanıp, tecrübeli olanlar fikirlerinizi belirtir misiniz?
0 1

En İyi Erkek Görüşü

 • Selam, Happn oldukça güzel bir arkadaşlık uygulaması aslında. Bazı insanlar gerçekten eşleşme yapamadıklarını belirtseler de ben gayet rahat birkaç eşleşme yapabiliyorum. Happn kullanımı konusunda bildiklerimi aktaracağım.

  Happn Uygulaması Nedir?

  Happn uygulaması Android, iOS gibi cihazlardan ücretsiz olarak indirebileceğin bir uygulama. Yani ücretsiz arkadaş edinme uygulaması diyebiliriz.

  Happn Nasıl Bir Uygulama? Nasıl Kullanılıyor? Bilen Var mı?

  Happn Nasıl Kullanılır?

  Happn uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra açıyorsunuz. Daha sonra uygulamaya giriş yapabilmek için bir Facebook hesabınızın olması lazım. Yani Facebook hesabınız ile kayıt olabiliyorsunuz, e-posta adresi ile hesap açma özelliği yok. Facebook hesabı ile giriş yapılmasının nedeni sahte hesapların önüne geçmektir.

  Giriş yaptıktan sonra sizden konum servislerine izin vermenizi isteyecek. İzin verdikten sonra kullanıma başlayabilirsin. Eğer iki Happn üyesi aynı mekanda bulunursa sana bildirim geliyor ve o kişinin size profili gösteriliyor. Sohbet girişiminde bulunman halinde karşı tarafa bildirim gidiyor ve eğer onay verirse konuşmaya başlıyorsunuz

  Gizli ve güvenirliği sağlayan bir uygulama. Timeline diye bir bölümü var orada o kişiyle daha önce karşılaşıp, karşılaşmadığını nerede kaç kez yollarınızın kesiştiğini anlayabilirsin.

  Happn uygulamasında Charm etme işlemi var. Bu karşılıklı sohbet anlamına geliyor. Bu işlev kızlara ücretsiz, erkeklere ise ücretli. Bunun nedeni ise olası rahatsız etme durumlarının önüne geçmek.

  Happn Uygulaması Kullanma Taktikleri Nelerdir?

  Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bu tavsiyeleri göz önüne alırsan dikkat çekme şansın o kadar artar.

  • Sürekli olduğun bölgeyi değiştir, ne kadar çok mekan o kadar çok aday demektir.
  • Çiçek böcek ya da siyah beyaz fotoğraflar yerine renkli ve kendinin olduğu fotoğrafları kullan, daha fazla dikkat çekersin.
  • Kendini hem romantik hem de afili cümlelerle anlat. Ne kadar çok süslü kelime kullanırsan o kadar çok adayın olur.
  • Müzik zevkini yansıt. Happn uygulaması Spotify ile entegre. Mesajlaştığın kişiye beğendiğin şarkıları gönder.
  • Buluşmak için acele etmeyin, biraz konuştuktan sonra buluşma teklifi edin.
  • Sizinle mesajlaşmak istemeyen kişilere ısrar etmeyin. Her zaman cool gözükün.

  Happn Uygulamasına Dair Yorumlar

  1- Gerçek hayatta gördüğün ama konuşmaya cesaret edemediğin insanlara "layk atmaya" yarayan uygulama. fikir güzel aslında. çünkü herkesin içinde göz göze gelinen kıza açılmak öyle kolay değil. ben utanmaktan ziyade rahatsız eder miyim diye düşünceler içine giriyorum. bu olsa direkt verirsin sinyali, o da verirse rahatça girersin olaya.

  2- Kafe, bar, sokak fark etmez karşılaştığın insanlarla tanışmanı sağlıyor. ücretsiz üye olabiliyorsun.

  3- Instagram ve Spotify bağlayıp ilgi alanlarını keşfetme olanağı var. Bu sayede ilerlemeyen sohbetlerden de kurtuluyorsunuz.

  4- Arkadaşlar uygulama sorunsuz çalışıyor diyebilirim şu an piyasada olan yalan dolan olmayan tek para tuzağı olmayan uygulama. Crush konusunda da karşınızda ki kişi sizi beğenmezse crush olmuyor ben memnunum

  5- Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum Premium kullanıyorum baya avantajlı seni beğenen birini hemen görüp crush olabiliyorsun hafta da 5 ya da 6 kişiyle eşleşebiliyorsun bence gayet iyi bir uygulama.

  6- Yükledikten 1 saat sonra gelen charm'ı takiben eşleştiğim kişiyle konuşmaya başlamamı, 2 saat sonra görüşmemi, 3 saat sonra da takılmamı sağlayan uygulama. tabi güzel zamanları daha bu uygulamanın.

  Happn nasıl bir uygulama? Nasıl kullanılıyor? Eşleşme taktikleri nelerdir? gibi sorulara cevap vermeye çalıştım. Ek olarak Tinder mı Happn mı sorusuna göz atmanı da tavsiye ederim, faydalı içerikler bulunuyor. ;)

  Umarım yardımcı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Gerçekten konuma göre çıkarıyor insanları. Yeterki uygulama yüklü olsun. bir ara kurcalamistim ve test etmiştik

 • İlk defa gördüm

 • Hıc bulasma

 • Yolunun kesiştikleri ana ekranına düşüyo, sen onu beğenirsen o da seni beğenirse eşleşmiş oluyosunuz, mesajlaşmaya geçiyosunuz böylelikle. Sonra arabayla alıyon kızı tenhaya götürüyon yiyişiyon