Hayata dair tecrübelerinizden yararlanabilirmiyim?

kız arkadaşım hakkında çok korkunç şeyler öğrendim 3 farklı kişiyle cinsel geçmişinin yanısıra en son partnerinden hamile kalmış ve kürtaj yaptırdı. Ben bunun çok büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Eski sevgilisi hamile kaldığı genç , kimsenin ona sahip çıkmayacağından korkarak muhtemelen çok seviyor, peşinden aylarca koşmuş kız onu emniyete şikayet etmiş. Büyük olasılıkla benimle konuşmaya başladığı zaman daha o çocukla birlikteydi, tecrübeleriniz ve yaşanmışlıklarınız açısından bu kıza ne olur zannımca hiçbir erkek gururluysa bu kimseyi kabul edemez herkes hatalarının sonucunu ödemelidir. Bir cana kıymak çok ayrı bir mesele hele sizce bu kız ileride başka biriylemi evlenir ki geçmişini saklar bir ömür, hamile kaldığı çocuğamı döner yoksa, evlenir ve geçmişide ortaya çıkarda ortadamı kalır veya tek başına bir hayatmı geçirir. Sadece bu sorulara cevap arıyorum unut gitsin sorgulama gibi şeyler duymak istemem.

evlenmeyi kabul ederdim
A seç
evlenmeyi asla kabul etmem
B seç
gebe kaldığı adama eninde sonunda döner
C seç
evlenir ama geçmişini saklasada ortaya muhakkak çıkar boşanır
D seç
evlenir geçmişi onunla toprağa gider
E seç
hiçbir sır gizli kalmaz
F seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Gardaş böyle bir insanla uğraştım emin ol aynısı ile adam olmadı en son beni dağıttı gitti ne yapsam iyilik yerine geçmedi eninde sonunda onu kullanan arkadaşlarına geri döndü benim yaptıklarım yanıma kaldı iyilik yerine bile geçmedi yapmasaydın ben zorlamı istedim ayaklarına döndü mevzular böyle kişilikler kolay kolay iflah olmuyor hiç uğraşma valla eninde sonunda sen ve çektiğin eziyetlerin yanına kâr kalır bu insandan uzaklaş yaşam kaliteni ve mental sağlığını düşürme benden tavsiye böyle insanlar hayat enerjini yiyip bitiriyor belli kafada anlatsanda anlamıyorlar.

  • sence bu insan hamile kaldığı partnerinemi geri döner çocuğun onu çok sevdiğini biliyor hatta şey demiş aradan 100 yıl geçsede döndüğümde o beni kabul eder. Yoksa birini bulur geçmişini saklar evlenirmi sadece bunu çok merak ediyorum.

  • Gardaş bence bu o cocuğa takmış mesela biri ile evlense cocuk deseki gel yine dese kızdan faydalansa faydalanır şimdi aralarında ilişkiyi bilemeyiz ama yazdıklarına göre bu kızın o cocuga zaafı var oda bunu kullanıyor çünkü kızın onu geri çevirmeyeceğini biliyor bu cocuk o kızı kullansa şimdi evlendiği adamın suçu ne adama yazık o yüzden bu gibi sorunlu insanları kendi haline bırakacaksın çünkü çevreside cahil bu gibi insanların akıllı bir insan bu yazdıklarını yaparmı sence?

  • yok ya o arkadaşı terketti, emniyete şikayet etti çocuk köpek gibi aşık ona ama o hiç umursamadı

  • Hepsini Göster
 • Benım anlamadıgım olay şu bu kız bunları kız kıza kı yapmıs yoksa erkekle mi yapmıs? Ulan sanki kendi cinsiyle yapıyorda tek kızı elestirmissin azcık gelistirin beyninizi ya madem rahatsızsın konusmazsın seni ilgilendirmez naptıgı

  • hanımefendi sahip çıkan çocuğuda benimle aldatıyor, yani ondan ona sekiyor

  • Tobe ya konusma abi